Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.08.2008, 20:13   #1
Sayanin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jak zatrudnic kierownika? (Własny Biznes)

Witam,
na pewnej stronie znalezionej w googlach, w tutorialu, przeczytałem o tym jak rozkręcić własny biznes, bowiem nie miałem bladego pojęcia o tym. Autor tutoriala zapewnia iż jest to bardzo łatwa sprawa, łatwiejsza niż się z początku wydaje. Z tego co pamiętam, w pewnej części tekstu, autor napisał coś w stylu "teraz wystarczy siedzieć w domu i patrzeć jak leci zysk z biznesu". Wspomniane było tez coś o tym, że można zatrudnić kierownika który będzie brał wysoką pensję, więc lepiej samemu prowadzić biznes, jeżeli jednak nas na to stać, warto to zrobić i podjąć jeszcze inną pracę. I tu nasuwa się pytanie - jak zatrudnic kierownika? Bo gdy zatrudnię parę osób, mogę im jedynie wydać takie polecenia jak "Pracuj przy kasie", "Uzupełnij towar" czy "Posprzątaj".

By lepiej poznać grę, i nauczyć się prowadzić biznes, stworzyłem postać i poprzez kod, wpisałem jej dużą liczbę pieniędzy. Nie mam zamiaru grac tą postacią dalej, chcę jedynie nauczyć się prowadzić własny biznes. No i na razie nie leci mi żaden zysk, a jedynie same straty. Może jakieś rady od bardziej doświadczonych graczy?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2008, 08:35   #2
AMSTA
 
Avatar AMSTA
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 146
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zatrudnic kierownika? (Własny Biznes)

nie ma takiej opcji..Tworzac własny biznes sam jestes szefem swojego przedsiebiorstwa..Na tym polega cała zabawa
AMSTA jest offline  
stare 12.08.2008, 09:25   #3
Znienawidzona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zatrudnic kierownika? (Własny Biznes)

U mnie sie da jak przyszły kierownik ma dużo rang.
 
stare 12.08.2008, 09:58   #4
stotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zatrudnic kierownika? (Własny Biznes)

Cytat:
Gdy pracownik zdobędzie odpowiednią ilość rang, Twój Sim może awansować go na stanowisko kierownicze. Umożliwi to Twojemu Simowi pozostawienie sklepu w rękach kierownika i prowadzenie firmy zdalnie, z domu.

-Aby awansować pracownika na stanowisko kierownicze, kliknij na odpowiednim Simie i wybierz z menu zarządzania opcję AWANSUJ NA KIEROWNIKA.
z pliku readme.txt
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023