Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2007, 11:33   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie "Brennon" by haughton

"Brennon" to posiadłość położona na obrzeżach Kwitnących Wzgórz, należąca do państwa Hastings. Działka otoczona jest z trzech stron lasem, a sam dom tonie w morzu drzew i kwiatów. W przestronnych wnętrzach znaleźć można liczne kombinacje żywych kolorów z domieszką odcieni brązów, niewinnej bieli i eleganckiej czerni, co tworzy idealne otoczenie dla całej rodziny, a barwny ogród i malownicze jezioro koją nerwy i pozwalają na znakomity relaks.



- Oto fronton domu widoczny z ulicy...:


...a ja nazywam się Ryan Hastings i będę Twoim przewodnikiem. Witam i zapraszam do środka!


- Wycieczkę rozpoczniemy nietypowo...


...bo od garażu....


...przez który wchodzimy do siłowni.




- Następnie wracamy do garażu i kierujemy się dalej...



...by po chwili znaleźć się w niewielkim hallu, prowadzącym na piętro domu:



- Po drodze zaglądamy jeszcze do pralni...:



...a po pokonaniu schodów wchodzimy do kuchni, w której czerwoną cegłę zestawiono z białym tynkiem, a meble z jasnego drewna kontrasują z nowoczesnymi sprzętami AGD:



- Kuchnia połączona jest z przytulną jadalnią, z której można również dostać się na taras wychodzący na ogród. Zajrzymy tam za chwilę.



- A teraz salon, gdzie znajduje się główne wejście do domu. Poznaj proszę moją żonę - Karen. Karen jest projektantką mody i właścicielką sieci sklepów z elegancką odzieżą dla kobiet :


- To pomieszczenie jest sercem naszego domu. Z olbrzymich okien rozciąga się wspaniały widok na ogród i jezioro, a w chłodne dni przesiadujemy tutaj grzejąc się przy kominku, oglądając telewizję bądź grając w szachy :


- Na podziwianie ogródka będzie jeszcze czas - idziemy dalej.


- Salon połączony jest krótkim korytarzykiem z łazienką dla gości oraz z moim gabinetem. Zajmuję się polityką i obecnie zasiadam w sejmiku miasta. W dzisiejszych czasach dużo spraw służbowych można załatwić przez Internet, dlatego często pracuję w domu.





Kierujemy się na drugie piętro. Ponieważ salon jest dwupoziomowy, do częsci sypialnej domu można dostać się przez wewnętrzny balkon. Z tego miejsca również możemy podziwiać widok rozciągający się z okien:


- A oto mój syn, Philip. Za moment obejrzymy jego królestwo, a tymczasem zapraszam do głównej sypialni.


- Dominują tutaj chłodne odcienie niebieskiego, połączone z jasnym drewnem. Wielkie oszklone drzwi prowadzą na górny taras:




- Sypialnia połączona jest z łazienką. Zieleń i brąz tworzą przyjemną dla oka kompozycję, nieprawdaż?:



- Następny przystanek to wspomniany wcześniej pokój Philipa...:



...i przylegająca do niego łazienka. Mój syn uwielbia odcienie zieleni i pomarańczy, i świetnie się w nich czuje:



- To już cały dom. Zapraszam Cię teraz do obejrzenia reszty parceli. Wracajmy zatem do salonu i chodźmy na taras:


- Urządziłem ogród wspólnie z moim szwagrem - bratem Karen, który jest ogrodnikiem z zamiłowania. Znajdziesz tu mnóstwo gatunków krzewów i kwiatów.
Przy tarasie są boczne schodki, które prowadzą do dalszej częsci ogrodu. Faktycznie - trawa dosłownie usiana jest przepięknymi roślinami:




Skręcamy w lewo i pokonując kolejne schodki dostajemy się na pomost:


Następnie kierujemy się nad brzeg jeziora, gdzie wygospodarowano miejsce na posiłki na świeżym powietrzu, a do starej wierzby przymocowano huśtawkę. - Uwielbiamy spędzać tutaj czas z przyjaciółmi. Bardzo często urządzamy mini przyjęcia z szaszłykami w roli głównej.:



- To juz prawie wszystko, co chciałem Ci pokazać. Wróćmy jeszcze na chwilę do frontowego ogrodu. To jest moje osobiste miejsce do dyskusji na tematy polityczne, które przeprowadzam często z naszym sąsiadem. Karen strasznie nudzą takie rozmowy, więc wyrzuca mnie na zewnątrz, gdy sąsiad wpada z wizytą.



Na koniec kilka ogólnych zdjęć posiadłości:

Bryła:



Iluminacja działki w nocy:





Rzuty:

Piwnica:


Pierwsze piętro:


Drugie piętro:



Tekst oraz zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie bez mojej zgody zabronione.

Pozdrawiam,
haughton
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2007, 11:44   #2
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Po przeczytaniu tego wstępu jestem pod ogromny zachwytem - dzięki temu wprowadzeniu można poczuć klimat. Ta niewinna biel boskie porównanie, a co do czerni to ja bym powiedział NIEŚMIERTELNA czerń


Na pierwszym zdjęciu bryła wygląda dość dziwnie z tymi oknami. Jednak na dalszych screenach widać jak pięknie prezentuje się budynek!
Pokazałeś nam coś nowego, nowy styl, nowe kolory i nowy klimat - osobiście ten nowy styl mi przypadł do gustu i popchnął do zachwytu.
Do tej pory nie znosiłem tych szafek kuchennych, ale w Twoim wydaniu wyglądają rewelacyjnie + te żaluzje. Świetny połączenie wazonu i tego kwiatka w nim!
Ktoś może przyczepić się do tych okien, które są tak ogromne i jakże niedyskretne, ale dyskrecje przecież zapewnia las i stanowią one świetny pejzaż dla sima, który znajduje się w tym pomieszczeniu.

Daje 10/10 za coś nowego i pięknego.


P.S
mógłbyś podać mi skąd ściągałeś tego sima?
 
stare 23.12.2007, 11:50   #3
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Bardzo ładny
Pozdr.
 
stare 23.12.2007, 12:10   #4
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Dom nie jest zły. Ale idealny też nie . Zacznę od rzeczy, która wywarła na mnie największe wrażenie - od ogrodu. Jest taki .. magiczny. Kocham ogrody, w których jest "nawalone roślin" (saama też często taklie robię). Bardzo ciekawy jest też pomysł z garażem, ale siłownia i pralnia są dla mnie za sztuczne. Co prawda, moja mama też miala kiedyś pralnię w piwnicy, ale to już inna historia. Nie podobają mi się meble w kuchni. Mam w grze takie same, i wiem, że z innymi ścianami i podłogą wyglądały by o wiele lepiej. W takim samym stopniu razi mnie podłoga w jadalni. Jest okropna. Z ciemniejszymi panelami wyglądałaby o wiele lepiej. Salon jest dobry. Ale byłby lepszy z inną podłogą i/lub pokryciem ścian. Łazienka jest chyba najlepszym pomieszczeniem w tym domu. Gabinet plasuje się na drugim miejscu, gdyż jest trochę zbyt szary. Sypialnia jest OK, podoba mi się połączenie jasnego drewna i niebieskiego. Druga łazienka, jestety jest dużo gorsza od pierwszej. Nie podoba mi się lustro i pstrokaty dywanik. No i znowu: podloga. Pokój chłopca jest przyjemny dla oka, cieplutki. No ale łazienka... Można dostać od niej oczopląsu.
Nie przypadł mi do gustu twój sposób łączenia kolorów. Może jest dla mnie zbyt odważny? Osobiście wolę klasyczne polączenia.

5,5/10
Sheep-y jest offline  
stare 23.12.2007, 12:21   #5
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Pierwsze zdjęcie mnie wystraszyło.Wydawało mi się ,że będzie to pusty dom.Myliłam się.On jest świetny!!!Życzę powodzenia w tworzeniu
 
stare 23.12.2007, 13:15   #6
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Po zobaczeniu pierwszych zdjęć pomyślałam.: "Kolejna beznadzieja". Myliłam się.! On jest cudnu, przepiękny.! Ta atmosfera, to cieeepło. <33 Ja chce TAKI w realu.!
Wybacz mi, ale muszę to powiedzieć: Dasz do ściągnięcia.__. ?
 
stare 23.12.2007, 14:42   #7
carrot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Przepiękny domek. Czekam na następne dzieła Pozdrawiam :* Wesołych Świąt :*
 
stare 23.12.2007, 15:25   #8
Le Disko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Hyy,a ja nie mam się do czego przyczepić.
Bryła super,i ten tarasik (:
 
stare 23.12.2007, 15:50   #9
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Dom jest piękny.
Najbardziej podobają mi się takie małe dodatki realistyczne, np. Proszek do prania, koszyk z ubraniami.
Czekam na Twoje dalsze prace.
Masz talent.
 
stare 23.12.2007, 16:07   #10
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Cytat:
Napisał Komurka

Ktoś może przyczepić się do tych okien, które są tak ogromne i jakże niedyskretne, ale dyskrecje przecież zapewnia las i stanowią one świetny pejzaż dla sima, który znajduje się w tym pomieszczeniu.

mógłbyś podać mi skąd ściągałeś tego sima?
Brawo Bezbłędnie odgadłeś zamysł odnośnie wielkich okien w salonie.

Postać Ryana jest bodajże z modthesims2, ale głowy nie daję, nie mogę znależć opisu. Jeśli chcesz, to wyślę Ci mailem plik z tym simem, ale jest on w postaci Sims2Pack i nie pamiętam, czy nie potrzebuje dodatkowych rzeczy (typu włosy, oczy, itp).

Cytat:
Napisał Sheep-y
siłownia i pralnia są dla mnie za sztuczne.
Jestem szeroko otwarty na konstruktywną krytykę, więc prosze o doprecyzowanie: masz na myśli urządzenie wnętrz, czy sam fakt istnienia pralni i siłowni (może się czepiam :smirk: )? Jeśli to pierwsze - przyjmę każdą radę, natomiast jeśli to drugie - sądzę, że w dużym domu da się zorganizować kącik do utrzymania kondycji jego mieszkańców i miejsce, gdzie można zrobić pranie (nie wszędzie na świecie upycha się pralki do łazienek).

miracle - podobnie jak moje poprzednie projekty ten również zawiera elementy, których nie moge dystrybuować, więc niestety nie udostępnię domu do pobrania.

Nana1994 - fronton domu celowo wygląda niepozornie - właściciele cenią sobie prywatność. Dlatego też część reprezentacyjna domu skierowana jest w stronę lasu.

EDIT: Komurka - znalazłem tego Sima - można go ściągnąć stąd.

Ostatnio edytowane przez haughton : 23.12.2007 - 16:16
haughton jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
brennon, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023