Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2010, 11:51   #41
Casslin
 
Avatar Casslin
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: K-Koźle
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Ja stworzyłam swoją rodzinę. Była to 5 osób. Moi rodzice,ja i 2 siostry. Po dłuższym graniu siostry zostały zabrane przez opiekę słoneczną . Mama i ja umarłyśmy , został tylko mój tata
Casslin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2010, 12:11   #42
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Pamiętam swoją pierwszą rodzinkę ^^ Stworzyłem dorosłego sima z córką, i on cały czas pił eliksir życia, przez co nie mógł stać się emerytem W końcu jego córka się zestarzała i umarła, a on nadal cieszył się życiem dorosłego ^^

Jednak w końcu postanowiłem zrobić w tej rodzince wielki przełom [było to kilka miesięcy po rozpoczęciu gry tą rodzinką]. Otóż - pomyślałem sobie, że już czas, aby mój sim został wreszcie staruszkiem.
I stało się. Przeszedł na emeryturę i w każde popołudnie siedział w fotelu i czekał na rentę xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2010, 12:42   #43
Coco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Chyba rodzina Patridge. Oczywiście mądra byłam i swoją przygodę zaczęłam od razu od piątki simów w jednym domu. A potem nie umiałam zapanować nad tym stadkiem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2010, 19:10   #44
Tusiov
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Ech, to były czasy Była mama, córka (nastolatka) i syn (dziecko). Małego dziecka nie brałam, bo bałam się, że będą problemy . Mama kiedy była staruszką, jej córka była dorosła i wyszła za jakiegoś białego z Miłowa . Synek nie znalazł niestety miłości . Mama umarła, syn samotny, a córka dorosła z mężem. Dzieci niestety nie mieli, bo nie wiedziałam jak je mieć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.05.2010, 14:52   #45
Reserved
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza to rodzeństwo z dzieckiem Nie pamiętam ich danych osobowych ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2010, 12:20   #46
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka była 8 osobowa . Małżeństwo i dzieci (mnóstwo dzieci). Pierwszy dzień grałam w simy i nie wiedziałam co zrobić z małymi dziećmi, więc beczały i leżały na podłodze. Dorosłymi i starszymi dziećmi też nie umiałam dobrze sterować i w końcu przyjechała opieka społeczna i zabrała dzieciaki. Dorośli się załamali, a ja opuściłam rodzinkę zapominając o zapisaniu gry...

Drugą moją simką była ewa jajeczna (pisane z małej, zapomniałam o dużych literach). Pracowała w wojsku i wyszła za mąż za złodzieja który wcześniej prawie obrabował jej dom (prawie dlatego że ona go zauważyła i go pobiła . Osiągnęła szczyt kariery, została staruszką i przybraną mamą. Dorobiła się sporego majątku. W skrócie żyła długo i szczęśliwie.

Ostatnio edytowane przez Meliona : 29.05.2010 - 12:28
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2010, 20:21   #47
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

ja miałem sima Tomka i simke Wiktorie. Wiktoria zaszła w ciąże i jedno miało być adoptowane. Nie doczekali się dzieci bo grałem nimi tylko raz.
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 10:38   #48
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

moja pierwsza rodzinka była 2 osobowa rodzinka składajaca sie z sióstr miały na imie Kasia i Patrycja . Patrycja wyszła za mąż za beniamina jakiegos tak tego z miłowa a kasia adoptowała dziecko i razem mieszkały.
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 20:09   #49
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka to 2 osoby, czyli standardowo mąż i żona.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2010, 22:41   #50
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

<przypomina sobie...> Pamiętam to jak przez mgłę, ale pamiętam. Stworzyłem 5-osobową rodzinę: para staruszków ich syn z żoną i dwójką dzieci: synek Piotruś, miał brązowe włosy i zieloną koszulkę oraz córka Zuzanna miała blond kucyki oraz niebieską bluzkę ze słonecznikiem. Pamiętam, że byli pierwsi przeze mnie stworzeni, ale nie umiałem połączyć ich więzami rodzinnymi i wyszedłem z gry.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023