Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2005, 15:49   #1
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie "*NPC - Remote Control Car" - kto to?!

Ostatnio w grze zrobiła mi się bardzo dziwna i głupia rzecz. Otwieram rodzine a tu jakiś nowy sim na pasku!

A w dodatku pokazana tylko fryzura i kawałek ubrania (bez twarzy). Jak klikam dwa razy na kwadracik z "głową" tego sima to pojawia mi się na górze samo takie zielone coś co sie obraca nad głową simów, tak jakby ten sim był niewidoczny W dodatku teraz wszyscy domownicy mają aspiracje z nim związane, a tym "kimś" nawet nie da się ruszyć z miejsca | I każdy z nich ma takie wspomnienie "Witaj *NPC - Remote Control Car mam nadzieję że będzie ci tu dobrze" czy coś takiego :/ ... A i wogole to ten sim ma bardzo głupie imię: *NPC - Remote Control Car :/ Jak go usunąć ?? Nie da się go zabić bo on sie nie może nawet ruszać! Nie wspominając o tym że blokuje przejazd samochodom i nie da się go usunąć moveobjectsem! :[ Czy jest jakiś sposób żeby ręcznie bez uruchamiania gry wywalic tego sima????

Ostatnio edytowane przez Jillian : 02.04.2005 - 18:34
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.04.2005, 21:18   #2
zuzia22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest chyba ten samochodzik na pilota co go można kupić. Ale nie wiem jak znalazł się w rodzinie jako człowiek! Chyba dało by się go usunąć za pomocą SimPe, jeszcze to sprwdzę.

Ostatnio edytowane przez rainne : 05.04.2005 - 11:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2005, 12:36   #3
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie wiem kto to... może jakiś nie udany sim... Ale możesz mieć go w rodzinie dzięki ingerencji SimPe, Kostki Miszuno i innych tego typu rzeczy... ta ten obraz teleporter też go chyba może sprowadzić. Też miałam tego sima gdybyś bardziej się przypatzyła to na parę sekund po starcie rodziny widać tą postać, a po chwili znika później z panelu również. A no i było już o tym mówione

Taa pamiętny temat pytaka (albo się mylę) który chciał w szystkim wcisnąć kit że jego samochód ma katar XD

PS: między innymi tak samo zachowuje się kosiarz i terapeuta innych narazie nie miałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2005, 14:12   #4
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wow!!! A co to za szkarada?! I mówisz, że nic nie da się z TYM zrobić? Współczuję...nie sądzę, żeby to był nawet błąd w grze więc co to mogłoby być... :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2005, 14:20   #5
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest to samochód na pilota na 100%
Tylko nie wiem dlaczego masz go jako domownika. Bawiłaś się kodem boolprop testingcheatsenabled????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2005, 14:33   #6
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie używałam zadnego kodu :/ Wchodze a tu jakiś sim nowy! Szukałam go na liście simów w SimPe i nie ma go.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2005, 16:23   #7
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

OŁ MAJ GAT
Co to jest!? Jakiś sim bez głowy i ciała...ja nigdy tego nie miałam...to znaczy - ja po przeczytaniu tematu i przede wszystkim tytułu, stwierdzam, ze jakimś cudem do twojej rodzinki dostał się jeden z kierowców taksówek tylko ze to dość niezwykłe bo tego się zrobić nie da, a samochodzik na pilota jako sim to raczej nie możliwe :\ a skoro tego się nie da normalnie zrobić, to od razu ci bląd z tym wskkoczył...ale to jest tylko moja opinia !!!!Trzeba by spytać Rainne, bo to ona jest najlepsza znawczynią gry Thesims
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023