Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.08.2012, 22:30   #11
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Po tym odcinku trochę mniej mi żal Pameli. Boję się tylko, że kiedy się dowie o zdradzie Xaviera, mały Caleb stanie się tarczą "cudownej" mamusi.
No ale poczekam i zobaczę, co tam dalej wymyślisz^^
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2012, 23:14   #12
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Dziękuję wam wszystkim za przemiłe komentarze ^_^
Dzięki nim mam aż ochotę jeszcze bardziej pokomplikować życie w domku rodziny Hori (która obecnie wygląda trochę inaczej, ale się nie zdradzę, więc ćsśśś!).

Fallen
No niewyżyty, ale jednak przystojniak! c:

Meggie
Też lubię aferki ;>

Charionette
Pamelka jest dobra, po prostu ludzie wokół są irytujący (matka zawsze dziecko swe broni) xD A tak serio, to miałam nadzieję, że ją trochę wam pogorszę, muahahah. Swoją drogą jak przeczytałam ten fragment po twoim komentarzu, to też wyszło mi "Chleb", to dopiero siła sugestii

Kicaj
Kto wie... kto wie... *zagadkowy ton*
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 23:30   #13
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

omnomnomnom, Caleb to chyba jedno z najpiękniejszych imion męskich <3 a zwłaszcza Caleb Rivers ;3


no cóż, powinnam chyba powiedzieć ''biedna Pamela'', ale ona jest zwyczajnie wkurzająca... sama na miejscu Xaviera pewnie bym tak zrobiła.
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2012, 09:57   #14
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

oooooo Xavier niezle ciaaacho <3 az chce sie patrzec na takich w grze xD Ja tez mysle, zeby zostawila te wredziole Pamele i poszedl w sina dal z Hinrika, bo Pamela mnie po prostu wkurza tylko zal mi dzieciaczka....afera za afera, ale bedzie sie dzialo :3
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2012, 21:17   #15
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Fenk ju wery macz, za komentarze!
fakt, że macie jakiekolwiek refleksje, czy odczucia jest taki miluuuuutki. Więc chcąc dla was jak najlepiej przejdę do rzeczy, bo wciąż jesteście w strasznym tyle, kochani. :*

Odcinek 2
Xavier był nieświadomy, że w chwilach, kiedy bawił się z Rose, fotograf wykonał kilka całkiem wyraźnych zdjęć.


Wrócił późnym wieczorem, kiedy Pamela już spała i wślizgnął się do łóżka, starając się jej nie obudzić. Rano, jeszcze przed pojawieniem się na gankach gazet, który roznosił mały chłopiec z sąsiedztwa, Xavier wyjechał do pracy. Następna z łóżka wyłoniła się Hinrika.


Wyszła przed garaż w piżamie, żeby się przewietrzyć, przed wyjechaniem do pracy (zatrudniła się w karierze dziennikarskiej). Wtedy dostrzegła zdjęcie przed drzwiami do domu rodziny Hori, a przede wszystkim zdjęcie na pierwszej stronie. Przez chwilę się wahała. Nie przepadała za żoną Xaviera, więc (o ile Pamela nie zagarnęłaby domu) chwila zerwania była dla niej kusząca. Pomyślała jednak o małym Calebie i Xavierze. Zabrała gazetę sprzed drzwi. Jednak nie była to jedyna gazeta na ulicy. Zdrada Xaviera była skandalem na całe miasto.


Kiedy Pamela się dowiedziała, postanowiła jechać do pracy Xaviera, by wyrazić swoją złość. Jadąc, dostrzegła samochód narzeczonego, w jednej z uliczek.


Tam rozegrało się całe przedstawienie. Pamela wrzeszczała, że Xavier zniszczył doszczętnie całą ich rodzinę, a on starał się jakoś złagodzić sytuację, tłumacząc, że wcale jej nie zostawi, będzie dbał o nią i o syna, tylko, że już nie jako jej narzeczony, a... ojciec jej dziecka.


-Ty! Ty myślisz, że ja mam czas, żeby zajmować się małym?! Tak jak myślałam! Chciałeś mi zniszczyć karierę! Żebym się roztyła od ciąży i zajmowała dzieciakiem! A ty będziesz wyrywał jedną po drugiej!
-Dobrze! Jeśli tak stawiasz sytuację to po prostu Caleb ze mną zamieszka!- podniósł wreszcie głos Xavier.
-Och! I z tą dz**ką, tak? Nie pozwolę żeby w TAKIM MIEJSCU mieszkało moje dziecko!- wrzasnęła Pamela. Xavier w myślach zaczął liczyć od dziesięciu w tył... 10... 9...
-Po pierwsze nie nazywaj jej tak- powiedział najdelikatniej jak tylko był w stanie- po drugie, dlaczego zakładasz, że zamieszkamy tutaj? Przypominam ci, że to ja kupiłem dom i to ja jestem jego prawnym właścicielem. Oczywiście opłacę ci koszt kupienia nowego lokum...- wyjaśniał Xavier, świadom, że jego niedoszła narzeczona ma wystarczająco pieniędzy na kupienie połowy miasta.
-Chcesz mi odebrać dom?- przerwała powoli Pamela przeciągając sylaby.- I zamieszkać w nim z twoją dz**ką i moim dzieckiem?- dodała z naciskiem na „twoją” i „moim”.
Dodam, że ich rozmowa trwała długo. Pamela bardzo dotkliwie oczyściła portfel Xaviera, który za to zamieszkał razem z Calebem i Rose, nie wyrzucając naturalnie z mieszkanka Hinriki.


Xavier, jako że właśnie wyplątał się z dość trudnego związku, nie zamierzał się na razie oświadczać Rose, która również nie naciskała. Skupiała się za to na karierze piosenkarki.





Można powiedzieć, że pewien rozgłos zapewnił jej sam już dość głośny związek z samym Xavierem Hori! Również biedna Hinrika została kilka razy „napadnięta” przez pewnego paparazzi, który plątał się pod domem i uznał Hinrikę za kolejną kochankę Xaviera. Ta mu wszystko wyjaśniła i zaprosiła do domku na herbatkę, bo pewnie od tego sterczenia z aparatem przed domem pić mu się zachciało. Kochana istotka.


Za to mimo nie planowania, Rose również zaszła w ciążę. Xavier oczywiście zapewnił ją, że jest wniebowzięty. Wszelkie wątpliwości trzymał w sobie. Miał już na głowie syna. On dużo pracuje nad kampanią wyborczą, Hinrikę też żal obarczać obowiązkami, jako że też jest pracująca, więc Rose sama będzie musiała zajmować się domem (nie licząc pokojówek) i dziećmi (nie licząc opiekunek).
Ciąża wcale nie przeszkadzała Rose w rozwijaniu umiejętności.


„-Yyy! Coś słyszę!
-Co? Co?
-Jakieś łomotanie?
-Oj, to Caleb na górze bawi się młotkiem.”


Nie, no żartuję. Caleb wcale nie bawił się młotkiem. Hinrika już o to zadbała.


Zbliżały się urodziny naszego przedszkolaka. Mimo niemrawych narzekań Rose, zaproszona została najlepsza przyjaciółka małego, czyli Hinrika.
„-Caleb, pomyśl życzenie.
-Gugu!
-Miałeś pomyśleć, nie powiedzieć! Teraz się nie spełni!”


Tak, mały Caleb rósł jak na drożdżach i lada chwila pójdzie do podstawówki!
Cała rodzina złożyła życzenia małemu i zabrano się za jedzenie tortu. W pewnej chwili Rose podniosła się z miejsca i złapała za brzuch.
-O Boże, to chyba już!- jęknęła zginając się w pół.
Wierzcie lub nie, ale ani Hinrika, ani Xavier nigdy nie odbierali porodu.


Ostatnio edytowane przez Kjalvör : 26.08.2012 - 10:22
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2012, 22:23   #16
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

oo, to się porobiło! w sumie Pamela zasłużyła sobie na to, co dostała. za to Xavier postąpił bardzo szlachetnie i wgl

ale, ale... mam dwa małe ale:
1. dlaczego nam nie pokazałaś Caleba po urodzinach ?
2. omnom, czemu przerwałaś w tym momencieee!?
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2012, 22:43   #17
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Po pierwsze, bo jestem wredna i po drugie, bo jestem wredna! C:
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2012, 23:21   #18
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Droga Kjalvor (czytam Twój nick "Kalafior" O.o)

Fajna historyjka!
Nie jest jakaś natrętna czy wymyślna.
Dobrze, że dołączyłeś do rozrastającego się grona twórców "OJSG" ^^
Ta cała Pamela...nie no, słów mi zabrakło
Czy tylko ja mam przeczucie (omylne/nieomylne), że Xavier będzie z Hinriką? ;D
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2012, 23:32   #19
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Droga Kjalvor (czytam Twój nick "Kalafior" O.o)

Fajna historyjka!
Nie jest jakaś natrętna czy wymyślna.
Dobrze, że dołączyłeś do rozrastającego się grona twórców "OJSG" ^^
Ta cała Pamela...nie no, słów mi zabrakło
Czy tylko ja mam przeczucie (omylne/nieomylne), że Xavier będzie z Hinriką? ;D
Po a ) to ja się zgodzę ze wszystkim, co Myrtek napisała, a po b) to nie tylko ona ma takie wrażenie. A może to nadzieja..?
Za Pamelą nie przepadam, aczkolwiek nie pochwalam przyprawiania rogów komukolwiek..
A Caleb to słodziak, chociaż powinnaś (eś?) nam pokazać jego zdjęcia jako dzieciaka!
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 06:15   #20
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historyjki Kjalvör

Pamela wkoncu poszla out xD nie lubilam tej baby....Xavier dobrze, ze zamieszkal z Rose, a Caleb pewnie bedzie ladny po tatusiu ;D ciekawe kto sie urodzi ^^ <3
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023