Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.05.2012, 23:08   #1
Jarog02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Witam. Tym razem zaprezentuję wam projekt Centrum Handlowego, które będzie znajdować się w moim mieście. Będzie tam można zjeść,zrobić zakupy,iść do kina,czy też obejrzeć występ na żywo.











ALFA CENTRUM po zmroku....






Jeśli będzie zainteresowanie to pokażę wnętrza...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.05.2012, 23:29   #2
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Bryła fajna - nowoczesna i prosta, jak to centrum handlowe
Jestem ciekawa twoich dalszych parceli z owianej tajemnicą miejscowości ukrytą jak na razie pod nazwą N....S.....
Jedyne co bym zmieniła, to są lampy oświetlające napis nazwy galerii. Zamiast tych użytych przez Ciebie, lepiej by było, gdybyś wybrał światło ścienne (buydebug) lub jakąś lampę mało widoczną.
Czekam na dalsze projekty i prezentację wnętrz "Alfa Centrum Handlowe"
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2012, 16:09   #3
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

U mnie w mieście od niedawna jest ALFA, dokładniej w Grudziądzu. Bywam tam bardzo często i widząc te zdjęcia bardzo się zdziwiłam - to jest strasznie poodobne do oryginału, no po prostu ideał! Podoba mi się

ALFA ♥,♥

Bardzo chciałabym zobaczyć wnętrze, więc jeśli będzie taka możliwość, to wtedy dam ocenę i dłuższy komentarz.
Pozdrawiam
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 09.05.2012 - 16:12
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2012, 18:04   #4
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Świetny projekt Bardzo realistyczny. Czekam na zdjęcia z wnętrza. i przyłaczam się do opinii @myrtek98 -> zmieniłabym to oświetlenie napisu. Na to z buydebug.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2012, 22:33   #5
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Ja tam się nie znam, ale zupełnie nie przypadło mi do gustu to monstrum, że tak się wyrażę. Rozumiem, że pewnie inspirowałeś się jakimś istniejącym budynkiem. Jeśli tak to błąd, bo architektura użytkowa w Polsce jest koszmarnie brzydka, a wszelakiego typu budy i stragany pod szyldem "Śmiecie I Rupiecie" (inaczej nazywane galeriami handlowymi) to już w ogóle wołają o pomstę do nieba. Wyjątek w tej kategorii to Manufaktura w Łodzi, ale ona nie była zbudowana od podstaw, tylko w większości odrestaurowana, więc nie biorę jej pod uwagę.

W każdym razie - całość przypomina mi ogromną halę, przy której pracowało dwudziestu różnych architektów i każdy z nich dobudował sobie do niej to, co akurat przyśniło mu się w nocy. Tu szklany daszek, tam wystający z bryły kawałek ściany, za rogiem okienko zupełnie nie pasujące do reszty, na górze machniemy zadaszenie na słupkach, rzucimy trochę szkła, miejscami odrobinę cegły - a tam, gdzie robotnicy nie dosięgną - zostawimy surową ścianę. Żeby za nudno nie było, to dołożymy garść ślepych balkoników, na których będzie zbierała się woda tworząc w przyszłości malowniczy grzyb wewnątrz budynku, całość przystroimy wagonem bannerów i pylonów reklamowych w dziwacznych językach, na fasadzie krzywo przykleimy nazwę naszego dzieła - i gotowe!

Zdaję sobie sprawę że to galeria handlowa a nie opactwo westminster, i że tego typu budynki w większości tak właśnie wyglądają. Nie zmienia to jednak faktu, że całość nie przypadła mi do gustu ale mam nadzieję, że nie zrazi Cię odrobina krytyki. Jak pisałem - ja tam się nie znam.

Ostatnio edytowane przez haughton : 09.05.2012 - 22:38
haughton jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2012, 23:17   #6
Jarog02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Zależy kto co lubi i co się komu podoba. Faktem jest że to niewątpliwy rodzynek,bo chyba nikt podobnego projektu nie przedstawił. A propo "krzywo przyklejonej nazwy na fasadzie" jeśli ktoś by się przyjrzał bardziej, zauważył by powtarzalność takiego zjawiska na wszystkich trzech napisach. Wina modu z sieci. Literki tak się układają i nic nie poradzę. Musiałem to sprostować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2012, 18:28   #7
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Haha, mi też się z moim Białym skojarzyła. Tylko z tego co pamiętam to jest tylko jedna murowana ściana, ale nie jestem pewna, bo dawno nie byłam.
Jako odwzorowanie rzeczywistej budowli to jest piękne. Ja jednak nie lubię tego budynku i mam podobne zdanie co Haugton.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2012, 15:23   #8
Jarog02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

To nie jest Białostocka Alfa. Nawet jednej cegiełki nie było wzorowane na Białostockiej Alfie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2012, 21:55   #9
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: ALFA Centrum Handlowe. N... S..

Piękny. <3

Proszę o środek i więcej pomysłów.
(zdradziłbyś, skąd masz szklaną podłogę ??)
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023