Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2012, 17:25   #1
Halisstra
 
Zarejestrowany: 29.11.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Eklektyzm

Witajcie!
To pierwszy domek, który zdecydowałam się opublikować na forum, choć od dawna noszę się z takim zamiarem. Mam nadzieję, że będzie wam się podobał.
Dom nie ma jednego dominującego stylu, właściwie każde pomieszczenie urządzałam osobno, choć, np za pomocą podłóg czy ogólnie kolorów drewna, starałam się w miarę możliwości dopasować wszystko do siebie na tyle, by nie drażniło oka.
Przyznaję się bez bicia, że nie mam talentu do ogrodów i budując staram się głównie przy przodzie parceli, tył bowiem w miarę rozwoju rodziny służy do rozbudowy domu, lub "upchnięcia" tych obiektów, na które nie ma miejsca w środku (np. pracowni rzeźbiarskiej).
Nie przedłużając, zapraszam do oglądania. Liczę na krytykę, bo wiele mogę się jeszcze nauczyć.

Przednia część ogrodu i bryła:















Korytarz wejściowy:









Kuchnia z jadalnią:





















Pralnia:





Łazienka dla gości (ogólna, nie połączona z żadną sypialnią)







Salon:

































Sypialnia właścicieli z połączoną łazienką:





























Sypialnia nastolatki z połączoną łazienką:





























Ogródek z tyłu:

















Rzuty:














Ostatnio edytowane przez Halisstra : 22.05.2012 - 17:28
Halisstra jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2012, 17:43   #2
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Eklektyzm

Muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Dom (jak się domyślam) jest do grania i naprawdę widać, że jest funkcjonalny. Bryła, mimo że nie jest idealna, przypadła mi do gustu (chyba ze względu na kolorystykę). Ale koniecznie niższy dach + inne pokrycie ściany. Ogród to raczej zbiór różnych roślinek a i część funkcjonalna nie jest zbyt piękna, jednak jakies tam rozplanowanie jest, co mnie bardzo cieszy. Wnętrza są bardzo dobre - eleganckie i w naprawdę dobrym stylu, nawet mimo tego że niektóre zupełnie odbiegają stylem (łazienki i jedna z sypialni). Mam wrażenie, że zamieniłaś zdjęcia bo ta fioletowa sypialnia (bardzo ładna!) bardziej pasuje dla właścicieli aniżeli dla nastolatki. Nie podoba mi się także ten niebieski w kuchni i w salonie. No i przenigdy nie stawiaj telewizora na środku pomieszczenia.

Reasumując zaliczyłaś dobry debiut i mam nadzieję, że popracujesz nad ogrodem i wystawisz jeszcze coś
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2012, 12:34   #3
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Eklektyzm

Hmm.. Mam dylemat szczerzę mówiąc. Nie wiem co sądzić o tym projekcie.

Zacznijmy od bryły. Jest prosta, troszkę nie postawna. Niezbyt mi się podoba, co nie znaczy, że jest brzydka.

W ogrodzie, z przodu domu jest za dużo kwiatów. Krzewy są za wysokie i powinny stać gdzieś na uboczu. Nie jestem też zwolennikiem zbytniej symetrii w ogrodach. Przydałoby się także więcej drzew z przodu, a mniej z tyłu. Ogólnie jednak nie jest jest źle, choć mogłoby być o wiele lepiej. Wystarczy popatrzyć na projekty ogrodów w internecie i troszkę się nimi zainspirować.

Wnętrza są dość ładne, ale miejscami jest za ciemno. Wiem, że to domek do gry, ale jednak pomieszczenia powinny być ze sobą spójne. I bardzo mnie razi, to, że w salonie kanapa stoi tak blisko telewizora. Każde pomieszczenie jest jednak dopracowane i za to duży plus.

To chyba na tyle. Domek oceniam na 7/10.

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 02.06.2012 - 12:37
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023