Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.09.2005, 12:59   #1
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Zdjęcia Maxisowych rodzin

W tym temacie możemy zamieszczać zdjęcia Maxisowych rodzin. To taki temat, jak ten, w którym się pisało, jak powiodło się u nas ich życie, tu mozna wstawiać fotki Moje historyjki:
1) Nina i Klaudia Kaliente
Nina zaszła w ciążę. Ojcem dziecka był Don. Jej siostra wyprowadziła się, a ona zaczęła uczekiwac na narodziny. Urodziła się córeczka - Klaudia.

Nina wiedziała, że długo nie pociągnie, jeśli nie znajdzie pracy, więc zarobiła trochę pieniędzy na sesji dla magazynu "Simboy". To jedno z grzeczniejszych zdjęć

A tu Klaudia jako małe dziecko
2) Dina i Danye Kaliente
Dina wylądowała w ramionach Dona. Nie wiedziała, że wcześniej uwiódł ja, kiedy była pijana. Chyba nie musze mówić, co się działo (oni tu mają bieliznę!)

Wkrótce zastała go w łóżku z Niną. Bliźniaczki dowiedziały się o jego zamiarach i nie omieszkały go spoliczkować.

Dina pokłóciła się z siostrą i rzuciła się w ramiona Danye Belluci, przystojnego Włocha z sąsiedztwa. Wkrótce przeprowadziła się do niego i Danye Belluci został Danye Kaliente.


3) Don i Kasia Lotario
Don posiadał jednocześnie trzy kochanki: Ninę, Dinę i Kasię Langerak. Z każdą z nich prowadził udane życie. Nietrudno było zgadnąć, że doprowadzi do swojej klęski.

Stało się. Dina go rzuciła, Nina zaszła w ciążę... została tylko Kasia. Zmierzał coraz dalej, aż w końcu, nie myśląc zbyt wiele, oświadczył się.

Zaręczyny szybko doprowadziły do ślubu. Don nie był ani trochę zmartwiony - młoda żona wystarczała mu do spełnienia swoich pragnień.

4) Kasandra i Darek Marzyciel
Kasandra poczuła, że nie kocha już Dona. Zakochała się w przystojnym Darku Marzycielu. Wkrótce zerwała zaręczyny i wyrzuciła Dona.

Wylądowała u Darka. Ich znajomość pogłębiała się i wkrótce zostali małżeństwem. Ślub był cichy. Wszyscy dowiedzieli się po fakcie, nawet Mortimier, Szczepan i Aleksander.


To by było na tyle. Wstawiajcie też swoje zdjęcia!

Ostatnio edytowane przez Kash : 17.09.2005 - 13:02
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.09.2005, 15:40   #2
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm, jakie by tu dać fotki. Może takie...
Mortimer i Dina

Na początku gry zastajemy ich zakochanych w sobie. Postanowiłam nie psuć tego związku...
Mortimer pogodził się z zaginięciem Belli i zakochany po uszy w Dinie oświadczył jej się. Niedługo po tym nastąpił ślub, oraz kameralne przyjęcie, na które wprosił się Don.

Oczywiście po ślubie była noc poślubna... Don przyłapał Dinę na zdradzie i nie wahał się jej spoliczkować na oczach Mortimera. Nie(stety) nie zdążył na czas i Dina zaszła w ciążę z Mortimerem.

Zaskoczona Dina dowiedziała się o swojej ciąży. Równie zdziwiona urodziła chłopców-bliźniaków Szymona i Wiktora.
Nina i... Tina

Nina została sama po wyprowadzce siostry. Zaprosiła do siebie Dona i lekko przeholowała... Oboje wylądowali w łóżku. Standardowo Nina zaszła w ciążę... Gdy Don dowiedział się o tym 'wypiął się' na nią twierdząc, że dziecko nie jest jego. Nina została zmuszona urodzić i sama wychować dziecko... Urodziła się córka, Tina .

Zrozpaczona Nina uznała, że pora dać sobie spokój z Donem i znaleźć pracę. Rozpoczęła karierę jako obibok. Mimo tego kontakty z jej córką nie oziębły. Nina obiecała sobie, że wynagrodzi Tinie 'brak ojca'. Przelała na nią całą swoją miłość.

Po wszystkich zdarzeniach Ninie, poza córką, została tylko jedna bratnia dusza - Balbina iż z siostrą nie utrzymywała kontaktu. Obie spędzały ze sobą wiele czasu.

Tina natomiast wiodła spokojne życie, jako dziecko. Któregoś dnia przyprowadziła ze szkoły Łukasza Biedaka (czwartego syna Balbiny).
Dzieci natychmiast się ze sobą zaprzyjaźniły i od tej pory spędzały razem cały wolny czas.

Czas płynął bardzo szybko. Nina dostała wiele awansów w pracy. Nim się obejrzała jej córka zmieniła się w nastolatkę.

Łukasz także dorósł i uczucie między nim a Tiną rosło. Wkrótce przeżyli pierwszy pocałunek...

... a także coś więcej. Tina wybrała się z Łukaszem do miasta, by kupić nowe ubranie. Jakimś cudem ( przeżyli ten pierwszy raz... Niestety Tina zaszła w ciążę , ktorą... no wiecie... usunęła :].
na razie to będzie KONIEC!
Nie chce mi się dawać więcej fotek... Kiedy indziej dam zdjęcia z rodzinki Biedaków i nie tylko heh.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2005, 19:43   #3
airs
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. Kasndra i Dariusz spotykali się przez pewien czas i wkońcu się pobrali.

No i potem neispodziewanie urodziły mi się bliźnaiczki - Ania i Marta.


2. Siostry Przyjemniaczek dorosły i mam zamiar je wydać za mąż

A Marysia i Daniel już jako emeryci wspominają strae czasy

Mimo tego, że Daniel wciąż potajemnie flirtuje z pokojówką

3. Aleksander Ćwir zakochał się na studiach w pewnej dziewczynie, co już tam była do wyboru i można było ją wprowadzić, ale niestety nie pamiętam jak się nazywała

4.Mortimier Ćwir zaręczył się Diną Kaliente

Opisałam tylko rodziny maxisowe z Miłowa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2005, 16:23   #4
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

w pewien ciepły wieczór, w domu ćwirów zagościł pewien niespodziewany gośc. jak się okazało, był to mroczny kosiarz. przybył, by zabrać morthiego do krainy wiecznego szczęścia(czyt. raju) cała rodziny pogrążyła się w żałobie



w przypadku kasandry doszło do silnego załamania nerwowego(ześwirowała)


rodzina jeszcze przez następne 30 minut płakała po odejściu mortimera, lecz później wszystko wróciło do normy. jeszcze tego samego wieczora, aleksander poszedł na studia


dalsze losy rodziny ćwir poznacie państwo w kolejnych odcinkach serialu
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2005, 17:51   #5
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm, no to może by tak coś z życia Balbiny Biedak?
I sory za to, że jedne zdjęcia będą większe, a inne mniejsze.

Błażej nauczył się podstawowych rzeczy (biega mi tu o chodzenie, mówienie i korzystanie z kibelka) i rozpoczął kolejny etap życia bez problemów.

Parę dni później Balbina urodziła trzeciego syna - Maćka.

Damian natomiast nie przestawał się widywać z Andżeliką. Wręcz przeciwnie, ich miłość wzrastała.

Wrażeń nie było dość. Jej dawny mąż, Sławomir, powróciłxP (w naszym języku ma znaczyć to po prostu, że użyłam hacka do przywracania zmarłych simów)

Do dalszych, mniej ważnych, ale też istotnych wydarzeń należy to, że Maciek przemienił się w dziecko...

... a Błażej w nastolatka. Gdy bracia brnęli naprzód Damian, spragniony pieniędzy i wiedzy udał się wraz z Andżeliką na studia.

Balbina ponownie wzięła ślub (trza tak było, bo po przywróceniu Sławka on i Balbina nie byli zaznaczeni jako małżeństwo, normalna chyba, no nie?)

Nastoletni już Błażej rozkochał w sobie simkę podstawioną przeze mnie... A byłam to ja w simsachxP. Później również udał się na studia.

Po raz czwarty, zdaje się, Balbina zaszła w ciążę. Urodziła kolejnego ślicznego synka - Łukasza.

Łukasz również rozpoczął bez problemu dalsze etapy życia.

A losy nastoletniego Łukasza i Tiny znacie, więc nie będę się powtarzać:].

A obecnie Balbina jest piąty raz w ciąży
Nooo... nareszcie koniec. Kiedyś tam dam jeszcze inne rodzinkixP.
EDIT Właśnie przed chwilką Balbina urodziła piąte dziecko

I jestem w szoku.... Bo pierwszy raz urodziła się dziewczyna

A tutaj śliczna, mała Oliwia, córka Balbiny

P.S. nastąpiło postowanie bez zdjęć i usunięto mi posta, wiem. Odpowiadając na posta, który został usunięty program do przywracania zmarłych simów mam z www.insimenator.net .
EDIT2 Doris, ta lala to Liliana Przyjemniak, prawda?

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 22.10.2005 - 18:19
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 21:23   #6
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz ja przedstawię:

Balbina i Adam Dzwonko
Nina i Joe Kaliente
Dina i Mortimer Ćwir
Daniel i Marysia Przyjemniaczek. Daniel zerwał kontakty z sprzątaczką.
Siostry przyjaciółki. Lilianna i Angelika Przyjemniaczek (na studiach, obydwie studiują biologię na III roku)
Rozwód Dariusza Marzyciela z Moniką Brutal z powodu romansu Moniki.
Drugi ślub Dariusza (nadal trwa). Dariusz i Samantha (ona była z konkursu na naj sima ale nie pamiętam kto ją stworzył) Marzyciel z małą zaadoptowaną Oliwią
Aleksander Ćwir (studiuje Matematykę na III roku)
Damian Biedak (studiuje Literature na III roku)
Szczepan Marzyciel (studiuje Aktorstwo na III roku)

Ostatnio edytowane przez art star : 21.01.2006 - 14:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2006, 19:26   #7
Outrageous Honey
Guest
 
Postów: n/a
Grin Takie coś...



Dariusz Marzyciel z przyjaciółką Nadine jeśli można tak to nazwać. Wkrótce Darek planuje zaręczyny. Szczepan nie narzeka na ten wybór.



Tego komentować nie będe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 19:08   #8
Midey
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie historia Przyjemniaków


Liliana urosla z problemami.

Andżelika urosła bez problemów.

Liliana i Andzelika są naj przyjaciułkami.

Liliana i Andzi po zmiance podziwiajają si nawzajem.

Liliana i Andzi nie nawidzą Daniela bo zakochał się w Lucynie Mazur aham Kasia umarła w pozaże.

Jeszcze historia Kaliente bedzie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2006, 20:40   #9
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie z Miłowa , Dziwnowa i Werony

z Miłowa
- Biedak
Balbinka zarecza się z bogatym simem ( podstawiony )



i ślub ( tu jest w ciąży ze swoim zmarłym mężem )

- Kaliente
Nina się wyprowadziła
Dina wzięła ślub z Mortim

noc poślubna

Dina w ciąży ( rodzi )

urodził się Henryk

- Lotario
Don zamieszkał z Kasią i jest z nią w ciąży ( znaczy sie simka jest w ciąży )

Ale poznał kogos nowego


Mimo to chciał się oświadczyć Kasi która odmówiła

- Marzyciel
Dariusz wziął ślub z Kasandrą

noc poślubna

i jej wynik ( jakby nie bylo widac ona tu wymiotuje )

- Przyjemniaczek
Kuchnia się paliła , a wraz z nią Daniel i Angelika

Liliana próbowała ratować rodzinę , lecz na próżno

Daniel i Angelika zmarli

Dziwnowo
- Kowal
Jasiek dorósł

zaręczył się z dorosłą Ofelią

a teraz spodziewaja sie dziecka

- Jedynak
Lola wyszła za mąż i spodziewa sie dziecka


2 dziewczyna Jedynak jest w ciaży z jakimś facetem (niepamiątam jak się nazywa)

Krystyna zareczyła się

A Ernestyna zauroczyła się

- Papużka
Cecylia ( ? ) rozwiodła się ze swym mężem

i zaręczyła się z Nerwusem

i wzięła z nim ślub

- Widmo
- Ofelia dorosła , a Oliwia umarła
Werona
- Kapulet
Julia jest dziewczyna Romea

- Montek
Patryk zakochał sie w emerytce

a potem umarł

I to wszystko jak cos się zmnieni to dorzuca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2006, 18:04   #10
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje brazylijskie telenowelki


Andżelika i Damian czuli coś ku sobie. Przyjaźń powoli przerastała się w miłość... i tak doszło aż do wspólnego wyjazdu na studia. Damian jednak w dalszym ciągu okradał ludzi. Andżelika postawiła mu Bogu Dzięki wyraźne ultimatum - albo ona, albo pieniądze. Zdecydował, że lepiej mu będzie z kobietą niż kajdankami u boku

Andżela dorobiła się nawet takiej fortunki, poprzez bycie burmistrzem, że wybudowała przy domu basen. Od tej pory pilnie uczyła się skoków

Damian i Andżelika postanowili po studiach (Ona - Literatura On- Fizyka) poślubić się. Wydawało się, że Balbina nie zechce przyjść na ślub a jednak przyszła i przyprowadziła sporą gromadkę ludzi..

Andzia, jak widać zawziętą była uczennicą..

Kochali się wspólnie jak widać..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023