Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.08.2008, 10:57   #1
kubeczek23
Guest
 
Postów: n/a
Post Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Coś dziwnego mi się stało!!Mój gostek Arek ożenił się z Teodorą.Ona zaszła w ciąże i urodziła bliźniaki.A Arek ją zdradzał,Teodora się wyprowadziła z bliźniakami.Zakwaterowałem ją w innym domu i kupiłem telefon.Arkadiusz zaprosił swoją kochankę i Teodorę,z Teodorą się rozwiódł,a z kochanką ożenił.
I NAGLE chcę sobie pograć Teodorą i bliźniakami,a w domu same bliźniaki,a Teodora w skrzyni rodzin.No i nie wiedziałem co robić puściłem szybko gre i przyszła opieka społeczna i zabrała je.Później Arek się rozwiódł i znowu ożenił z Teodorą.I chciałbym te bliźniaki odzyskać??CZY SIĘ DA??
Tak a propo 2 dziwna rzecz:Arek i Teodora mają 4 synów i 0 córek(najpierw urodził im się syn potem bliźniaki i znowu syn);]
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.08.2008, 12:19   #2
Kliii
 
Avatar Kliii
 
Zarejestrowany: 22.05.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 177
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Da się, ale Teodora i Arek nie mogą byc razem Opieka społeczna zabrała dzieci i teraz możesz je adoptować, ale ani Teodora ani Arek nie będą mieli teraz takiej opcji. Więc jeśli np. Teodora wyjdzie za jakiegoś sima to on musi adoptowac dziecko w tym samym wieku co były bliźniaki kiedy je zabrała opieka społeczna. Wtedy to dziecko będzie jako dziecko Teodory i tego sima co je adoptował. Potem adoptuje 2 raz i masz 2 synów, a żeby byli w tym samym wieku przy następnych urodzinach zrób im tego samego dnia. UWAGA! w czasie do adopcji nie może Ci opieka społeczna zabrać innego dziecka w tym wieku co bliźniaki.
__________________
Kliii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2008, 14:37   #3
kubeczek23
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

A da się może żeby było Arka i Teodory??Ale jak to dziecko będzie innego sima to będzie podobne do kochanka Teodory czy Arka??I czy w drzewie genealogicznym będzie Arek jako tata czy ten kto adoptował??U mnie chyba nie ma opcji chłopak czy dziewczynka więc jak to będzie dziewczynka to...??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2008, 20:44   #4
Kliii
 
Avatar Kliii
 
Zarejestrowany: 22.05.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 177
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Jak adoptujesz to przywiozą TO dziecko, które zabrali, czyli ten sam wygląd itp. niestety w drzewie genealogicznym będzie jako dziecko tego kochanka (nie Arka) i Teodory albo Arka i kochanki (nie Teodory), bo oni nie maja juz opcji adopcji po tym jak opieka społeczna zabrała im dziecko. Jeśli wybierzesz odpowiedni wiek to to na pewno będą ci chłopcy. Tylko pamiętaj, żeby jeśli zdecydujesz że np. Teodora ma być matką tego dziecka musisz rozwieść ją z Arkiem i ożenić z jakimś gostkiem zanim zaadoptuja dziecko. Możesz tez odzyskać te dzieci w innej rodzinie, ale wtedy nie będa dziećmi ani Teodory ani Arka.
__________________
Kliii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 21:00   #5
Hermione
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Mozna znowu zaadoptowac?
U mnie sie wyswietla,ze ten sim wedlug sadu rodzinnego nie jest godny by zaadoptowac czy takie tam.....................
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 21:53   #6
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Hermione, musisz odczekać parę dni (simowych, oczywiście). Dopiero wtedy możesz zaadoptować dziecko do rodziny, z której zostało zabrane.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 22:01   #7
Hermione
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Probowalam i nic....
Czekalam 3 godziny,3minuty(simowe)
Czekalam 6 dni i nic!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 22:06   #8
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Hmm... W takim razie nie mam pojęcia. U mnie (o ile dobrze pamiętam, bo zazwyczaj nie dopuszczam do tego, aby zabrali mi malucha ) ten trick działa mniej więcej po trzech dniach od zabrania dziecka.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 22:08   #9
Hermione
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

Dzieki helena ,sprobuje ale teraz to mi naszych pociech nie zabieraja,bo z czys wolny jest takie cos,ze sie dostaje druga szanse!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 22:10   #10
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna??

A no tak - dodatkowe korzyści życiowe, czy jak się to tam nazywa Zawsze przecież można ubłagać babsztyla z opieki społecznej, aby zlitowała się nad zaniedbującą dziecko simką
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023