Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.07.2014, 19:17   #1
Monika5228
 
Zarejestrowany: 26.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Problem ze znikającymi simami

Dzisiaj pojawił mi się taki problem, że wchodzę sobie normalnie w grę, rodzinę, normalnie mi się wczytuje. Jak już się wczyta to połowy członków rodziny nie ma, najczęściej dorosłych (czyli po prostu zostali np nastolatkowie z jakims niemowlakiem). Wchodzę w drugą rodzinę to samo, tyle że część nastolatków też zniknęła. A tak sie dzieje po ty jak wejdę w edycję miasta, potem powrót do ustawień gry i wybieram rodzinę którą chcę grać. Wcześniej w rodzinie nie mogę dosłownie nikim sterować, żadnych zwierząt czy simów. Na dole na pasku jest że rodzina ma 0$ co też się nie zgadza.
Stwierdziłam że rodzina się po prostu popsuła i zaczęłam stwarzać nową w nowym mieście. Problem był potem z dodawaniem cech, ponieważ ani jednej nie było na liście ;/
Dzisiaj tylko pościągałam pare domów, w dodatku na pewno działających bo niedawno dodanych. Żadnych modów, czy coś. Wczoraj wszystko chodziło normalnie.
Teraz odinstalowałam podstawkę i dodatki, czekam aż się ściągnie aktualizacja żeby zainstalować na nowo simsy. Jak to nie podziała to naprawdę się wkurzę, nie dość że dziś pół dnia siedziałam przy odpalaniu simsów to jeszcze nawet reinstalacja nic nie dała..
Ktoś ma jakiś pomysł czemu to się dzieje? Co można zrobić, oprócz reinstalacji?
Byłabym bardzo wdzięczna

Edit:
Gra czysta, bez żadnych dodatków, bez żadnych zapisów. Nie działa. Przy wczytaniu menu głównego teoretycznie mozna zacząc grac nową rodziną ale nie ma interakcji ani w tych 3 kropeczkach (czyli np wyjdz itp) ani w wyborze miasta. Znaczy są puste pola na których nic nie można zrobić. Ktoś ma jakiś pomysł? Co tu jeszcze mozna zrobić?

A i do tego przy każdym uruchomieniu gry pojawia mi się takie coś


A w dokumentach w folderze z grą mam mnóstwo plików, które można otworzyć w notatniku
ScriptError_<nazwa użytkownika>_<data>_<godzina>(przynajmniej tak myślę że jest to godzina)_literki jakieś (przypadkowe np BF1F1D86).xml

nie wiem czy to ważne ale zwróciłam na to uwagę bo tak mi się wydaje że u innych takie błędy się nie pokazują

Z góry dziękuje za pomoc

Ostatnio edytowane przez Monika5228 : 02.07.2014 - 00:23
Monika5228 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2014, 20:15   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem ze znikającymi simami

A nie wgrywałaś jakiś dodatków z Interentu?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2014, 11:19   #3
Monika5228
 
Zarejestrowany: 26.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem ze znikającymi simami

gdy wlaczalam po reinstalce dodatkow zadnych nie bylo
uzylam przywracania systemu i pomoglo.
tylko jak zaradzic zeby to sie wiecej nie stalo?
Monika5228 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023