Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.12.2011, 12:41   #31
Aleksandra
 
Avatar Aleksandra
 
Zarejestrowany: 11.10.2011
Skąd: Zadupie
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

No jasne że tak , , odwalą byle było i płać za to prawie 100zł .
Im tylko na kasie zależy , z resztą jak wszystkim firmom które tworzą gry .
Aleksandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.12.2011, 14:24   #32
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Tak, wszystkim firmom zależy na kasie i nie ma się czego wstydzić... Ale z całym szacunkiem dla ekipy tworzącej trójkę, za czasów Willa Wrighta takie cuda jak tona bugów, niestabilna gra, czy niezgodność ze sobą poszczególnych dodatków, byłyby nie do pomyślenia. Do tej pory w akwarium z Nowoczesnego apartamentu (i jego wszystkich kopiach ze Store) nie widać ryb z Po Zmroku...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2011, 15:32   #33
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

@up - i to jest fakt, nie przykładają się; a nie wydaje mi się, by to był standard w branży gier obecnie. Nawet w Gothicu 3 TAKICH bugów nie było, jeśli się nie mylę. Zaprzestałam kupowania dodatków, póki nie zaczną się starać, a co do tematu - BARDZO czekam na te pory roku i pogodę, i rzecz jasna mam nadzieję, że nie będzie zabugowana, jeśli tfurcy byliby tak ŁASKAWI :/
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2011, 09:21   #34
Aleksandra
 
Avatar Aleksandra
 
Zarejestrowany: 11.10.2011
Skąd: Zadupie
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

My tylko wymagamy od nich Braku Błędów i PEŁNYCH dodatków do gry . Nic więcej . czy to takie trudne . ?
Aleksandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2011, 12:06   #35
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Wiesz, na pewne drobne błędy, naprawdę drobne, można przymknąć oko, problem w tym, iż w Sims 3 częste są takie błędy, które uniemożliwiają grę... a łatki niewiele naprawiają (vide niekompatybilność OFICJALNYCH dodatków). Że już nie wspomnę o brakujących animacjach/interakcjach.
A tak przy okazji, denerwowało mnie, że jak spadł deszcz w dwójce, to kwiaty/sadzonki i tak trzeba było podlewać. Przy okazji wydawania tego pogodowo-sezonowy dodatku, to mogliby coś z tym zrobić...
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2011, 13:39   #36
Aleksandra
 
Avatar Aleksandra
 
Zarejestrowany: 11.10.2011
Skąd: Zadupie
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Deszcz w 2 To tylko na pokaz chyba pada . :/. ..I bardzo brakuje mi Animacji wsiadania do samochodu . Jak widze że sim pstryka i już samochód stoi , to mnie rozsadza ... albo ma samochód w wyposażeniu .
Aleksandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2011, 18:18   #37
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Widać dotarła miniaturyzacja do Simów, bo nawet te wieelkie skały kosmiczne trzymają w plecaku A plecak mają nawet jak np. są w strojach kąpielowych... Musiały być pewne uproszczenia po prostu i tyle.
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2011, 21:43   #38
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

W końcu to tyko gra. Nie da się przedstawić wszystkiego tak, jak w rzeczywistym życiu. Te uproszczenia, jak sama nazwa wskazuje, mają grę uprościć a nie skomplikować. Wiem, że zaraz pojawią się głosy, iż głównym założeniem tej gry to symulacja życia, ale nie popadajmy w paranoję. Nawet najlepsza symulacja tego typu (a do takiej zaliczam właśnie serię The Sims), nie będzie idealnie odwzorowywała aspektów życia z którym mamy do czynienia na codzień. Produkt jest przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników - zarówno tych starszych, jak i młodszych. Niektóre elementy po prostu musiały zostać przekoloryzowane, ubarwione albo zwyczajnie pominięte (np. brak możliwości morderstwa), po to, aby uczynić simsy grą uniwersalną - dostępną i zrozumiałą dla każdego. To chyba po części gwarantuje sukces tej serii. Wiele sytuacji przedstawionych w grze jest traktowanych z przymrużeniem oka, pewną dozą dowcipu... No bo w końcu nie można brać wszystkiego na serio

Wracając do Czterech Pór Roku... Mam nadzieję, że dodatek (o ile się pojawi - a pojawi się na pewno), będzie mniej zabugowany od pozostałych... No i pozostaje też kwestia płynności gry. Sytuacja, w której całe miasto będzie zasypane śniegiem, nie napawa mnie optymizmem... Boję się, że mój procek tego nie wytrzyma Zresztą, gdzieś już o tym wspominałam. Póki co, cieszmy się Zwierzakami i nadchodzącą kontynuacją PZ...
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2011, 09:02   #39
florie
 
Avatar florie
 
Zarejestrowany: 04.03.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Cytat:
Napisał ginsei Zobacz post
Widać dotarła miniaturyzacja do Simów, bo nawet te wieelkie skały kosmiczne trzymają w plecaku A plecak mają nawet jak np. są w strojach kąpielowych... Musiały być pewne uproszczenia po prostu i tyle.
Pół biedy skały... oni nawet samochody tam trzymają. *,*
Ale ja takie simsy kocham, łatwe w odbiorze i żartobliwe.
florie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2011, 10:32   #40
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku na pewno będą!

Ja nie oczekuję od Simsów nie wiadomo czego, tylko mniej błędów, większej stabilności i większej ilości ciekawych obiektów, oraz interakcji... Czy to aż tak wiele..?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023