Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.01.2011, 11:31   #11
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

A proszę bardzo
Nie widać mnie na forum? Otóż siedzę na ukrytym (i nie tylko ja z załogi) ale administracja widzi mnie zawsze, więc nie ma za bardzo obijania się, do tego dość często jestem na forum w okolicach północy. Jeśli chodzi o to co robię to zajmuję się raczej robotą niezauważalną typu usunięcie, przeniesienie, edytowanie postów i tematów. Wsadzone ode mnie bany i warny można policzyć na palcach. Ot czasem trzeba komuś pogrozić paluchem i na tym starczy, a większą interwencję w spory to miałam może jedną. Jakoś tak się zdarza, że jak są większe akcje to mnie akurat nie ma i jak się loguje to jest już po wszystkim
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.01.2011, 12:23   #12
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

przedstawione chyba nie, bo jak sie wejdzie w link to mozna zobaczyc wyniki i poczytac. a przepisywanie tego troche by mi zajelo;p mysle jednak, ze mozemy sie do nich ustosunkowac, ale chyba kazdy admin/mod powinien sam zadecydowac czy i do czego chce sie odniesc. niektorzy w sumie nie maja do czego, Bjork zbiera same laury praktycznie i bardzo dobrze =D
a zobaczenie jak glosowali inni nie wchodzi w gre, to ankieta anonimowa. chyba, ze ktos bardzo chce napisac, ktore opinie sa jego, ale watpie w to;p
 
stare 15.01.2011, 12:35   #13
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
przedstawione chyba nie, bo jak sie wejdzie w link to mozna zobaczyc wyniki i poczytac. a przepisywanie tego troche by mi zajelo;p mysle jednak, ze mozemy sie do nich ustosunkowac, ale chyba kazdy admin/mod powinien sam zadecydowac czy i do czego chce sie odniesc. niektorzy w sumie nie maja do czego, Bjork zbiera same laury praktycznie i bardzo dobrze =D
a zobaczenie jak glosowali inni nie wchodzi w gre, to ankieta anonimowa. chyba, ze ktos bardzo chce napisac, ktore opinie sa jego, ale watpie w to;p
Chodziło mi raczej o to, czy wybierzecie kilka trafniejszych/ciekawszych opinii i jakoś się do nich ustosunkujecie. Niekoniecznie osoba, do której komentarz się odnosił, ma wygłosić w stosunku do tego jakieś orędzie, a raczej pozostali członkowie kadry. Czasem zdarza się sporo negatywów, które często nie biorą się "znikąd", więc to o takie podsumowanie bardziej mi chodziło. Bo przecież ankieta ta ma na celu wychwycenie nieprawidłowości w pracy poszczególnych osób.
Dzięki za odpowiedź! =)
Snerta jest offline  
stare 15.01.2011, 12:47   #14
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

wiesz, mi tez ciezko w sumie stwierdzic, ktore sa trafne. bo ja bym np. pewnych rzeczy o 'kolegach z zalogi' nie powiedziala;p moze sami wybierzcie opinie, ktore wg was sa najbardziej prawdziwe a my je skomentujemy?
 
stare 15.01.2011, 12:52   #15
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
wiesz, mi tez ciezko w sumie stwierdzic, ktore sa trafne. bo ja bym np. pewnych rzeczy o 'kolegach z zalogi' nie powiedziala;p moze sami wybierzcie opinie, ktore wg was sa najbardziej prawdziwe a my je skomentujemy?
W sumie racja. Potem rodzą się niepotrzebne konflikty i niedomówienia, więc mój błąd, nie przemyślałam tego. Ale Twoja propozycja wydaje się być ciekawa i jak najbardziej na miejscu, więc jestem za. =)
Snerta jest offline  
stare 15.01.2011, 12:59   #16
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
A ja dzięki Wam wiem, ile osób mnie nie lubi!
I o poziomie, jaki reprezentują co poniektórzy również No ale to w końcu TYLKO forum o Simsach!
Dzięki za szczerość mimo wszystko
hehe, nie ma to jak zwalić wszystko na poziomy^^ a ankieta ciekawa, ciekawa, uzupełniłam, nie wiedziałam nawet, że mamy tylu modów a forum
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz

Ostatnio edytowane przez Invidia Semper : 15.01.2011 - 13:04
Invidia Semper jest offline  
stare 15.01.2011, 13:17   #17
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

no generalnie vivien juz zrezygnowala, ale nie bede jej stamtad usuwac, niech zostanie jak juz jest
 
stare 15.01.2011, 21:33   #18
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

ok, sonda zamknieta, pozwolilam sobie zebrac tutaj cytaty, gdzie istnieja przynajmniej sladowe ilosci argumentow. nie przytoczylam tutaj tekstow typu "tak, jest swietna" albo "nie, nie sprawdza sie" chociaz teoretycznie sa to dluzsze wypowiedzi. wszystkie "tak" i "nie" podsumowalam lacznie. oczywiscie moglam sie walnac w obliczeniach, lub pominac czyjs komentarz, albo zdublowac, bo tego jest strasznie duzo;p ilosc komentarzy/glosow na tak/glosow na nie rozni sie, bo nie wszyscy wypelniali caly arkusz (nie wpisywali opinii o wszystkich). vivien nie jest juz w zalodze wiec ja pominelam.

Björk

Cytat:
bardzo lubię Björk, ponieważ jest bardzo sympatyczna i miła i wg. mnie dobrze wykonuje swoją pracę :] jest to jedyny admin z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia
Cytat:
Björk to wyjątkowa osoba, zawsze chętna do pomocy, pełna cierpliwości, kompetentna, z dużą kulturą osobistą. Najlepsza pośród całej załogi moderatorskiej.W mojej ocenie wzorowo wykonuje swoje obowiązki.
Cytat:
Tak, jest miła i pomocna.
Cytat:
Tak, jest raczej miły, pomocny, cociaż rzadko widać fo na forum.
Cytat:
Bardzo dobrze, jest uprzejmy i utrzymuje porządek na forum.
Cytat:
Nie mam zastrzeżeń.Jest bardzo miła i pomocna
Cytat:
Tak. Kochana, mądra, pracowita i z ogromną wiedzą. Szanuje i broni młodszych użytkowników.
Cytat:
bjork jest moja ulubiona administratorka. jest mila i pomocna, zawsze moje na nia liczyc.
Cytat:
Najczęściej widywana przeze mnie administratorka. Często zagląda na forum, wypowiada się. Mimo tego, że nie miałam przyjemności rozmowy z nią, to wydaje się być osobą sympatyczną i na właściwym miejscu. Brakuje mi jedynie ingerencji w rozwój z punktu widzenia administratora - nowe pluginy, styl, shoutbox. O ile obiło mi się o uszy, jest to spowodowane niedbalstwem i brakiem zainteresowania stroną h@, ale niektóre z tych akcji, wymagają tylko dostępu do ACP i aktywowaniu tego, co z vB wgrane jest automatycznie (czyli shoutbox).
Cytat:
mila, uprzejma, jak trza to surowa ;D
Cytat:
Zdecydowanie tak, dba o porządek, niezwykle ugodowa, bezstronna i super! Cierpliwa i wyrozumiała.
Cytat:
nie mogę się zdecydować, no Bjork jest bardzo miła, ale tak. uprzejma, nie daje banów :>
Cytat:
Tak, bardzo dobrze,ponieważ utrzymuje porządek na forum
Cytat:
Tak. Wprawdzie ja nie zawsze widzę jej pracę, bo sama nie jestem tak na bierząco na forum, by dostrzegać najdrobniejsze zmiany na nim. Jednak gdy kiedykolwiek czegoś potrzebowałam, Björk zawsze starała się pomóc, dlatego uważam, że jeśli chodzi o jej pracę na forum, to wykonuje ją całkiem dobrze.
Cytat:
Tak, chociaż ostatnio jakoś jej brak na forum. Ale pewnie to, że nie pisze zbyt wielu postów nie oznacza, że nie pracuje
Cytat:
tak. i jest zawsze miła dla wszystkich.
Cytat:
Tak,jest aktywną,miłą osobą
Cytat:
Tak. Jest bardzo miła i przyjazna, zawsze pomoże. Wady...? Hm. Nie zauważyłam
Cytat:
Hm... Bjork jest z całą pewnością aktywną administratorkę, chociaż to nie jest aż tak widoczne. Śmiało mogę powiedzieć, że jest najmilszą adminką FTS(np. zawsze życzy wszystkim miłego dnia etc.). Bjork jest świetna.
Cytat:
No ba. Bjórk jest chyba najlepszą moderatorką, pomaga wszystkim, jest raczej wyluzowana i na luzie.
Cytat:
tak, traktuje każdego z użytkowników tak samo
Cytat:
Tak,jest miła,sympatyczna,dużo widać jej na forum.
Cytat:
Tak. Zawsze jest bardzo pomocna i chętna do pracy.
Cytat:
Tak świetnie, ponieważ zawsze mi pomaga!
Cytat:
raczej tak, chociaż rzadko widać ją na forum...
Cytat:
Tak, bo jest często aktywna, pomocna, miła.
centa

Cytat:
Tak. Sympatyczna, miła, zawsze szybko reaguje. Zjawia się niespodziewanie i staje się skuteczna.
Cytat:
Centa, kolejna administratorka, do której nie mam zastrzeżeń. Rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, obiektywna i dyspozycyjna dla userów. Z poczuciem humoru i umiejętnością rozwiązywania konfliktów. Duży plus!
Cytat:
Tak, organizuje fajne i ciekawe konkursy, jest uprzejma i utrzymuje porządek na forum.
Cytat:
fajna, jedna z tych 'ostrzejszych' adminek, ale ja lubie
Cytat:
pomimo, ze nigdy nawet nie zamieniłam słowa z centą to mogę powiedzieć, ze jest ciekawą osóbką, zabawną. no i muszę jej pogratulować, że pomimo, ze niektórzy byli niezadowoleni z prowadzenia konkursu przez centę to dziewczyna się nie załamała i dalej prowadziła konkurs, za co jej dziękuję [no i pewnie nie tylko ja ]. szacun
Cytat:
Tak, bywa ironiczna, ale jest sprawiedliwa i ma zdrowe podejście to swojej "władzy".
Cytat:
centa... czesto widuje ja na forum, jest mila i zawsze moge liczyc na jej pomoc. ogolnie bardzo pozytywnie.
Cytat:
zdecydowanie tak, jest aktywna, miła, pomocna, wielki +
Cytat:
Druga administratorka, której posty czasem na forum widzę - posty jak i jej skromną osóbkę. Pisze ciekawe opowiadania (tak! Czytałam je wszystkie) i już na początku widać, że los forum nie jest jej obojętny. Ta sama sytuacja, która zaistniała u Björk (ACP itd.)
Cytat:
raczej tak, dlaczego ? To jest admin z humorem, zawsze poradzi i ogólnie gut
Cytat:
centa dobrze wykonuje swoją pracę, jest miła i zabawna ale za łatwo ją złamać (konkursy).
Cytat:
Tak. Centa zawsze pomaga w rozwiązywaniu problemów, jest pomocna i uprzejma. Nie potrafię powiedzieć o niej nic negatywnego.
Cytat:
tak, sprawia wrażenie bardzo aktywnej, a jej posty są zabawne i zawsze raduja mą duszę.
Cytat:
Oooo tak. Bardzo lubię. Można pogadać, pośmiać się. Przyjemna osóbka, dobrze dba o forum.
Cytat:
Oj centa, centa ;D Prawdziwa gwiazda wśród adminek. Należy do osób bardzo rzetelnych i konkretnych, dlatego też swoją pracę wykonuje dobrze, jest aktywna.
Cytat:
Centa chyba bierze za dużo do siebie.
Cytat:
Tak,można się z nią dogadać, często jest na forum.
Cytat:
raczej tak, ale bywa czasem złośliwa dla userów
Cytat:
tak, widac ja w kazdym temacie, duzo sie udziela, pomaga
Cytat:
Tak. Centa jest bardzo sympatyczna.
Cytat:
tak, jest konkretna i obiektywna
Cytat:
tak, jest zła niedobra i nikczemna, wzbudza strach wsrod uzytkownikow, tak powinno byc
Cytat:
Tak, bo jest miła.
Nargynen

Cytat:
Tak, przestrzega regulaminy, pomaga.
Cytat:
Nargynen, spokojna i kulturalna, miła i pomocna, zwłaszcza przy zmianie nicków. Na plus!
Cytat:
Tak, jest prawie zawsze dostępny, wykonuje wszystko co powinnien.
Cytat:
chyba, choć ostatnio częściej ją widzę w offtopie
Cytat:
Nargynen ? No chyba dobrze, potrafi gadać z innymi userami
Cytat:
Tak. Fajna, sprawiedliwa i często na forum. Nie wyśmiewa i nie dokucza, nawet tym nieco męczącym userom.
Cytat:
coz. zazwyczaj widuje ja w offtope, jednak nie moge powiedziec, ze zle wykonuje swoja prace. jest pomocna zwlaszcza w sprawach wziazanych ze zmiana nicka itp. jest ok
Cytat:
Raczej nie, rzadko jest aktywna i rzadko postuje.
Cytat:
"ja tam sie nie znam, ale wiem, ze kolory dla grup uprzywilejowanych (modzi, admini, opy) to moze sie da ustawiac " To mnie po prostu powaliło. Administrator, który nie wie, że w ACP->Grupy->Zarządzaj Grupami można zmienić obrazek rangi, kolor, uprawnienia, wyświetlanie i wszystko, czego dusza zapragnie? Zrozumiem, jeśli ktoś nie zna się na bazie danych, nie ogarnia FTP, nie wiem, jak zrobić backup, ale, kurczę, to jest podstawowa funkcja potrzebna do tworzenia forum. A więc - nie, nie wypełnia swoich obowiązków sumiennie.
Cytat:
Tak, zdaje się być mało aktywna, poza tym pozytywna osoba i dobra moderatorka
Cytat:
Rzadko jest na forum jednak wydaje się, że dobrze spełnia swój obowiązek,jest pomocny.
Cytat:
Myślę, że jako forumowy szatan spisuje się całkiem dobrze. Często widzę ją na forum i wydaje mi się, że raczej się nie obija.
Cytat:
zazwyczaj tak, ale zdarza się, że długo trzeba czekać na zmianę nicku (nawet jak napiszę, że zmieni jutro popołudniu).
Cytat:
tak, sprawia wrażenie bardzo aktywnej, a jej posty są zabawne i zawsze raduja mą duszę.
Cytat:
Tak, widzę ją wszędzie!
Cytat:
W sumie to nie wiem. Jakoś rzadko widuję na forum
Cytat:
Tak, bez problemów przyjmuje każde moje zgłoszenie odnośnie jakichkolwiek problemów.
Cytat:
Tak. Jakoś go nie widuję, ale skoro jest jeszcze w ekipie, to coś musi robić.
Cytat:
Nargynen ostatnio jest mniej obecna w życiu forum, lecz jak znowuż zajmuje się forum, robi to bardzo dobrze, stara się, aby wszystko było dobrze,
Cytat:
tak, pomaga nowym uzytkownikom, jest mila
Cytat:
Raczej tak, chociaż jako moda rzadko widuję.
Cytat:
tak, jest bardzo miła, pomocna
Kowalino

Cytat:
Kowalino to super moderator, pomaga, cierpliwie tłumaczy nowicjuszom co i jak, delikatnie upominając, nikogo nie obrażając. Pomocny zarówno przy problemach z grą, jak i sprawach czysto technicznych, wielki plusik!
Cytat:
Oczywiście że wykonuje dobrze.Tylko zauważyłam/zauważyłem/zauważyło 8) że odkąd jest modem troche to podkreśla
Cytat:
Kowalino jest spoko bo podobno się interesuje II wojną światową i samolotami no i wydaje się być miły no i ofc widać też, że coś robi na tym forum
Cytat:
Tak, podoba mi się jego sopsob działania
Cytat:
Rzadko go widać na forum
Cytat:
Tak. Spokojny i obiektywny. Bardzo aktywny i służący dobrą radą.
Cytat:
Tak, na spokojnie wyjaśnił parę spraw, bez zbędnego rzucania się. Spokojna głowa, podoba mi się jego praca.
Cytat:
tak, zawsze uprzejmy, aktywny
Cytat:
Tak, jest aktywny, pomocny.
Cytat:
kowalino bardzo duzo udziela sie w tematach wziazanych z problemami z gra, za co ma u mnie wielkiego plusa. czesto widuje go na forum. bardzo pozytywnie
Cytat:
Tak, dużo pomaga.
Cytat:
Tak. Pracowity, poświęca dużo czasu na sprawy forumowe i zachowuje obiektywizm.
Cytat:
tak, zna się na rzeczy
Cytat:
Tak. On również jest bardzo pomocny i uprzejmy. Czasami widzę, że pozamykał tematy itp więc myślę, że pracowity z niego moderator
Cytat:
Jak najbardziej. Przejął konkurs po Starlightcie i bardzo pomaga innym użytkownikom w problemach.
Cytat:
tak, wiele razy widziałam edytowane przez niego posty. poza tym jest bardzo aktywny w działach dotyczących domów, co mu się chwali. ogolnie mam wrazenie, ze to najbardziej pracowity modek.
Cytat:
Tak. Organizacja konkursów jest idealna ^^
Cytat:
Kowalino jest świetnym moderatorem. Najbardziej się do tego nadaje, ponieważ nie jest taki gburowaty, jak większość. Zwykły chłopak - wyluzowany. Tylko pare opcji więcej
Cytat:
tak, chętnie pomaga i jest miły
Cytat:
Tak,jest często na forum,angażuje sie,służy pomocą.
Cytat:
Tak. Również bardzo Go lubię. Zawsze mi pomaga.

Liv

Cytat:
Strasznie się rządzi.I uważa że ona to guru.Uważa się za królową.Nie cierpie jej
Cytat:
Nie. Niesympatyczna, złośliwa i niechętna do pomocy.
Cytat:
Liv, chyba jedyna pośród moderatorów, której celem nadrzędnym jest banować i sypać warnami na ślepo, byle tylko poprawić swoje statystyki, które umieści w żenującej sygnaturce, głosząc całemu światu ileż to osób zdołała zbanować. Nigdy nie otrzymałam pomocy z jej strony. Na minus!
Cytat:
Oczywiście, jest najlepszym modem i zasługuje według mnie na admina. Zawsze stara się pomóc i doradzić, i wykonuje nałożone na nią obowiązki.
Cytat:
Tak, tylko jest trochę za 'ostra' :[
Cytat:
Liv to tylko straszy tymi bananami, a tak naprawdę z tego co widzę to to jest kul babka xD nie znam jej zbyt dobrze wiec niestety nie mogę powiedzieć zbyt dużo ale sprawia wrażenie miłej i gdyby się nadarzyła okazja to chętnie bym z nią zamieniła słówko lub nawet dwa xD
Cytat:
Nie. Pełna nienawiści do ludzi, jej rola na forum zawarta jest w jej rysunku profilowym.
Cytat:
to chyba najgorsza moderatorka tego forum. jest wredna i przebiegla. jej celem jest wlepianie jak najwiekszej ilosci banow ktorymi pochwali sie w durnej sygnaturze a nastepnie zacznie obgadywac w "offtopic".
Cytat:
Tak, jest bardzo miła.
Cytat:
Najaktywniejsza kadrowiczka. Udziela się, zagląda na forum, pracuje, w miarę swoich możliwości pomaga innym. Świetnie, prawdziwy zapał do pracy.
Cytat:
tak, al;e z zastrzeżeniami. Żyleta - Liv, to zaczyna nudzić, po prostu łapiesz każdego co złamie coś w regulaminie, fakt takie rzeczy powinno się tępić ale nie aż tak
Cytat:
Nie- puszy się z tego, że jest modem w bardzo dziecinny i irytujący sposób, na mój gust niedobry materiał na administrację
Cytat:
Tak. Liv często przywołuje użytkowników do porządku i jeśli chodzi o pracę, którą może zobaczyć zwykły, szary użytkownik, to naprawdę ją widać. Poza tym często udziela się w tematach pomagając rozwiązywać problemy. Naprawdę dobry z niej moderator.
Cytat:
Widać, że bardzo skupia się na dziale fotków z gry. Trzyma rygor, nie ma co! :d Tylko mogłaby trochę bardziej pobłażać w sprawach offtopu. Się uwzięła normalnie Ale spełnia swe funkcje idealnie! (aż za bardzo )
Cytat:
tak, widze efekty jej działan to tu, to tam. i sprawia wrażenie bardzo sympatycznej
Cytat:
Nie, wywyższa się. Niby coś tam robi,ale wkurza mnie niemiłosiernie... Jest nie miła.. ;x
Cytat:
Tak. Zawsze pomocna i przyjazna. Trochę cięta, ale to chyba dobrze xD
Cytat:
żyleta
Cytat:
Jest zbyt ostra i często przesadza. Pilnuje porządku na forum,jednak często jej uwagi są bezsensowne.
Cytat:
Już mnie kilka razy zbanowała nie wiedzieć czemu ((
Cytat:
Tak świetnie, ponieważ zawsze mi pomaga!
Cytat:
Często jej się chyba nudzi, więc zaczyna się czepiać każdego drobnego szczegółu.
Cytat:
Raczej tak, chociaż widac, że jest jedną z tych, które niemiłosiernie wlepiają bany.
Cytat:
swoją pracę wykonuje dobrze, ale bywa bardzo złośliwa i nieprzyjemna dla userów
Raven

Cytat:
Raven, obiektywna, bez obrzydliwej nadgorliwości, bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki. Zdystansowana i sympatyczna. Plusik!
Cytat:
(rzadko widuje)
Cytat:
Myślę, ze tak, wydaje się być miłą.
Cytat:
Tak, dużo pomaga.
Cytat:
Tak. Strażniczka offtopic. Nie narzucająca się i bezstronna w konfliktach.
Cytat:
Tak, bardzo dobrze. Zamyka kiedy trza i jest baaaardzo rozgarnięta XD
Cytat:
moze i czesto jest na forum, jednak tylko i wylacznie po to, by posiedziec w offtopie. mowiac szczerze nie widze efektow jej pracy.
Cytat:
Tak. Nie oczekuje oklasków, sławy i chwały, po prostu robi co do niej należy.
Cytat:
Raczej nie, jest mało aktywna, rzadko postuje.
Cytat:
Sama nie wiem. Jak już mówiłam nie zawsze dane jest mi widzieć pracę administracji. Ale co mogę o niej powiedzieć, to że jest miła, uprzejma i zawsze zabawi użytkowników nową przebojową historią z akademika.
Cytat:
Tak, inteligentna osoba,dobrze wykonująca swoją pracę
Cytat:
Nie wiem, nie widzę żeby się jakoś specjalnie udzielała na forum. (Nawet nie wiedziałem ze jest modem).
Cytat:
Ciężko mi powiedzieć, nie widuję jej często, sądzę, że tak pół na pół(dlaczego? właśnie dlatego, że nie widzę jej za często)
Cytat:
Tak,jest pomocna,roztrzyga trudne kwestie.
Cytat:
nie, nie widać zbytnio efektów pracy p.moderator
Gingers

Cytat:
Gingers- na ocenę nieco za wcześnie. Mam nadzieję, że oprócz podlizywania się, potrafi coś więcej.
Cytat:
Tak, dużo pomaga.
Cytat:
tak,jest bardzo aktywna na forum,daje dobre porady
Cytat:
sadze, ze jedyne co dobrze mu wychodzi to podlizywanie sie administratorom i innym uzytkownikom, nic poza tym.
Cytat:
Trudno cokolwiek powiedzieć po zaledwie kilku dniach. Poczekamy, zobaczymy, jak na razie chyba nie ma żadnego ukierunkowania. Jest wszędzie i nigdzie zarazem :d
Cytat:
Szczerze? Nie wiem z jakiej racji otrzymał tą rangę, lecz z własnego doświadczenia wiem, że jest osobą miłą, koleżeńską i pomocną, zobaczymy w przyszłości...
Cytat:
Ciężko powiedzieć, bo dopiero niedawno został moderatorem. Ale z tego co słyszałam, już od samego początku zabrał się porządnie do pracy, więc jestem na tak
Cytat:
jest modem od kilku dni, wiec coz. na pewno to aktywny uzytkownik.
Cytat:
Tak. Wiem, że mu zależało, żeby dostać moderatora i cieszę się razem z nim, że go dostał. Super koleś
Cytat:
Tak bardzo dobrze się sprawuje,pisz różne obronne posty jeżeli kogoś obrażają.
Cytat:
Jest pomocny i sympatyczny,można się do niego zwrócić z każdą sprawą.
ilona

Cytat:
Ilona, to cudowna osoba, z wielkim zaangażowaniem w sprawy dotyczące problemów z grą, jednocześnie niezwykle pomocna, chętna, cierpliwa. Myślę, że się sprawdzi w nowej roli. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wielki plusik!
Cytat:
Ilona zawsze pomagała i była miła, więc jako mod powinna się świetnie sprawdzać.
Cytat:
tak,lubię ją,a poza tym jest bardzo aktywna na forum
Cytat:
moim zdaniem zbytnio się wychwala tym, że ma moda
Cytat:
bardzo mila i pomocna zwlaszcza jesli chodzi o problemy z gra. bardzo pozytywnie
Cytat:
Tak, jest bardzo miła i pomocna.
Cytat:
Była pomocna już jako "zwykły użytkownik", więc stawiam, że jako mod będzie jeszcze bardzie pomocna
Cytat:
Tak. Kopalnia wiedzy, chętnie służy swoją wiedzą, nie interesuje się intrygami, zdaje się być w pełni profesjonalna.
Cytat:
Tak, bardzo dużo pomaga.
Cytat:
Bardzo pomaga innym użytkownikom, zna się kobita na rzeczy Jak najbardziej jestem na tak.
Cytat:
Ilona swoją posadę powinna otrzymać o wiele wcześniej. Należy do najbardziej aktywnych użytkowników, zawsze skłonna do pomocy i zna odpowiedź na każde pytanie, niczym Stefan Salvatore z "Pamiętników Wampirów" Jest najpilniej pracującą moderatorką.
Cytat:
O ilonie póki co również niewiele mogę powiedzieć. Wiem jednak, że jest bardzo pomocną użytkowniczką, przede wszystkim w tematach "Gdzie mogę to znaleźć".
Cytat:
jest modem bardzo krótko, ale dobrze się zapowiada. gdy nie była modem też robiła wiele dobrych i pożytecznych rzeczy.
Cytat:
Tak, jest genialna, uważam że to jeden z najlepszych wyborów.
Cytat:
Jest krótko moderatorem,ale jest aktywną,miłą osóbką więcej takich jak ona!
Cytat:
Również nie mogę jednoznacznie powiedziec Ilona i Gingers dopiero zaczęli, jednak mogę powiedzie, że ilona jeszcze jako zwykły użytkownik bardzo pomagała.
Cytat:
Nigdy nie widziałam jej postów *o*
Cytat:
Nie udziela się w niektórych działach,mimo to jest pomocna i miła.
Björk ogólna ilość głosów na "tak": 30
ogólna ilość głosów na "nie": 1
centa ogólna ilość głosów na "tak": 30
ogólna ilość głosów na "nie": 2
Nargynen ogólna ilość głosów na "tak": 23
ogólna ilość głosów na "nie": 4
Kowalino ogólna ilość głosów na "tak": 30
ogólna ilość głosów na "nie": 1
Liv ogólna ilość głosów na "tak": 18
ogólna ilość głosów na "nie": 9
Raven ogólna ilość głosów na "tak": 15
ogólna ilość głosów na "nie": 5
Gingers ogólna ilość głosów na "tak": 13
ogólna ilość głosów na "nie": 4
ilona ogólna ilość głosów na "tak": 20
ogólna ilość głosów na "nie": 2

Czy macie jakies pytania? sugestie? watpliwosci? chcecie cos przedyskutowac? chcecie jakichs wytlumaczen? cokolwiek? to mozna pisac w tym temacie. aha i jak gdzies zrobilam blad w obliczeniach czy ogolnie to tez piszcie.
 
stare 15.01.2011, 21:48   #19
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

czyli w z ankiety wynika, że najlepszymi moderatorami/administratorami są Kowalino i Bjork a najgorszą moderatorką jest Liv. Myślę, że ta sonda była dobrym pomysłem Oj centa, centa ;D Prawdziwa gwiazda wśród adminek czy to był Twój pomysł?;p
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
stare 15.01.2011, 21:51   #20
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

haha, az tak widac? >D
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023