Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.10.2012, 16:37   #1011
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Belle Rose

To nie moze byc ostatni odcinek! Maleńkie buciki? Czy tylko ja nie rozumiem o co chodzi? Kolejna ciąża Mei?
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.10.2012, 16:42   #1012
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

ja niedawno zaczęłam czytać to FS, było genialne. nie no ty nie możesz tego tak po prostu zakończyć.. zżera mnie ciekawość. no i fakt nigdy bym się nie spodziewała takiego zakończenia. ja chcę drugą serię. co będzie dalej? o co chodzi z tymi bucikami? czy Marco odnajdzie Mei? gdzie zniknął Chris razem z Mei? tyle pytań, a brak odpowiedzi.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 17:08   #1013
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Belle Rose

Niemożliwe, że jest to ostatni odcinek... Będę tęsknić za Marco, Colinem i resztą - nawet za tym czekaniem na kolejny odcinek! Mam wielką nadzieję, że kiedyś zrobisz drugą serię i wyjaśnisz, o co chodzi z tymi bucikami, bo ja nie rozumiem zakończenia... A byłam taka pewna, że Marco i Mei będą razem i będzie szczęśliwe zakończenie... JESTEM ZAWIEDZIONA
Najlepsze FS, jakie kiedykolwiek czytałam. Pamiętam, jak jednej nocy siedziałam parę godzin i czytałam wszystko od początku, a potem czekałam na kolejny odcinek... Genialne

e: zapomniałabym! Coś Ty zrobiła z fryzurą Colina? W tamtej był taki sexy <3 Hahah TEAM COLIN 4EVER!
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 02.10.2012 - 18:14
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 17:58   #1014
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

O mój Boże tyle czasu czekałam na ten odcinek az w koncu sie doczekalam .Mam nadzieje , ze bedzie druga seria. Zastanawiam się o co chodzi z maleńkimi bucikami . Tak jak Trykuu snuję teorię ze Li jest w ciąży. Troche smutno ze Juri zginął .Baaardzo lubie to FS i czekam na szczesliwą wiadomość o rozpoczęciu drugiej serii.Ps mam nadzieje ze Marco odnajdzie Li
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 18:54   #1015
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Belle Rose

Mogłabym Ci powytykać trochę błędów, ale najpierw muszę zrobić coś innego... a mianowicie: Nienawidzę Cię! Za zabicie Juriego! Moja simka "owdowiała" i pewnie znów pójdzie w cug. A miała się ustatkować i miało być tak pięknie...
A wracając do BR... Aż się wierzyć nie chce, że to już koniec... Genialne zakończenie, genialne zdjęcia... Co chcesz jeszcze usłyszeć? Że Cię kocham? Nie, tego nie usłyszysz (ani nie przeczytasz). Nienawidzę Cię za Juriego!
Całe szczęście, że tleniona gnida zdechła. Przynajmniej o jednego robaka mniej. Chrisowi... Może lepiej nie będę pisać co bym zrobiła z tą szują...
Ciekawa jestem, czy powrócisz kiedyś z kontynuacją i co by mogło się w niej znaleźć. Jedno wiemy: Mei jest w ciąży. Choć nie wiadomo, czy ją donosi po takich przeżyciach.
Co Alia ma na głowie ? I oszpeciłaś Colina tą fryzurą...
A Juriego sobie zapamiętam! W sumie mogłam przestać czytać po tym, jak go uśmierciłaś...
Komentarz krótki, bo jestem zła.
Dach nareperowany? Szykuj się na desant! To będzie wydarzenie roku! Ba! Stulecia! Twoi sąsiedzi nigdy tego nie zapomną. Reszta miasta zresztą też nie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 02.10.2012 - 18:56
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 19:50   #1016
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Belle Rose

Jak to koniec? Czyli nie dowiemy się, co było potem?

Ja bym to skończył tak: Chris wysadza cały ten magazyn, zabijając siebie, Marco i Mei, a Alia i Colin zakładają rodzinę i opiekują się Amour

Dwie rzeczy mam Ci do zarzucenia:
Zbyt gwałtownie przerwałaś akcję :< W tym konkretnym przypadku wolałbym, żeby nie było niedomówień
I nie 'tą', tylko 'tę'! Przez dwa i pół roku się nie nauczyłaś xD

Komentarz krótki, bo co tu jeszcze napisać? Jedna z lepszych historii, jakie miałem okazję czytać dobiegła końca. Mam nadzieję, że nie każesz nam długo czekać na niespodziankę [jasne xD]
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 20:08   #1017
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Odpowiem krótko na wasze zapytania dotyczące bucików: TAK Mei jest w ciąży, a Chris zniknął razem z nią.

Jest pewna niewyjaśniona sprawa, ale jak widzę, Libby pod wpływem nerwów nawet jej nie zauważyła.
Nie mogłam zostawić przy życiu wszystkich, to by było za piękne. A bynajmniej nie chciałam, żeby na takie wyglądało.

Zanim ktoś mi napisze kolejny komentarz w stylu "coś Ty mu/jej zrobiła z włosami" to chciałam tylko powiedzieć, że lata w FS leciały, a ludzie się zmieniają. Jeśli dojdzie do kontynuacji, to na pewno zauważycie zmianę w Colinie i Alii, jakie nie powiem, ale na pewno będą. Chciałam zmianą włosów, podkreślić zmianę ich osobowości
Zresztą to chyba widać, że Alia nie wygląda już jak laleczka w różu...

Jeśli o Juriego chodzi, to sprawa nie jest taka jasna, w sumie nikt póki co tego nie zauważył, ale wam powiem. A przynajmniej naprowadzę. Jego ciała nie było kiedy przyjechała karetka i policja, a wcześniej, zanim chłopak skonał, Lambert zadzwonił na pogotowie mówiąc, że są dwa trupy, potem się wykręcił. Nikt z was nie uważa, że coś tu jest nie tak?

Sporo kwestii nie wyjaśniłam, także jeśli chcecie coś wiedzieć, to pytajcie. Na co będę mogła (a co nie wykorzystam w przyszłości), to odpowiem.

I tak nawiasem mówiąc, na początku tą deskę miał "w prezencie" dostać Colin. Teraz już mogę wam powiedzieć. Po waszych błaganiach, jednak mu odpuściłam. Ale od razu mówię, że to nie znaczy, że nie zrobię mu czegoś w kontynuacji No ale do tego daleka droga

@Chrupku, pomysł z magazynem dobry, kiedyś go wykorzystam w jakimś celu
a z "tę" i "tą" to chyba nigdy mi się do łba nie wbije xD


I na niespodziankę nie będziecie musieli długo czekać, ale chciałabym żeby pojawiło się tu kilka komentarzy
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 02.10.2012 - 20:11
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 20:25   #1018
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Belle Rose

Wiesz, rudzielcu, ja zwróciłem na to uwagę. I pomyślałem, że Max powiedział o dwóch trupach, bo chciał popełnić samobójstwo xD Ale teraz nie wiem

I jeszcze raz powtarzam. Zabij wszystkich, jesli chcesz, ale Alia i Colin są nietykalni, chyba, że życie Ci niemiłe P
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 20:37   #1019
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Belle Rose

ŻE COOO? Deskę miał dostać Colin? Jeny, jak ja Ci dziękuję, że tego nie zrobiłaś! Moje ciacho <33333333 Mógłby zostać moim mężem
Mei w ciąży? Jakie niespodzianki, oooo!
Pragnę drugiej serii. Now.
Oczywiście zgadzam się z chrupkiem, Alia i Colin są nietykalni! SZCZEGÓLNIE ten drugi! Jakby to on dzisiaj umarł, znienawidziłabym Cię i wpadła do domu z groźnymi narzędziami
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2012, 20:44   #1020
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

W kontynuacji, przygotowałam już Colinowi i Alii coś specjalnego. Zobaczymy czy będziecie ich tak kiedyś bronić

Chrupciu, czyli mówisz, że teraz już nie wiesz o co chodziło Maxowi?
No i w sumie dobrze, bo właśnie o to mi chodziło
Dobra, już więcej Wam nie mącę, czekam na jeszcze kilka komentarzy i jedziemy z niespodzianką
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, colin, lofffu, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023