Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2015, 12:13   #391
<Smerfetka>
 
Zarejestrowany: 15.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Bardzo się cieszę, że dodałaś kolejny odcinek! Wiem jak to jest, życie ciągle stawia kłody pod nogi a tutaj trzeba jeszcze poświęcić czas na wykonanie odcinka, który nie oszukujmy się, pochłania bardzo dużo czasu. Niemniej Twój czas i wysiłek jest przez nas doceniany. Powiem tak, ta opowieść jest genialna i nie można obok niej przejść obojętnie. Zazdroszczę Ci tak genialnego pomysłu na opowieść i oczywiście zapału, (+motywacji :3) który trwa u mnie może parę dni. A Ty przez jakieś trzy lata kontynuujesz swą pisarską przygodę. Naprawdę jest czego pozazdrościć. ^w^ Twoja opowieść dosłownie pochłania czytelnika i z każdym odcinkiem chce się więcej. Coś w rodzaju pragnienia. Jestem zdania, ze jeśli napisałabyś książkę byłby to bestseller, przyznaję się, gdybyś wydała książkę ja pierwsza bym ją kupiła. (Ach te wyznania.. ^^) Widzisz ilu masz tu "fanów" swojej twórczości. Nie przestawaj szlifować swojego diamentu.

Dobrze, może jeszcze jedno słowo ode mnie. Co do całego odcinka nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyszedł cudownie, ale...
"- Co ty robisz, dziewczyno? - Przerwał jej. Zaczął się obawiać, że jedzo dziewczyna miała rację w temacie stalkowania. - To teren prywatny. "
Tam gdzie podkreśliłam, czy nie powinno być "jego"? Więcej błędów, czy literówek nie widzę. Życzę Ci miłego dnia! (i weny :*)
<Smerfetka> jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.10.2015, 20:53   #392
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Nareszcie! Doczekaliśmy się!
Ciekawy pomysł z tym odcinkiem, aczkolwiek przyznam, że szczególnie za postacią Damiena nie przepadam (Joseph team, heh) - mimo wszystko, podobał mi się (jak zawsze MF). Jada, Jada, Jada... wydaje mi się, że ona wszystko pamięta. W każdym razie - czekam na dalszy rozwój wypadków (oczywiście pod warunkiem, że będziesz miała czas pisać)
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2015, 23:32   #393
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

No to nieźle. Tak się spodziewałam, że wataha oberwała jakimś prankiem mózgu. Przykre. Ja wiem, że powtarzam się jak katarynka, ale odcinek genialny... I po raz drugi się powtarzam, ja chcę by Damien i Faye byli razem! Nie znoszę wampirów, osinowym kołkiem w Josepha i naprawić mózgownicę Damiena proszę! Włochaty jest, fakt... Ale można go wydepilować i będzie cacy... A Jady nie lubię, nigdy jej nie lubiłam, wredna to baba
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2015, 14:10   #394
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Ja oczywiście jestem team Joseph i mam nadzieję, że między Damienem, a Feye nie będzie żadnej romantycznej relacji. Odcinek świetnie wyjaśnił czemu Damien jest jaki jest i niech już taki zostanie razem z tą Jadą
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2016, 23:13   #395
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Czy mi się tylko zdaje, czy od baardzo dawna nie było odcinka?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2016, 13:43   #396
Violet
 
Avatar Violet
 
Zarejestrowany: 25.02.2009
Skąd: Toussaint
Płeć: Kobieta
Postów: 675
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Długo nie wchodziłam na forum. Weszłam z nadzieją, że może pojawił się nowy odcinek a tu nic.
__________________
Violet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2016, 20:56   #397
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

Mam nadzieję, że będzie jeszcze
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2016, 15:29   #398
Lenna
 
Avatar Lenna
 
Zarejestrowany: 14.12.2013
Skąd: SimCity
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

No więc przeczytałam wczoraj całość i pora na komentarz
Zacznę może od tego, że pierwszy sezon strasznie mi się ze Zmierzchem kojarzył Ta cała sytuacja - szkoła, stołówka, nowi znajomi, napad przez kolesia pod restauracją czy co to tam było (z tą różnicą, że Damien zamiast zostać bohaterem, został ofiarą ), podwiezienie samochodem, czy wreszcie chronienie Faye przed wampirem, z tym że zamiast rodziny Cullenów, tu jest wataha No i ucieczka "jak najdalej stąd" (z tym że tutaj to nie wyszło) i ostatecznie scena, gdzie Faye jest przywiązana do krzesła - skojarzyło mi się ze sceną w sali z lustrami i Jamesem xD Nawet styl pisania i opisy jakoś tak mi Zmierzch przypominały No, ale może ja mam tylko takie skojarzenia W każdym razie pierwszy sezon jakoś szczególnie mnie nie zachwycił - ot, kolejna historia o nastolatce która poznaje chłopaka i z czasem odkrywa, że ten jest postacią nadnaturalną. Uwielbiam takie klimaty i tak dalej, ale tu nie było nic nowego. Na plus styl pisania - majstersztyk! Podziwiam! Chociaż czasami zdania są jakieś takie skomplikowane i dziwnie zbudowane, że ciężko zrozumieć, o co tak właściwie chodzi. Są też i błędy. Ale i tak jest o wiele lepiej niż w pierwszym sezonie No, a wracając do fabuły, od chwili gdy okazuje się, że Faye jest virgą, akcja przyspiesza i nagle powstaje zupełnie nowa, oryginalna historia Ze zwykłej historii romansu wilkołaka z dziewczyną robisz zawiłą, skomplikowaną, mega ciekawą opowieść, a cały pomysł z virgami, jak już wspomniałam - bardzo oryginalny. No i dalej to już mi tu brak słów, jak bardzo mnie to wciągnęło, jeszcze ta szkoła dla virg
Co do samych bohaterów, to ja mam słabość do wampirów dlatego Josepha pokochałam od momentu, kiedy pojawił się po raz pierwszy W przedziwny sposób bardzo pasują do siebie z Faye, a tekst w spoilerze, miłosne uniesienia wiedźmy i wampira - cudo Nie lubuję się w takich tekstach, ale ten jest jednym z najlepszych, jakie czytałam!
Co do Damiena, lubię go, ale nie jest jakoś szczególny, Joseph ma ciekawszy charakter. Niech sobie żyje szczęśliwie z tą Jadą xD
Krwawe sceny, odcinanie palców, picie krwi i takie tam, jak najbardziej na plus (wiem, dziwna jestem)
No, to czekam na odcinek, tylko tak patrzę, że chyba dawno nie było
__________________
Lenna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2016, 16:20   #399
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Wink Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)




Utwór muzyczny


Promocja "Moonlight Falls"






















Kampanie, sesje zdjęciowe, wywiady

































PLAKATY





__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2016, 17:16   #400
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Moonlight Falls (OD 18 LAT!)

No ładne, ładne, a będzie coś do czytania?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fotostory, lovestory, myrtek, opowiadanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023