Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.02.2013, 23:07   #1
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Excl po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

witam

mam nastepujacy problem:

zainstalowalam ostatnio sobie simsy 3 wraz z doatkami w nastepujacej kolejnosci: cztery pory roku, zwierzaki, zostan gwiazda, po zmroku, kariera, pokolenia. pierwszego dodatki i akcesori nie posiadam.

Po instalacji gra sie zaktualizowala do najnowszej wersji. nastepnie wszystkei wczesniej pobrane, rozpakowane blabla dodatki z neta w formacie sims3pack skopiowalam do folderu moje dokumenty/ea costam czy jakos tak/the sims 3/DOWNLOADS

nastepnie utworzylam w folderze the sims 3 jeszcze jeden folder o nazwie MODS (tak wkleilam plik resource a nastepnie utworzylam kolejny katalog o nazwie PACKAGES i wkleilam do niego wszystkie dodatki o rozszerzeniu packages)

nastepnei weszlam do launchera>pobrane>zaznaczylam wszystkie dodaki sim3pack i dalam instalacje.

z racji ze mam ponad 20 gb dodatkow z neta instalowaly sie one chyba z 3,5 godziny :/

ani jeden nie byl zepsuty, wszystkie zostaly zainstalowane prawidlowo.

gdy wlaczylam gre nie bylo ani jednego dodatku w grze z tych zainstalowanych.

moze ktos mi pomoc lub wyjasnic co jest nei tak? problem jest o tyle nieprzsyjemny ze instalacje tych dodatkow trwa okropnie dlugo.

dodam, ze od kilku dni po reinstalacji sismow gra nei widzi dodatkow SIMS3PACK wczesniej dzialaly. za to PACKAGES od kad mam simsy3 NIE DZIAŁAJĄ wogole. korzystalam z kilku poradnikow do ich instalacji i nici... gry mam ogryinalne.

prosze o pomoc
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.02.2013, 22:04   #2
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

Ponawiam, mam tak samo co u Cb. Więc nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam tzn. dużo czytałam u wujka google i dużo osób pisało, że to wina nowej aktualizacji. Dlatego nie pojawia w grze.
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 09:29   #3
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

hm. ciekawe

dodam od siebie, ze jak wyszlam z gry (dodatkow nie bylo) i ponownie wlaczylam launchera to znowu pokazywalo mi te dodatki ze sa do INSTALACJI tak jakbym ich wczesniej nie instalowala.

dodatkowo sie wkurzylam poniewaz po zakonczeniu instalacji (znowu po kolo 3 h) launcher sie wylaczyl i teraz wogole nie moge wlaczyc gry :/
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 09:43   #4
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

hm, a moze za duzo zainstalowanych dodatkow na raz?
sprobuj zainstalowac jakies 3 i wlacz gre, moze beda. gre wlacz przez folder dysk x/ electronic arts/ the sims 3/ bin/ i plik exe (nie pamietam nazwy do konca)
ja od zawsze gre wlaczam tym plikiem, bo lauchen ma jakies bugi przy wlaczaniu
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 09:59   #5
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

byc moze za duzo dodatkow chciaz pierwszy raz sie z tym spotkalam. wczesniej instalowalam ponad 13gb i dzialalo. teraz bylo ponad 20gb i ich nie widzi w grze.

wlacze za chwile grac i dam znac czy to cos pomoglo
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 10:56   #6
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

u mnie jest to samiutko ;] przez tą aktualizacje musialam wczoraj przeinstalowac wszystkie dodatki - caly dzien.. no i wrzucilam dodatki do downloads, mam oczywiscie ten folder mods. wlaczam gre i mam raptem 3 dodatki na krzyż, o dziwo simy sie zainstalowały, nie wiem czy dlatego, że wczesniej skopiowalam folder saved sims i potem go wrzucilam do simsów obok folderu downloads. Masakra,, ja nie chce grac bez dodatkow z neta beatunia91 daj znać czy coś zdziałałaś. może potrzebny jest jakiś nowy folder mods ? jakis zmodyfikowany pod tą aktualizacje ?
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 13:00   #7
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

nie spradzalam czy aktualnie launcher dziala ale weszlam na gre bezposrednio poprzez .exe jak radzil LUBIE


gra sie wlaczyla, nawet czesc oddatkow z neta widzi mi w grze wiec nie jest zle.

mam teraz taki problem - nie widzi mi zadnych dodatkow typu PACKAGES w grze. Nie widzi mi zadnej genetyki typu wlosy, makijaz, oczy itd mimo ze zainstalowaly sie z sukcesem (pliki sims3pack)

dodatkowo tak sama wygalda sprawa z dodatkami ktore byly sciagniete jako dolaczone do domu. (sciagnelam domek z obiektami a tych obiektow nie widzi w grze w trybie kupowania?)

eh

edit: no teraz mi jeszcze wywalilo gre z bledem i tak kilak rayz pod rzad. mam dosc :/

Ostatnio edytowane przez beatunia91 : 27.02.2013 - 13:53
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 15:02   #8
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

Napiszę Ci, że jak aktualizowałam wersję 1.48 jak po tym kupiłam grę z cztery pory roku to doskonale działał, laptop widział ich (sims3pack) w grze np. ciuchy, kolczyki itd. w trybie tworzenia rodzin. Natomiast, kiedy wyszła nowa wersja 1.50 to nie odczuwa w grze, więc odradzam ją pobrać. Aktualnie w tym czasie właśnie robię ponowną instalację i sprawdzę, może się uda. Jeżeli coś będzie zmieniło u mnie to dam znać.
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 15:13   #9
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

a aktualizacje pobieralas przez orgina? slyszalem, ze te aktualizacje sciagane przez org. maja czesto bledy, dlatego wole sciagac i instalowac wlasnorecznie.
( http://forum.thesims.pl/blog.php?b=375 )

moze jest jakis wadliwy dodatek ?

a w moich dokumentach w folderze dccache masz cos, jakies pliki? i w folderze dcbackup (czy cos takiego)

a co do packages, wrzucalas jakistam plik do kazdego folderu z grą?
jak nie wiesz, o co chodzi, zaraz dam url'a : )
( http://forum.thesims.pl/blog.php?b=205)
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 27.02.2013 - 15:26
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 15:54   #10
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
a aktualizacje pobieralas przez orgina? slyszalem, ze te aktualizacje sciagane przez org. maja czesto bledy, dlatego wole sciagac i instalowac wlasnorecznie.
( http://forum.thesims.pl/blog.php?b=375 )
Więc u Cb są widoczne sims3packi w grze po instalowaniu własnoręczne? Chcę tylko upewnić, po prostu nie chcę znowu zawalić ten błąd.
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023