Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.06.2012, 21:40   #1
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Trolololololo.

Aloha Byczys.

Chciałbym przedstawić wam mój kolejny projekt, świeżynkę. Z góry przepraszam za nazwę, ale jakoś nic mi nie przychodziło do głowy. XD No to lecimy.

Bryła.











A tu dała nam się sfotografować dumna właścicielka posiadłości. : D



Kuchnio-jadalnia





Salon







Łazienka





Sypialnia





Rzuty



FresH jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.06.2012, 22:15   #2
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Ten post zrobił na mnie fatalne pierwsze wrażenie i od razu jestem negatywnie nastawiona do projektu. Kiepska sprawa.
Bryła jest ok, podoba mi się ten kamień. Kojarzy mi się to trochę z holenderskimi domami. W środku też niby poprawnie, ale nie ma tam nic szczególnego, co by się w jakiś sposób wyróżniało. Sypialnia mi się nie podoba, słaba podłoga, ogół taki nijaki.

Za projekt dałabym 6/10, ale daję jeden punkt karny za tytuł i "aloha byczys" :/
5/10 za całość.
Aoi jest offline  
stare 25.06.2012, 11:34   #3
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Cóż starałem się jak najmniej używać dodatków z neta, być może dlatego taki "nijaki" efekt. ;p Jeżeli chodzi o "aloha byczys" to nie chciałem nikogo obrazić, dziwi mnie dlaczego ludzie biorą takie coś na poważnie. Ale dzięki za ocenę.
FresH jest offline  
stare 25.06.2012, 14:15   #4
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Zewnątrz: Po pierwsze przerażają mnie białe elementy dachu. Już wystarczy, że dom jest biały (wiem, jestem uczulona na biel). Szkoda, że do tego zakątka z tyłu nie ma drzwi, mnie by się nie chciało chodzić dookoła.
Foto z dumną właścicielka posiadłości: Okej, jest obróbka, ale ja na początku bym radziła popatrzeć na dalszy plan, bo WIDAĆ NIEBO :C
Kuchnia, jadalnia: Fajny układ. A poza tym to nie podoba mi się obrus. I nowoczesne dodatki. Bo z zewnątrz niby taki stary dom, romantyczny, artystyczny, w środku drewno, a tu takie coś. A firanki typowo wiejskie. Nie znoszę takiego pomieszania, sry
Salon: Kanapa pewnie maxis, lubię ją! Poza tym nie podobają mi się nowoczesne półki.
Łazienka: Fajna, tylko umywalki nie widzę ;_; Ani lustra nawet. Zrezygnowałeś z tego na rzecz włącznika światła, bardzo spoko.
Sypialnia: Y, biurko zachodzi na łóżko. Ale domyślam się, ze miało być specjalnie, bla bla, mnie to by niewygodnie było. I gdzie ona trzyma nogi, jak pod biurkiem leży jakieś pudło? To biurko jakieś nieżyciowe. Ale mogłabym mieć taki pokój, bo malutki C :
A tak w ogóle to w całym domu nie dostrzegłam ani jednego lustra :c
Orzechowo jest offline  
stare 25.06.2012, 16:24   #5
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Orzechowo, tam gdzie jest włącznik, to zaraz po lewej stronie znajdują się drzwi, więc nie mogłem wstawić tam umywalki, bo nie dałoby się po prostu wejść do łazienki. A lustro JEST, co prawda może dobrze go nie widać, ale wisi zaraz przy wejściu, za białą półką.
Co do kuchni, to nie nazwałbym ją nowoczesną, raczej taką zwykłą, wpisującą się w standardy polskich kuchni. xD No, ale to Twoje zdanie i jak najbardziej je szanuję. A tak poza tym, to dziękuję za opinię.
FresH jest offline  
stare 25.06.2012, 17:13   #6
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Trolololo? Serio...?

Bryła jest absolutnie do dupy, że się tak cudownie wyrażę. Dziwna, po prostu brzydka. No i ten zakątek z tyłu - nie prościej było do niego poprowadzić przez to garażopodobne coś? Ogródek ubogi, i te idealnie białe ściany, okropne.
Właścicielka - spoko, cacy, tylko czemu na jej zdjęciu widać niebo? Na to wbrew pozorom jest sposób. Wciskasz tab a następnie page up. Proste.
W kuchni/jadalni/salonie nie wiem do czego miałyby pasować te brązowe ściany, nie wiem. To samo tyczy się półścianki, okropieństwo. I w salonie LUSTRO ZA PÓŁKĄ?! Skąd w ogóle ten pomysł? Straszne.
W łazience brakuje mi umywalki.
W sypialni znowu te brązowe półścianki, Jezu. Jeśli dajesz na ścianę coś białego na dole, to dajesz to samo na półściankę, proste. Znowu nie wiem do czego miałoby to pasować. I ta podłoga... zimny szary brąz do ciepłego beżu na ścianach? I kolejna do niczego nie pasująca ściana, tym razem ceglana.
Dam 3/10, za chęci, bo widać, że meblowane z pomysłem, szkoda tylko, że efekty marne.
__________________

Meryam jest offline  
stare 25.06.2012, 17:51   #7
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trolololololo.

To 'garażopodobnecoś' po polsku nazywa się wiatą, lol. Dzięki za radę odnośnie tego nieba, bo nie wiedziałem o tym, na pewno mi się przyda w przyszłości.
FresH jest offline  
stare 25.06.2012, 19:06   #8
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Trolololololo.

Cytat:
Napisał FresH Zobacz post
A lustro JEST, co prawda może dobrze go nie widać, ale wisi zaraz przy wejściu, za białą półką. (...)Co do kuchni, to nie nazwałbym ją nowoczesną, raczej taką zwykłą, wpisującą się w standardy polskich kuchni. xD
O, no popatrz D:
No faktycznie, nie jest typowo nowoczesna, mam na myśli te nowoczesne ozdoby, typu okap, kuchenka elektryczna, lampa przy staromodnych zasłonach, haftowanych rękawicach :<
Orzechowo jest offline  
 

Tagi
starter


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023