Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.10.2012, 21:03   #1021
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Belle Rose

Też zwróciłam na to uwagę, ale jestem ostatnio tak zamotana różnymi rzeczami i udzieliła mi się chyba znów faza na czarny humor, że stwierdziłam, że może Max, że tak powiem, zakopał Juriego "w worku w ogródku"... Teraz zasiłek pogrzebowy jest tak niski, że było najlepiej. Ewentualnie już go spalił. Ach, wspomnienia...
Bo w sumie dziwne, żeby Juri miał się układać z Maxem za plecami Marco.
Ruda, a z Tobą i tak nie gadam!
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 02.10.2012 - 21:40
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.10.2012, 23:03   #1022
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Płacze :C Nie chce końca no po prostu nie chce! Te buciki na koniec.. bardziej genialnego zakończenia być nie mogło (Aczkolwiek, ja zawsze czuję niedosyt więc będę czekać na wszystko co się pojawi kiedykolwiek).
Masz szczęście, że nie zabiłaś Colina. Bo nie wiem co bym Ci wtedy zrobiła I generalnie Ci oznajmiam że Colin jest nietykalny,bo jak się mu coś stanie to jakiś ruch oporu tu zorganizuję
Generalnie.. akcja była niesamowita. Nienawidzę Chrisa. Wiesz, jak zaczynałam czytać ten odcinek to przypomniałam sobie jak bardzo rozbawił mnie pierwszy. Mamuśka Mei, dziewczyna z dobrego domu i złodziej.. Na pierwszym się śmieje na ostatnim chce płakać ? To Ci się udało.
Wiesz, że uwielbiam Cię za to co tu stworzyłaś, bo to magia jakaś jest.
P.S Zdjęcia Marco z Amour są po prostu niesamowite *_*
I wiem, że zmiany zmianami ale wolałam Colina w poprzedniej fryzurze :C
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2012, 12:50   #1023
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

kontynuacja MUSI być.. tymi swoimi komentarzami jeszcze bardziej mnie zaciekawiłaś rudzielcu.. a póki co dawaj tą niespodziankę.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2012, 14:26   #1024
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Deskę miał dostać Colin?! Oj nie darowałabym ci tego. Jak kilka poprzednich osób piszę On i Alia są nietykalni. I czekam na niespodziankę i drugą serię
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2012, 16:36   #1025
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Belle Rose

A ja czuję niedosyt i hmm... lekki zawód? To miał być ostatni odcinek, nastawiałam się na rozwiązanie tych wszystkich zagadek i ostateczne poukładanie spraw, a tu znów przerwana w połowie akcja, zagadek jeszcze więcej - jaki to koniec? To wręcz dopiero początek. Na tę chwilę pewniakiem jest jedynie to, że gnida Dante nie żyje. Ehh, nie biorę się już więcej za czytanie niedokończonych opowiadań, bo to czekanie na kolejne części jest okropnie męczące
Odcinek sam w sobie jest genialny, zdjęcia standardowo fenomenalne i zawsze będę twierdzić, że w ich robieniu jesteś niekwestionowaną królową. Zmiana wyglądu to dobry pomysł, widać wtedy jakiś upływ czasu, przez co zdjęcia i samo opowiadanie są realniejsze.
Co do Juriego - hmm, lekkie zaskoczenie, aczkolwiek nie byłam aż tak przywiązana do tej postaci, żeby popaść w szok w momencie jego śmierci. A może raczej "śmierci", bo tak do końca to nie wiadomo, co się z nim naprawdę stało, a wszystko wskazuje na to, że możemy go jeszcze kiedyś spotkać. O Colina nadal się obawiam, zwłaszcza, że wychodzi na to, iż sporo przed nami przed ostatecznym finałem tej zwariowanej historii, więc wszystko może się zdarzyć. No i co zaplanował Max? - to jest też interesujący wątek.
Jedna rzecz mi zgrzytnęła - Chris chcący zakończyć sprawę w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło, a w rezultacie jak przyszło co do czego, to stchórzył i znów chce się gdzieś spotykać w niedalekiej przyszłości. Mógłby się w końcu określić, czy chce brata zabić, czy nie i jakoś to załatwić, bo tak to będzie się ciągał z Marco po całym świecie
No tak krótko podsumowując - odcinek naprawdę świetny, dynamiczny, bardzo wciągający, ale ja nie mogę się pozbyć tego uczucia zawodu, bo cały czas czekałam na ten finał, ostateczne rozstrzygnięcie, rozwiązanie zagadek, a tu urwane w kulminacyjnym momencie i... znów czekanie na ciąg dalszy.
No ale cóż, chyba nie mam wyjścia. I w takim razie duuuuuużo weny życzę.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2012, 17:24   #1026
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Tak ogólnie odpisując na wasze komenty, muszę powiedzieć, że sporo rzeczy wręcz MUSIAŁAM pozostawić niewyjaśnionych, bo jeśli kiedyś chciałabym napisać dalszą część, to muszę mieć coś w zanadrzu

Postaram się Wam napisać co nieco na temat bohaterów BR.
Odnośnie Maxa, to zrobił chyba coś, co lekko zaskoczyło każdego, dobrowolnie oddał się w ręce policji, będąc w kwiecie wieku i mając ogromny majątek na koncie. Z całej rodziny Lambertów został tylko on. No może źle to napisałam... z całej rodziny Lambertów mającej dostęp do pieniędzy Osobiście gdybym była nim i miała w rękach taką władzę, to w życiu nie odważyłabym się przyznać do zabicia członka rodziny. Ale kiedy poszłam jego tokiem myślenia, stwierdziłam, że zadręczyłoby go sumienie.
Wątek ostatecznie nierozwiązany więc na pewno pojawi się w przyszłości :3

Jeśli chodzi natomiast o Colina, to tak jak już wspomniałam... choć może to pisałam na fejsie, więc nie wspomniałam (). W każdym razie, bardzo się zdziwicie kiedy zobaczycie go z charakterkiem sprzed BR, w kontynuacji To jedyne co mogę powiedzieć, póki co na jego temat.

Chris... no tak, chłopak nie może się zdecydować, albo... nie chce? Ja bym to raczej tak radziła rozumieć. On zwyczajnie chce wykończyć brata, ale psychicznie, żeby znowu mieć go po swojej stronie. Po części mu sie udało. Co mam na myśli pisząc "po części" wyjdzie w kontynuacji

Juri, Juri... temat rzeka Ogólnie to chłopak miał ciekawe przeżycia przed BR, no ale o tym nie tutaj. Mogłabym Wam napisać co się z nim stało, no ale póki co, pozostawiam tą zagadkę nierozwiązaną :>

Alię w kontynuacji zobaczycie już dorosłą, to wiem na pewno. Nadal będzie z Colinem, jednak... no cóż, więcej nie napiszę

Li Mei... co do postaci Mei, mam pewne wątpliwości. A jak mam wątpliwości, to znak, że to może się dla niej źle skończyć..

Amour pojawi się w kolejnej części. Mogę Wam powiedzieć, że będzie już starsza. O ile starsza, tego jednak nie zdradzę

Pojawi się dwie postacie z przeszłości (jedna z czasów BR, jedna z wcześniejszej), plus dwie nowe postacie, które ostro namieszają w paru główkach
To chyba tyle. Mogłam coś pominąć, także jak chcecie to pytajcie.
Dziękuję za komentarze
A niespodzianka póki co, odkłada się w czasie, gdyż czekam na komentarze moich stałych czytelników, którzy jeszcze się nie wypowiedzieli.
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2012, 10:40   #1027
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Belle Rose

Dobra... No to tak: nieszczególnie podoba mi się przemiana Colina, o której wspominasz. Jeśli zaś chodzi o Juriego, to ciekawa jestem, co on tam kiedyś odczynił .

A teraz apel do wszystkich czytających... Napiszę to kulturalnie... Ludzie, czemu nie komentujecie? Czy tak ciężko jest ruszyć tyłek i cokolwiek napisać? Myślicie, że potem chce się człowiekowi cokolwiek robić, jeśli nie widzi żadnego odzewu za swoją robotę?
Skoro nie chcecie niespodzianki, ani kontynuacji BR, to już Wasza sprawa i trudno, ale potem nie trujcie dupy, że przecież coś jeszcze miało być...

Ruda: a z Tobą i tak nie gadam! <foch z przytupem>
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 08.10.2012 - 10:56
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2012, 17:12   #1028
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Zgadzam się z Libby. Wystarczy napisać chociaż 'Bardzo podobało mi się to FS' przecież nie trzeba od razu się rozpisywać. A to wystarczy. Przynajmniej wiadomo, że ktoś więcej to czytał. Ja na przykład wcześniej nie komentowałam, ale postanowiłam się hmm.. ujawnić.

A poza tym nadal czekam na niespodziankę i kontynuację. Mam nadzieję, że się więcej osób pokaże w temacie.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Meona : 08.10.2012 - 17:15
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2012, 17:31   #1029
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Belle Rose

No raczej nie wystarczy, bo po pierwsze, to niezgodne z regulaminem działu, a po drugie, po takim komentarzu nie można nawet stwierdzić, czy ktoś naprawdę przeczytałem, czy może np. nabija sobie posty.
A komentarz każdy powinien po sobie zostawić. Napisanie kilku zdań nie zajmuje dużo czasu, a autor czuje się doceniony
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2012, 18:45   #1030
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Jestem, dotarłam, przeczytałam. I raczej nie będę oryginalna gdyż Malin wszystko za mnie powiedziała. A tak dokładniej...

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
A ja czuję niedosyt i hmm... lekki zawód? To miał być ostatni odcinek, nastawiałam się na rozwiązanie tych wszystkich zagadek i ostateczne poukładanie spraw, a tu znów przerwana w połowie akcja, zagadek jeszcze więcej - jaki to koniec? To wręcz dopiero początek. Na tę chwilę pewniakiem jest jedynie to, że gnida Dante nie żyje. Ehh, nie biorę się już więcej za czytanie niedokończonych opowiadań, bo to czekanie na kolejne części jest okropnie męczące
No i co zaplanował Max? - to jest też interesujący wątek.
Jedna rzecz mi zgrzytnęła - Chris chcący zakończyć sprawę w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło, a w rezultacie jak przyszło co do czego, to stchórzył i znów chce się gdzieś spotykać w niedalekiej przyszłości. Mógłby się w końcu określić, czy chce brata zabić, czy nie i jakoś to załatwić, bo tak to będzie się ciągał z Marco po całym świecie
No tak krótko podsumowując - odcinek naprawdę świetny, dynamiczny, bardzo wciągający, ale ja nie mogę się pozbyć tego uczucia zawodu, bo cały czas czekałam na ten finał, ostateczne rozstrzygnięcie, rozwiązanie zagadek, a tu urwane w kulminacyjnym momencie i... znów czekanie na ciąg dalszy.
No ale cóż, chyba nie mam wyjścia. I w takim razie duuuuuużo weny życzę.
No. To chyba wszystko co bym napisała, a skoro Malin napisała to już wcześniej...
__________________
Avis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, colin, lofffu, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023