Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2010, 00:08   #1
AlicjaJulia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przeklęta fioletowa dróżka!

Najlepiej jak zacznę od początku. To znaczy od katastrofalnej pomyłki. Kupiłam przysmak mumii i bezpieczna udałam się do piramidy w poszukiwaniu skarbów. Ale simka zgłodniała. No więc dałam jej jeść suszonego jedzenia. Dostałam takie od kogoś, kto mi zlecał misję. Tylko, że pomyliłam suszone jedzenie z przysmakiem mumii. Nie zdziwiły mnie na początku mdłości simki - super jakości to to jedzenie nie było. No i gdy już doszłam do końca grobowca, zaglądając po kolei do wszystkich skrzyń skarbów nie przejmowałam się człapiącą w kierunku mojej simki mumią. I w momencie gdy mumia zaczęła atakować zajrzałam do wyposażenia mojej simki i zauważyłam mój błąd. Jednak było już za późno. Mumia przeklęła moją simkę. Według instrukcji udałam się więc do Sfinksa i prosiłam. Wpuścił mnie, więc uradowana zaczęłam przekopywać podziemia Sfineskie. Natknęłam się tam na fioletową ścieżkę i tekst o nie zbaczaniu w plamy ciemności. Podążyłam więc fioletowym korytarzem, do fioletowej studni, znowu fioletowym korytarzem aż do śmiesznego labiryntu. Oczywiście był łatwy do przejścia, a moja simka łasa na wszystkie świecidełka wlazła w jakieś ukryte drzwi i zabrała coś ze skrzyni. Potem schodkami w górę i do wyjścia. I tyle z mojej simki zostało - proch. A raczej zostanie jeśli nie wymyślę co zrobić, żeby zdjąć z niej klątwę. Tak potem patrzę na ten grobowiec z góry i tak sobie myślę, że za tymi ukrytymi drzwiami to mogła być ta plama ciemności o której było na tabliczce. I teraz pytanie: czy jest jeszcze jakaś możliwość, żeby ściągnąć z tej biednej simki tę klątwę? Wchodziłam potem do Sfinksa jeszcze kilka razy ale nigdy nic się nie działo. A zegar mojej simki tyka. Tik tak tik tak tik tak...

Tak więc proszę o pomoc w rozpracowaniu przeklętej fioletowej dróżki.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2010, 01:22   #2
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

menadżerem nastrojnikow usuniesz klątwę,po prostu kliknij na ulecz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2010, 09:19   #3
Nunczaki Orientu
 
Avatar Nunczaki Orientu
 
Zarejestrowany: 10.11.2009
Skąd: Minecraft
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Albo do Sfinksa?
Jeśli nie uleczy to do domu, buydebug on, kup biały posąg w,,?'' i winno uleczyć
Nic mi nie przychodzi tak do łba
__________________
mod eidt: nieregulaminowa sygna.
Nunczaki Orientu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2010, 22:33   #4
Gochulec666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Proponuję kod TestingCheatsEnabled true, i kliknąc w nastojach na tą klątwę, trzymając ctrl
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2010, 07:29   #5
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Posąg Duszy jest w sfinksie na górze. Po prostu nie odkryłaś go całego. A plamy ciemnosci, to po prostu czarne studnie i wywołują mumie z sarkofagów, w sali ze studniami.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2010, 16:13   #6
AlicjaJulia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Rzeczywiście na początku nie zauważyłam wejścia na górę (nie, żeby było ono ogromne ). Mimo to nie uleczył. Z tym posągiem moja simka nie miała żadnej opcji. Wróciłam do domu i po kilku dniach umarła o_O Za to innym simem już normalnie. Pomedytował przed posągiem i wszystko ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2010, 20:13   #7
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Wiem, o co chodzi. Jeżeli idziesz fioletową dróżką w prawo od schodów, prędzej czy później trafisz na inskrypcję i zamknięte drzwi. Jak ją odczytasz, drzwi otworzą się, wejdziesz do dużej komnaty z czterema sarkofagami i studniami do nurkowania. Trzy będą czarne, i to są właśnie plamy ciemności. Nie możesz w nie nurkować, bo to powoduje spotkanie z mumią. Wejdź w fioletową. Ona otworzy ci drzwi, i prawdopodobnie skarby. Nic nie zabieraj, po prostu idź dalej. Po jakimś czasie trafisz na taki malutki labirynt. I tutaj utknęłam...
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2010, 20:50   #8
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

albo kodem buydebug on kup taki koszyk z wężem. na początku Twój sim, który został przeklęty będzie wywoływał zwykłego węża. po jakimś czasie (nie pamiętam dokładnie ile to trwało) będziesz mogła zakupić Kobrę Królewską. Niech zacznie zaklinać tą Kobrę Królewską, ona ugryzie w pewnym momencie Twojego sima i klątwa zdjęta ;D
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 15:18   #9
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przeklęta fioletowa dróżka!

Wystarczy, jeżeli pocałuje zwykłego węża.
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023