Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.06.2012, 13:12   #31
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Jeśli chodzi o powtórkę z PZ to raczej powtórki nie będzie, bo będzie suwak dzięki któremu można będzie ustawić ilość wilkołaków wampirów zombie i innych postaci fantastycznych i wybrać które postacie chcemy mieć u siebie w mieście. Także tragedii nie będzie, ale ja na pewno z tego korzystać nie będę bo ja uwielbiam fantastyczne postacie.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2012, 13:15   #32
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał miłośniczka_zwierząt
Oj już przestańcie jakoś w the sims 2 też były czarownice, wilkołaki, wampiry, zombie i jakoś nie narzekaliście. a tutaj jeszcze dochodzą wróżki co mi się podoba . simsy to symulacja życia więc nic dziwnego że jest trochę nierealna bo taka ta gra ma być.
Bo w dwójce to było fajne, oryginalne, przez to, że grało się rodziną,a nie miastem, więc na parcelach publicznych nie roiło się od czarownic, wilkołaków i tym podobnych, a nawet wręcz przeciwnie- trzeba było się wysilić, żeby je znaleźć. Według mnie, ciągnięcie jakiegoś dodatku przez nie wiadomo ile serii takie ani zbyt pomysłowe, ani fajne nie jest.
No i jeszcze nigdy nie słyszałam, że Simsy mają być nierealne : o
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 13:30   #33
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Bardzo bym chciała, aby wrócili kosmici i simrośliny z The Sims 2. Uwielbiałam nimi grać. Jak na razie podoba mi się ten dodatek. Już sobie wyobrażam ten romans między zombiakiem i wróżką i ich zombiaczo czarodziejskie dzieci, hehe. No i w końcu na nowo stworzę sobie Sima Mieszankę (wampirzo-wilkołako-czarodziejo-zombie w jednym).
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 15:28   #34
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ja tam się cieszę z tego dodatku i na pewno go kupię. To kwestia gustu i tyle. Ja uwielbiam wszystko co paranormalne: książki, seriale, filmy... Po zakupie Po zmroku długi czas grałam tylko wampirami, a później już mi się to znudziło. Czasem w simsach, owszem, chcę prowadzić normalne życie i ucieszyłabym się tak samo, gdyby wyszły 4 pory roku. Pewnie szybko mi się znudzi ten dodatek, ale cóż... z zostań gwiazdą miałam identycznie, na początku ciągle grałam tymi karierami, a później miałam już ich dość. Poza tym, brakuje mi wiedźm z dwójki osiedlowego życia.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 19:19   #35
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

no ja uwielbiam grać wampirami w the sims 3 i jeśli będzie to możliwe to spróbuję rozkochać wampira w wilkołaku i stworzyć z nich parę. Nie wiem czy zauważyliście, ale nazwa miasta w tym dodatku będzie trochę podobna do Mystic Falls z serialu Pamiętniki Wampirów.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 15.06.2012 - 19:22
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 20:48   #36
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Im bardziej upodabniać będą Simsy do serialów itp. tym bardziej kiczowate Simsy będą.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 09:07   #37
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Jejku! Nie mogę się już doczekać. Marzy mi się prawdziwa magia, bo z jakiegoś powodu nie mogę pobrać tej ze store. Już sobie wyobraziłam moją przyszłą czarowniczkę Te zombie są obleśne, łee. Najbardziej jednak cieszę się, że dojdzie Kościdla! <muchacha>
__________________
Forever and ever.

Ostatnio edytowane przez Aperlaxive : 16.06.2012 - 09:11
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 12:08   #38
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

A tak btw... Jeśli się komuś coś nie podoba, to po prostu może tego nie kupować Nie musi snuć wywodów na forach jaki to ona niezadowolony.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 13:47   #39
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Forum jest od tego by dzielić się opiniami i odczuciami Tak długo, dopóki nie obraża się innych i ich upodobań oczywiście. No i gdybym uznała, że każdy, kto ma inne zdanie niż ja, musi je koniecznie zmienić, też byłoby to głupie Ja osobiście dodatku nie kupię, bo mutantów nie cierpię. "Po Zmroku" kupiłam pomimo wampirów, ale tylko dlatego, że do głowy by mi nie przyszło, że gra będzie je masowo tworzyć. No przecież bez modów na wyłączenie wampirów, po paru simotygodniach gry, pół miasta to wampiry... Bardzo dobrze, że EA wprowadzi opcję włączania\wyłączania cudaków, inaczej to byłby niezły pogrom w mieście, i chyba nawet zwolennicy dodatku, nie chcieliby miasta z samymi tylko mutantami.

A co do całej tej dyskusji, że w 1 i 2 też były cudaki. OK, były, ale gra nie zmuszała do grania nimi i posiadania ich w otoczeniu. Ja np. lubiłam chodzić do Dziwnowa by pograć kosmitami, niezbyt często oczywiście. Ale gdyby w innym mieście samoistnie pojawiali mi się kosmici, to bym się solidnie zdenerwowała, delikatnie mówiąc.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 14:31   #40
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Skoro będzie można ustawić natężenie cudaków w otoczeniu, to może zmienię zdanie i się zdecyduję. Od czasu do czasu mogę sobie nimi pograć dla odmiany, odezwała się we mnie mała dziewczynka i zamarzyła mi się rodzinka wróżek gdzieś w lesie Pewnie szybko mi się znudzą, wiem, jak było w dwójce, grałam tylko Simoroślami i raz miałam wampira, którego porzuciłam po jednej dobie, bo wkurzało mnie, że musi gnić w domu w ciągu dnia. No i długo kosmitami, ale oni byli normalni, nie licząc koloru skóry. Ważne, żebym nie spotykała tych nowych postaci w miastach, w których prowadzę Simami normalne życie, bo wystarczająco irytujące jest już klikanie na każdego napotkanego wampira Nraasem i zmienianie go w zwykłego człowieka.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023