Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.02.2005, 17:31   #1
ktosia93
Guest
 
Postów: n/a
Post jak zrobić żeby sim wylądował w więzieniu ?

hejka. Mam do was pytanie w tym temacie ---> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9622 Adziczka napisała:
tutaj cytuje fragment

Cytat:
Pierwsza córka (ta badziewiasta co to była wrogiem wszystkich członków rodziny i źle się uczyła) wyląlądowała w więzieniu.
jak zrobić żeby sim wylądował w więzieniu :/

Ostatnio edytowane przez ktosia93 : 16.02.2005 - 14:40
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.02.2005, 17:41   #2
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieci z bardzo złymi ocenami moga wylądować w szkole specjalnej ale o więzieniu jeszcze nigdy niesłyszałam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 18:00   #3
*RaiNboW*
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Jak już to zabrała ją opieka społeczna, za to żę nie miała opieki rodziny, była ciągle w złym nastroju i miała złe stopnie w szkole i zabrali ją do szkoly specjalnej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 14:17   #4
ktosia93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale andżelika przyjemniak jest nastolatkiem, a ich nie zabiera opieka:/ a pozatym pisało coś że jak dorosła to ją wsadzili:/ no i niewiem może jak sim ma złe oceny to jak rośnie mogą go wsadzić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 15:01   #5
Maartynaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nigdy o czymś taki nie słyszałam, ale fajnie byłoby gdyby tak można było...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 15:44   #6
Fanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja na jakimś screenie widziałam jak złodziej siedzi na krześle i ma na głowie taką szklanę kopułę posłączoną do jakiejś maszynay i too wyglądało jak krzesło elektryczne...
Może mi się coś przywidziało?
Jeszcze widziałam jak w nocy do domu simów podjeżdża policja wychodzi z niego policjantka i wszyscy domownicy stoją przed domem i matka z tą policjantką wrzeszczą na nastoletnią dziewczyne...

O CO W TYM CHODZI!?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 15:55   #7
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fanka
A ja na jakimś screenie widziałam jak złodziej siedzi na krześle i ma na głowie taką szklanę kopułę posłączoną do jakiejś maszynay i too wyglądało jak krzesło elektryczne...
Może mi się coś przywidziało?
Jeszcze widziałam jak w nocy do domu simów podjeżdża policja wychodzi z niego policjantka i wszyscy domownicy stoją przed domem i matka z tą policjantką wrzeszczą na nastoletnią dziewczyne...

O CO W TYM CHODZI!?
Ta maszyna to nagroda za pracę przestępcy. To wykrywacz kłamstw i służy do zdobywania punktów charyzmy.
Jeśli nastolatek wymknie się z domu może go przyłapać policja. Wtedy przyjeżdża radiowóz.
EDIT: Stróża prawa czy przestępca, co za różnica

Ostatnio edytowane przez Erin91 : 16.02.2005 - 20:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 16:11   #8
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

eee...więzienie? Pierwszo słyszę wątpie aby była to prawda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 17:18   #9
Frogusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tez o tym nie słyszałam ale było by fajnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 19:07   #10
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Erin91
Ta maszyna to nagroda za pracę stróża prawa. To wykrywacz kłamstw i służy do zdobywania punktów charyzmy.
Jeśli nastolatek wymknie się z domu może go przyłapać policja. Wtedy przyjeżdża radiowóz.
Nie jest to nagroda za karierę stróż prawa, tylko prestępca (jest to wykrywacz kłamstw). Nagroda za karierę stróż prawa to takie małe coś do poszukiwania odcisków palców (uczy sprzątania) .A co do tematu: nie słyszałam nigdy o żadnym więzieniu.
Cytat:
Pierwsza córka (ta badziewiasta co to była wrogiem wszystkich członków rodziny i źle się uczyła) wyląlądowała w więzieniu.
Może chdzi o to, że uciekła z domu?? Chociaż wątpię... Chyba nie ma możliwości, aby sim znalazł sie w więzieniu...
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Tajne czary, ale jak je zrobić?? Olgunia12 The Sims 1: Rozszerzenia 9 25.12.2003 11:34
Co zrobić żeby fanatyczny wilbiciel nie kradł?? andrzej17 The Sims 1: Rozszerzenia 12 20.12.2003 21:29


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023