Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2010, 15:17   #11
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Mi najbardziej spodobały sie kariery strażaka i dedektywa.
Może dlatego że u strażaka jest opcja "weź" i u dedektywa też "weź jako dowód", gdy sim jest kleptomanem to można zwinąć więcej rzeczy
U dedektywa podoba mi się ruchomy czas pracy, więc sim spokojnie może iść do domu i się najeść, wyspać... i po kilku dniach wrócić do rozwiązywania sprawy
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2010, 11:00   #12
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Cytat:
Napisał Analisse Zobacz post
Mi najbardziej spodobały sie kariery strażaka i dedektywa.
Może dlatego że u strażaka jest opcja "weź" i u dedektywa też "weź jako dowód", gdy sim jest kleptomanem to można zwinąć więcej rzeczy
U dedektywa podoba mi się ruchomy czas pracy, więc sim spokojnie może iść do domu i się najeść, wyspać... i po kilku dniach wrócić do rozwiązywania sprawy
Detektywa, nie dedektywa...

Mi wszystkie się podobają
Faktycznie, na poziomach poniżej 5 są śmieszne sprawy. Takie zabawne. Ale potem zaczynają się już poważniejsze. Kradzież pierścienia, natrętni fani itp.
Dodatkowo moja simka ma wysoki poziom logiki ( ósmy ) i niektórych rzeczy domyśla się szybciej, niż w poprzednich sprawach. Zabawne są też te komunikaty, co się wyświetlają po zakończeniu sprawy np. jak zareagował klient. Fajnie jest też to, że simy palą kartki z notatnika, w którym zapisują szczegóły sprawy, kiedy daną już skończą. Świetny jest ruchomy czas pracy .
Osobiście nie wypróbowałam jeszcze kariery pogromcy duchów i raczej w najbliższym czasie tego nie zrobię.
Strażak jest super, nawet jeśli jeździ na małe pożary. Kiedyś miałam ogromny pożar w 3 piętrowym domu, uwięzionych było 4 simów, w tym raczkujące dziecko, które na dodatek od samego początku pożaru było bardzo głodne i trzeba było tam najpierw wyważyć drzwi i szybko je ratować, bo by chyba umarło z głodu No i dosłownie calusieńki dom się palił, tylko jedna łazienka nie była w ogniu. U strażaka podoba mi się ocena gaszenia i inwazja gnomów, choć miałam ją tylko raz.
Stylista też jest fajny, ale fakt, po gdzieś 2 simowych tygodniach się nudzi. Ale na początku wkurza mnie to, że robię powalającą stylizację, a wychodzi brzydactwo.
Tatuażysta spoko, ale jakiś taki mulaty.
Podobają mi się też inne zawody ale w mniejszym stopniu.
Podoba mi się pomysł samozatrudnienia i nowe cechy oraz boskie damskie fryzury.
To by było na tyle.
Pozdrawiam,
Natix
Edit : Hm, dodam, że fajne jest to, że nawet w samozatrudnieniu są stopnie kariery, awanse. No i w ogóle te 'stypendia naukowe' są fajne. No i np. jak miałam strażaka, to on miał cały weekend wolny. I ćwiczył sport i majsterkowanie i mimo, że nie był w pracy, to dostał 4 awanse!!!
Ale tak nawiasem, wole SV, bo Twinbrook mi się nie podoba.
Ale BP wymiata.

Ostatnio edytowane przez Natix : 24.01.2011 - 17:55
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2010, 22:49   #13
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Jak na razie najbardziej strażak i stylista.
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 07:48   #14
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

na początku był stylista, ale to robi się nudne z czasem ;p
detektyw jest oki, ale dopiero, gdy będzie na wysokim stanowisku.
strażak nigdy mi się nie nudzi, a duże pożary są fantastyczne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 09:25   #15
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

U strażaka inwazja gnomów jest fajna
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 09:52   #16
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Zgadzam się z Noemi... Na początku byłem zawiedziony, a raczej znudzony detektywem... Wciąż to samo... A to szczoteczka do zębów, a to ktoś ukradł krasnala sprzed drzwi...:/ Ale już tak od 5 poziomu kariery rozpoczęły się ciekawe zadania. Im dalej tym lepiej... Coraz to nowe wyzwania...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 11:53   #17
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Mi się wydaje, że najciekawszy jest detektyw
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2010, 15:11   #18
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Dziurawiec_Skąpolistny: Może są na późniejszych poziomach "lepsze" sprawy do rozwiązania, ale dla mnie to bez różnicy. I tak ciągle jest to samo: pobieranie odcisków palców, grzebanie w śmieciach i skrzynce na listy, ukrywanie się za krzaczkami w domu , włamywanie się do bazy danych i przepytywanie simów. Detektyw jest dla mnie najciekawszą karierą, ale jeszcze nie zapoznałam się ze strażakiem. Może on jest trochę ciekawszy, bo po dłuższym czasie detektyw staje się się "kołysanką" (ziewa się i zasypia .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2010, 19:11   #19
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

a mi się wydaje że ciekawy jest pogromca duchów czy jak mu tam
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2010, 15:24   #20
corvus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najciekawsza kariera

Jak dla mnie stylista i strażak. Jednak w tych dodatkowych karierach, bardzo podoba mi się to, że pracuje się wtedy kiedy się chce, a do tego można stworzyć przydatne rzeczy i właśnie, co do wynalazcy można zbudować tak zwanego "kopacza". Nieźle się na tym zarabia ;3
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023