Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2006, 21:44   #1
Tigra
Guest
 
Postów: n/a
Idea Moje simy.

A więc.Na wstępie nie będe pisać coś w stylu ''Oto moje ohydne simy".Gdyby wydawałoby mi się, że są ohydne to bym ich nie dawała.Dla mnie są spox.
Sorx, że w image, ale tak mi najwygodniej!
Oto simka nr.1-Natasha Werywell.
- twarz

- całość

Simka nr.2-Nastolatka Melanie Hłosta
- Twarz

- Całóść

Proszę o ocenki! :*
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.03.2006, 21:53   #2
_Harumi_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nic złego o nich powiedziec nie mogę, bo ładne to one są. Ale takie zwykłe. Nic szczególnego, ani nowego. Brak mi tej świerzości i orginalności. Twórz dalej, bo dobrze ci to idzie, ale staraj się zrobić coś innego. Takie typy urody i fryzurki mi się juz przejadły.
To może ocenie je obie bardziej szczegółowo
Natasha:
Nie przepadam za ta fryzurką, jest taka "nabuzowana" na górze. Może to wina grafiki, ale ona ma jakieś pryszcze, albo inne wypukłe, chropowate dziady na czole i policzkach. Stanowczo za grube brwi. Oczy takie trochę sztuczne, za bardzo odbijają światło. Nie lubię takich. 7/10
Malanie:
Fryrurka bardzo ładna, ale jest dośc często używana. Czarne brwi do brązowych włosów? Nie bardzo. Mogłabyś ja delikatnie pomalować, jakims błyszczykiem czy czymś. Ale w wersji naturalnej mi sie podoba, nie mam nic przeciwko. Na mój gust ma zbyt różowe ciuszki, nie przepadam za tym kolorem, ale Simce to calkiem pasuje 8/10

Ostatnio edytowane przez _Harumi_ : 03.03.2006 - 22:06
 
stare 03.03.2006, 22:03   #3
Chocolatté
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mnie się podobają. Bardzo. Tylko takie oczy mają, ale to co. ^^ Ładne.
 
stare 03.03.2006, 22:07   #4
courtesan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się ta pierwsza bardziej podoba , tylko ma troche takie brwi brzydkie. A ta druga to troche zbyt naturalnie wygłąda, ale nie jest najgorzej.
 
stare 03.03.2006, 22:12   #5
Tigra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rzeczywiście.Brwi nie pasują!Tak byłam zajęta twarzą, że całkiem o tym zapomniałam!!! Bardzo dziękuję za ocenki!Myślałam że będzie gorzej!!!
 
stare 03.03.2006, 22:38   #6
Tigra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Kolejna.

Teraz dam szybciutko dziewczynkę zrobioną przed chwilą.
Ps.Te syfy na cerze pierwszej simki-miuały być.Dzięki nim simka wygląda bardziej realnie.
A więc zrobiłam dziecko.Nazywa się Wera Sweet.
- twarz

- całość

Pozdrawiam.
Tigra.

Ps.Dam jeszcze 3 dorosłe simki i zapytam się która najładniejsza.Ta która będzie miała najwięcej głosów-Pójdzie do konkursu.

:*
 
stare 04.03.2006, 00:18   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Trafiłaś w mój gust z tymi oczami, bo ja lubię takie duże oczy u Simek. Na wstępie za to plus, ale jeśli chodzi o pozostałe cechy, to jest dosyć zwyczajnie.
Natasha Werywell- myślę, że bardziej podobałaby mi się w jakiejś innej fryzurze (mam na myśli jakieś rozpuszczone albo kucyki, nie lubię Simek w kokach, to tak, jakby wcale nie miały włosów). Poza tym myślę, że to najciekawsza z Simek, które pokazałaś.
Melanie Hłosta- byłaby moim zdaniem najładniesza, gdyby nie ten nos za bardzo zadarty do góry (to wygląda trochę nienaturalnie). Oprócz nosa wszystko jest OK, bardzo ładna fryzurka.
Wera Sweet- ja tam wolę oceniać Simki dorosłe. Myślę, że fajna dziewczynka, ładne oczy i fryzurka, nei mam żadnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 04.03.2006, 06:48   #8
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to zabieram się do oceniania

1. Za grube brwi. Ja w przeciwieństwie do innych lubię te oczy wielkość też mi odpowiada. Podoba mi się ten skin Lubię takie realistyczne. No to 7/999/10 nie no dam ci już te 8/10

2. Ta jest bardziej maxisowa... Nie dałaś jej za dużo tapety Simka jest ładna ale taka trochę zwykła 9,5/10

3. Nie znam sie na ocenianiu dzieci Jednak twoja dziewczynka wygląda ok Fajne ma oczy Ja niedługo założe swój temat z simkami, tylko się nie przestraszcie...
 
stare 04.03.2006, 13:43   #9
Tigra
Guest
 
Postów: n/a
Cool Kolejni simowie!

Marianna Feniks.
Powiedzcie mi, czy ona nadaje się do konkursu, bo nie wiem czy ją dać. :con:
Oceniajcie w skali 0/10.
Portret-



Twarzyczka-


Całość-


Proszę o ocenki!!!!

Ostatnio edytowane przez Tigra : 04.03.2006 - 15:03
 
stare 04.03.2006, 16:51   #10
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Od początku:

Natasha - wielkie okropne gały. I brzydka ;p 2/10
Melanie - bardzo łądna 9/10
Wera - znowu wielkie okropne gały 2/10
Marianna - Ma zbyt wyrazisty kolor oczu. Makijaż też nie ten 3/10 Napewno na nią nie zagłosuję ;p

Zapraszam do tematu "wszystko i nic(...)"
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023