Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2007, 08:43   #71
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Plik, który trzeba ściągnąć oddzielnie to:
http://www.xmsims.com/sims2/ehtm/hair/hair57.htm
Rysy twarzy, chyba sie nie ściągają. Pod spodem wypisane są pliki które są załączone: Skintone, Eyebrows, Eyes, Noise blush, Makeup.
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2007, 10:51   #72
Damian_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Ja mam miesiecznik z plytą CD i są na niej dodatki zainstalowałem wszystkie i działaja ale jak zainstaluje Domy to nie_dzialaja wchodze w gre wlączam miasto milowo i chcę te nowe domy postawic nie_moge gra sie zacina i sie wylącza po 3 - 4 minutach... Proszę o pomoc!

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 30.08.2007 - 17:29
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 10:55   #73
Damian_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

A i proszę pisać na Prywatne wiadomości!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 12:13   #74
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

ja z powrotem wracam do tych domków. nadal mam ich pliki, i nie mam pojęcia gdzie one mogą być, w folderze lotcatalog nie mogę ich odróżnić od reszty, a nie kojarzę po datach. wszystko było happy dopuki wyłączałam je za kazdym razem gdy wlaczalam gre, ale teraz zainstalowalam nowe pliki package czy jakoś tak i nie da sie włączyć ich żeby nie włączyć domków. kurcze! i co ja mam teraz zrobic? ma ktos moze jakas rade?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 17:27   #75
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał Coli
Witam, mam znowu problem.
Ściągnełam sobie postać simki z tej str:http://www.sims2cri.com/eng_simscompleti_5.php, to jest ta ostatnia simka-Viktoria zainstalowałam packa, w chodze do gry i nie mam tej simki tam gdzie moge wybrać rodziny już stworzone, również jej nie ma tam gdzie się tworzy postać, to znaczy się chyba jej oczy są tylko do wyboru i rzęsy reszty nie ma, czyli ogólnie zarysów twarzy na których mi tak bardzo zależy.
Czy ktoś mi pomoże....

Dodam jeszcze, że klikłam tylko na download nic więcej nie ściągałam, ponieważ ściągnoł mi się pack.
Nie wiem, czy próbowałaś instalwać przez program Clean Installer - jeśli nie, to możesz sobie zainstalować jego, a potem Simkę (większa szansa, ze się pojawi).

Jeśli instalowałaś Clean Installerem to możliwe, że nie masz jakiegoś dodatku do gry, którego Simka wymaga (nie mówię, że Clean Installer jest winny, tylko jak Sim wymaga jakiegoś dodatku i się go nie ma, to jak się instluje bez Clean Installera pojawia się komunikat, ze Sim pojawia dodatku; jak się instaluje Clean Installerem, to nie ma tego komunikatu) i dlatego się nie pojawia.

No i musisz pamiętać, że Simkę ściągnęłaś bez włosów i mogłaś jej po prostu nie rozpoznać, choć się pojawiła.

Jeśli jesteś pewna, że nie wymaga dodatków, których nie masz i że powinna się pojawić, to radziłabym ściągnąć jeszcze raz i zainstalować ponownie, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
ja z powrotem wracam do tych domków. nadal mam ich pliki, i nie mam pojęcia gdzie one mogą być, w folderze lotcatalog nie mogę ich odróżnić od reszty, a nie kojarzę po datach. wszystko było happy dopuki wyłączałam je za kazdym razem gdy wlaczalam gre, ale teraz zainstalowalam nowe pliki package czy jakoś tak i nie da sie włączyć ich żeby nie włączyć domków. kurcze! i co ja mam teraz zrobic? ma ktos moze jakas rade?
Jeśli nie zależy Ci za bardzo na swoich okolicach, domkach i Simach, to możesz przenieść gdzieś folder EA Games lub zmienić mu nazwę, zeby po odpaleniu gry wszystko utworzyło się na nowo (bez ściągniętych domków). Wtedy mogłabyś do gry wrzucać od nowa te, które sobie ściągniesz.

Albo mogłabyś zrobić tak, jak napisałam wyżej, tylko że potem skopiowałabyś sobie pliki swoich okolic ze starego folderu EA Games do nowego (który gra utworzy po odpaleniu), żeby mieć swoich Simów i domki i wszystko, co do tej pory zrobiłaś. Tylko dodatki byś musiała od nowa sobie pościągać.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 20:43   #76
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

hhmmm a czy pomoze jak odinstaluje ostatni dodatek i zainstaluje go od nowa?? bo niedlugo i tak bede instalowala nastepne dwa wiec gralam przez caly czas lotario i tylko tak zeby zabic czas wiec mi nie szkoda...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 21:00   #77
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
hhmmm a czy pomoze jak odinstaluje ostatni dodatek i zainstaluje go od nowa?? bo niedlugo i tak bede instalowala nastepne dwa wiec gralam przez caly czas lotario i tylko tak zeby zabic czas wiec mi nie szkoda...
Tak, jak odinstalujesz ostatni dodatek, to usunie się razem z nim folder EA Games, a więc te feralne domy razem z nim.
Tylko że o wiele prościej i szybciej byłoby po prostu usunąć sobie folder EA Games zamiast robić reinstalkę. Ale jak wolisz.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2007, 11:55   #78
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

ale ja sie boje usuwac tego folderu... juz chyba lepiej zmienic mu nazwe ale z kolei nie wiem w czym to ma pomoc jesli chodzi o zainstalowane pliki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2007, 08:27   #79
joasia014
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

ja mam takie male pytanko. widze ze znasz sie na simsach i problemach ich dotyczoncych. mam sims 2 i sims 2 moda z H&M ale po zainstalowaniu moda z H&M nie moge tego wlaczyc umiesz mi pomoc? :fist:
:fist:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2007, 15:48   #80
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał joasia014
ja mam takie male pytanko. widze ze znasz sie na simsach i problemach ich dotyczoncych. mam sims 2 i sims 2 moda z H&M ale po zainstalowaniu moda z H&M nie moge tego wlaczyc umiesz mi pomoc? :fist:
:fist:
jak to nie możesz? tj co się dokładnie dzieje po kliknięciu na ikonkę dodatku?
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023