Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2016, 20:41   #31
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Wychodzi dużo dodatków, żeby wycisnąć jak najwięcej kasy z graczy, tym bardziej, że obecnie są to w większości naiwne dzieciaki, które kupią wszystko, co im się wepchnie. Taka jest niestety polityka EA - wyciągnąć jak najwięcej kasy, a w zamian dać coś zupełnie niewarte swojej ceny
Mi nie podoba się kierunek jaki obrała gra. Mam wrażenie, że wcześniej była dla trochę starszych ludzi (nie mówię że dla jakiś dziadków, ale jednak poziom był zupełnie inny); w zabawny, często prześmiewczy sposób pokazywała sytuacje z życia codziennego. Teraz? Teraz jest jakąś kompletnie przerysowaną, na maksa okrojoną ze wszystkich opcji kreskówką stworzoną pod gusta dziesięcioletnich dzieci. Gdzie dawne poczucie humoru? Jej bajkowość totalnie mnie odpycha. A może to ja już jestem stara i narzekam na wszystko...
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.09.2016, 15:48   #32
AMSTA
 
Avatar AMSTA
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 146
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Hmm... Przyznam szczerze, że spodziewałam się po 4 czegoś zupełnie innego... Zmiany poszły wg. mnie w złą stronę jeśli chodzi o np. grafikę czy samą mechanikę gry. Nie podoba mi się to wszystko takie uproszczone i bajkowe bardzo. Być może był to ukłon w kierunku młodszych odbiorców odsłony. Niemniej jednak 2 i 3 były najlepsze. TS2 - ogromny przeskok graficzny na plus...
Mi ta "bajkowość" nie odpowiada...
AMSTA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2017, 17:59   #33
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Dla mnie seria the sims powinna się zakończyć na the sims 3,ale oczywiście wiadomo jest to seria znosząca złote jaja więc, twórcy stworzyli 4. Najnowsza generacja jest rozdrobniona i okrojona do granic możliwości przez co osoby, które cenią sobie grę simami i prowadzeniem ich życia niestety się rozczarują, bo gra szybko staje się nudna i monotonna. Dlatego ja wróciłam do gry w 2 z czasem może przerzucę się na 3.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2017, 18:33   #34
milosz263
 
Zarejestrowany: 10.11.2016
Płeć: Mężczyzna
Postów: 42
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Dla mnie czwórka mogła być dobrą grą. Pierwszy raz w serii potrafiłem spędzić przyjemnie czas na budowaniu. Część rzeczy była fajna. Ale Electronic Szajs z tą serią to przesada. Za niedługo w aktualizacji 3GB (A co tam pouprzykrzamy życie posiadaczom łącz 1,5 MB/(m.in. ja)i tym mający limit danych) nic nie dodadzą (na usprawiedliwienie dajmy że załatalimśy krytycznego buga przy pródie uruchomienia na windows 3.1 lub macos 1.0) a "łatka" wytnie jedno krzesło i doda je w DLC(The Sims 4: Krzesło dodatek do gry za jedyne 115 zł taniej niż inne dodatki!!!!!!11111oneone)
__________________
tu coś kiedyś będzie. ale teraz nie ma
milosz263 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2017, 13:21   #35
FibiSim
 
Zarejestrowany: 22.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Zgadzam się. Np. teraz w simsy grają moje młodsze kuzynki i miałam okazję kilka razy zagrać z nimi, ale najnowsze simsy to już nie to, co kiedyś. Dawno temu straciły swój klimat, na sims 3. Pamiętam kiedy po powrocie ze szkoły często grałam w ukochaną dwójeczkę razem z koleżankami. Teraz to wygląda jak dzisiejsze kreskówki. xd Ale przynosi im dochód, więc będą wciskać różne głupie dodatki małym dzieciom.
FibiSim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2017, 14:21   #36
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Co do samych aktualizacji- rzeczywiście, to już spora przesada, żeby jedna trzecia gry była (załóżmy) na płycie, a cała reszta to łatanie luk w grze.Choć trzeba przyznać, że porównując podstawy np. moim zdaniem małe dzieci ze swoimi aktywnościami są nieco bardziej dopracowane względem TS3.
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023