Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2005, 19:33   #1
A*G*A
Guest
 
Postów: n/a
Post rażąca niebieskość

Ściągnęłam domek ze strony Justy:
http://www.justa-web.de/download.php?view.192
i wszystko byłoby ok, gdyby nie to ze niemal cała trawa wokół domu ma razacy niebieski kolor.Nie wiem czy to jakis blad czy czegos nie doinstalowalam. Co jakis czas to cos miga. Nie da sie tak grac, bo az oczy bola. Zdazylo sie tak komus???? Bardzo prosze o pomoc, ten domek jest wprost idealny dla mojej rodzinki.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.10.2005, 19:38   #2
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z domkiem najprawdopodobnie pobrał Ci się jakiś dodatek o jaskrawoniebieskim kolorze. Postaraj się w trybie kupowania i budowania wyszukać wszystkie te obiekty i wykasować. Powinno pomóc.
 
stare 14.10.2005, 19:58   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Z domkiem najprawdopodobnie pobrał Ci się jakiś dodatek o jaskrawoniebieskim kolorze. Postaraj się w trybie kupowania i budowania wyszukać wszystkie te obiekty i wykasować. Powinno pomóc.
nie tyle obiekt, co pokrycie terenu

jak ja instalowałam domki, nie instalowałam wszystkich ich elementów i czasami ta trawa była jaskrawo niebieska... co z tym zrobiłam? ano zeszłam do poziomu piwnicy i wszystko sama pokryłam jakąś trawą, dostępną w trybie budowania.
 
stare 14.10.2005, 21:19   #4
A*G*A
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmm.... poprobuje tak jak mi radzicie, chociaz probowalam to pokryc zykla zielona trawa i nic Ale dzieki!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------

No i sprobowalam.
Nie ma zadnych pokryc terenu o takim wlasnie kolorze, wiec nie moge nic wywalic.
Co do prob pokrycia trawa to tez sie nie powiodly.
Juz nie wiem co robic. Prosze o dalsza pomoc!!

Ostatnio edytowane przez A*G*A : 15.10.2005 - 18:46
 
stare 16.10.2005, 08:24   #5
Justa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem zaskoczona, ze tak wlasnie sie stalo. W pliku znajduja sie pokrycia ktorych uzylam
Z tego wynika, ze brakuje pokrycia.
Budujac ten domek uzylam swoich pokryc terenu, ktore takze mozna pobrac z mojej strony.

Trawa -> Tutaj
Kamienie -> Tutaj

Sprawdz czy pokrycia, ktore sa na obrazku z domkiem znajduja sie w Twojej grze.

Pozdrawiam

EDIT:

Spakowalam dom jeszcze raz.
Jest spakowany w orginalnym stanie. Plik jest troche wiekszy. Sprobuj pobrac go jeszcze raz z mojej strony . Jesli beda problemy to juz sama nie wiem co jest grane

Ostatnio edytowane przez Justa : 16.10.2005 - 16:56
 
stare 16.10.2005, 08:58   #6
Alien X
Guest
 
Postów: n/a
Idea Hmmm... A może to kod??

Heh, gdzieś na tym forum wyczytałam pewny kod i go zapisałam (chyba go nie ma w dziale ,,kod boolprop...").
Kod brzmi tak: boolProp lot TerrainCanvas [true/false]
Wtedy trawa zmienia odcień na niebieski.
Czy to prawda-nie wiem, nie próbowałam.
Może jak znów będzie niebieska, to za pomocą tego koda wyłącz niebieski, co?
Mam nadzieję, że pomogłam

Aha, i jeszcze, gdyby kod działał i pomógł to proszę o odpowiedż (może być na PM) bo chcę sama ściągnąć taki domek, ale skoro niebieska trawa tak wkurza... Mówią mi, że niedługo dostanę na studiach (lub nocne życie), ale dopiero po naprawie kompa, bo mi się rozwala, eech :con:

Ostatnio edytowane przez Alien X : 16.10.2005 - 09:01
 
stare 16.10.2005, 12:49   #7
A*G*A
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Alien X
kod chyba dziela. Po wpisaniu udalo sie go zatwierdzic ale nie stalo sie nic. jednak probowalam tylko na tym jednym domku, wiec moze to dlatego.

Justa
Sciaglam pokrycia osobno, ale to nic nie dalo. Trawka nadal miga na niebiesko.
Mozliwe ze z plikiem jest wszystko ok skoro nikt nie zglasza problemow oprocz mnie, a to tylko wina mojego komputera lub tego ze nie mam nocnego zycia.
 
stare 16.10.2005, 12:55   #8
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alien X
Kod brzmi tak: boolProp lot TerrainCanvas [true/false]
Drobna poprawka: boolProp lotTerrainCanvas true - wyłączenie niebieskości lub boolProp lotTerrainCanvas false - włączenie
 
stare 16.10.2005, 13:07   #9
A*G*A
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Tak wiem. wpisalam poprawnie. Teraz gdy weszlam do mojego domku na studiach to faktycznie kod zadzialal. Trawa wyglada jakby byla lodowiskiem przynajmniej mnie sie to tak kojarzy. Ma taki jasniutki niebieski kolor, jak niebo.Nie jest tto jednak cos takiego jak mi wyskakuje.
 
stare 16.10.2005, 21:50   #10
Alien X
Guest
 
Postów: n/a
Sad Ehe... Chyba nie ma innego wyjścia

Widocznie to jakiś błąd domu lub specjalny hack. Najlepiej zrób podobny domek, chyba innego wyjścia nie ma. A może zajrzyj tu --> http://forum.thesims.pl/showthread.php/?t=12706
Jednak mi się zdaje, że to złośliwy hack.

A, i jeszcze chciałabym zobaczyć screena, jak to wygląda gdy miga

Ostatnio edytowane przez Alien X : 16.10.2005 - 21:52
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023