Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2005, 09:43   #1
simsomanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Tomb Raider

Grał ktoś? Ja czekam bardzo na Tomb Raider Legend :-) Czyli już 7 część przygód Lary Croft ;-) Wiem, ze nie ma kodów chyba do TR 6 ale moze wy znacie? Jak coś mile widziane A teraz pogawędki o tej grze :-)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.08.2005, 11:21   #2
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Tomb Raider!!! To jedna z moich ulubionych gier. Co do nowej Lary: mi sie tam bardziej pani Croft w The Angel Of Darkness podobała niż teraz. W 6 miała ładniejszą figurę... i twarz. Bo śliczną tą nową twarzyczke zrobili, ale jak dla mnie ona nie wygląda już jak Lara ;). Mam tylko nadzieje, że w 7 poprawią sterowanie... Teraz gram w TR3. Ha! Ciągle nie moge przejść drugiego levelu (Temple Ruins) =.=... TR2 przeszłam, a 4... prawie :P. The Chronicles też przeszłam i stwierdzam, że to najłatwiejsza część ;). Grałam jeszcze kiedyś w pierwszą część, bo kilka lat temu dostałam takie 'wydanie kolekcjonerskie' z Tomb Raiderami od 1-4 i jakimiś dodatkowymi płytami (dodatkowe misje, albo coś w podobie ;P)
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 11:30   #3
olk@
 
Zarejestrowany: 12.07.2005
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie

Niestety ja posiadam tylko Tomb Raider III i nie mogę jej przejść!! Wydaje się taka prosta, ale ja stoję w połowie 2 levelu ;( W planie mam kupno najnowszej części TR, ale nie wiem co wybrac. Czy The Sims 2: Nocne Życie czy nowego Tomb Raidera...
P.S. Mam jeszcze TR 4, ale wogóle w nią nie gram xP
olk@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 12:25   #4
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał olk@
Niestety ja posiadam tylko Tomb Raider III i nie mogę jej przejść!! Wydaje się taka prosta, ale ja stoję w połowie 2 levelu ;( W planie mam kupno najnowszej części TR, ale nie wiem co wybrac. Czy The Sims 2: Nocne Życie czy nowego Tomb Raidera...
P.S. Mam jeszcze TR 4, ale wogóle w nią nie gram xP
Ja tez tam utknęłam xd. Tak w ogóle to na stronie http://www.traider.pl/ jest świetna solucja ;p. Zawsze z niej korzystam jak gdzieś utknę.
Ja tam kupuję TR, bo simy mi się powoli, powolutku nudzą...
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 12:50   #5
olk@
 
Zarejestrowany: 12.07.2005
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał KornGirl
Ja tez tam utknęłam xd. Tak w ogóle to na stronie http://www.traider.pl/ jest świetna solucja ;p. Zawsze z niej korzystam jak gdzieś utknę.
No właśnie!! Ja mam dwie wersje solucji i za Chiny mi nie pomagają!!! Stoję w miejscu!!! ;( Nie wiem kompletnie co mam robić! Jestem w momencie, gdzie podobno ma się przesunąć jakiś kamień?? Zabiłam parę węży, weszłam na górę, gdzie okrągły kamień leci wprost na mnie (Larę).. Nie wiem co robić... A Ty w którym momencie jesteś??? Może przeszłaś to co ja?
Cytat:
Ja tam kupuję TR, bo simy mi się powoli, powolutku nudzą...
Ja chyba tez kupię TR, choć wciąż się zastanawiam...
olk@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 13:18   #6
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał olk@
No właśnie!! Ja mam dwie wersje solucji i za Chiny mi nie pomagają!!! Stoję w miejscu!!! ;( Nie wiem kompletnie co mam robić! Jestem w momencie, gdzie podobno ma się przesunąć jakiś kamień?? Zabiłam parę węży, weszłam na górę, gdzie okrągły kamień leci wprost na mnie (Larę).. Nie wiem co robić... A Ty w którym momencie jesteś??? Może przeszłaś to co ja?

Ja chyba tez kupię TR, choć wciąż się zastanawiam...
I tam gdzie jesteś, zaraz po tym kamieniu są zatrute strzałki, a potem takie dwa 'machające ostrza, potem mała przepaść, a potem to zielone coś co leczy . Chyba jestem tam gdzie ty. Chyba ten kamień jest w ścianie i jest mało widoczny. Trzeba chyba z flarą pochodzić przy ścianie i próbować ;D. Może w końcu Lara trafi na kawałek ściany, który może przesunąc ;D. Bezgranicznie wierze w tą solucje, bo wiele razy mi pomogła, więc gdzieś ten kamień na pewno jest. Ewentualnie, można się na ich forum zapytać .
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 14:31   #7
..::PIRATKA::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Och ja mam tylko drugą i czwartą część Tomb Raidera Chciałabym mieć trójkę ... Porównując TR2 i TR4 to moim zdaniem troszkę lepsza jest dwójka ... pomimo gorszej grafiki wg. mnie zawiera fajny klimat Nie mówię, że TR4 jest bez tego klimaciku, ale w drugiej części wyczułam go o wiele więcej. Jednak ogólnie mówiąc to gra jest super Niedawno nawet grałam i wspominałam stare czasy, kiedy to mój brat dostał tę grę i ją przechodził ... a ja się wtedy przyglądałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 14:45   #8
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał ..::PIRATKA::..
Och ja mam tylko drugą i czwartą część Tomb Raidera Chciałabym mieć trójkę ... Porównując TR2 i TR4 to moim zdaniem troszkę lepsza jest dwójka ... pomimo gorszej grafiki wg. mnie zawiera fajny klimat Nie mówię, że TR4 jest bez tego klimaciku, ale w drugiej części wyczułam go o wiele więcej. Jednak ogólnie mówiąc to gra jest super Niedawno nawet grałam i wspominałam stare czasy, kiedy to mój brat dostał tę grę i ją przechodził ... a ja się wtedy przyglądałam
A ja właśnie wole 4 . Moim zdaniem, to jest część, która najbardziej pasowała do nazwy serii (Tomb Raider to Ograbiacz Grobowców czy coś w tym rodzaju ;D). Ale teraz mam cholerny system XP i mi nie chodzi ;p. Mam nadzieje, że jest jakaś łatka na to czy co.... tak samo z 1. Potrzebuje łatek ^__^... TR: The Chronicles nie miało tego klimatu. Podobał mi sie tylko Rzym i Irlandia. Rosja była za to beznadziejna.

Edittt: Raz w życiu byłam inteligentna i TR 4 działa ;D
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.

Ostatnio edytowane przez Profesor Parker : 13.08.2005 - 15:12
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 17:14   #9
simsomanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz Lara nie wygląda jak stara. Kiedyś nie liczyło się jak ma wyglądać tylko chodziło o gre :\ A teraz najwięcej uwagi poświęcają wyglądzie nowej Lary W TRAOD wyglądała najlepiej, ale gdyby wogóle nie zmienili jej tylko te kwadratowe ręce itp bardziej by zaokrąglili to byłoby cool Ale oni wolą ją wymyślić ładniejszą :\ Zauważyliście, że z każdą nową wersją panna Croft ma większy biust :\ ? Czyżby sami faceci ją robili? Ja przeszłam prawie całego TR tylko chyba tam w jednym etapiku w III użyłam kodu A w VI utknełam z BOAZEM nie chce mi się go już nawet przechodzić I usunełam TRAOD'a jak coś od sisters pożycze i se przejde znów odpoczątku A TR VII raczej kupię A grę The Sims zaprzestałam kupować od TS2 już dalej nie kupowałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2005, 21:13   #10
Lester
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie lubie za bardzo takich gier jak Tomb Raider, Thief itd. wydają mi sie trudne. zawsze trzeba cos kombinowac z fajchami i ogolnie naleza do trudnych. jesli je przechodze to raczej tylko z solucjami i to słowo po słowie. mam III czesc tej gry i chyba 4 i 5.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023