Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.01.2013, 11:08   #1
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Chatka " Letnia idylla "

Przedstawiam nowy projekt inspirowany latem.
Zależało mi żeby stworzyć idylliczny, bajkowy klimat.

Zapraszam do obejrzenia i wyrażania opinii.




Bryła i otoczenie









































Korytarze







Pokój dzienny i kuchnia









































Sypialnia











Łazienka








***

Ostatnio edytowane przez cerastes : 03.09.2017 - 18:38
cerastes jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.01.2013, 11:42   #2
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

No to skomentuję .

Rzeczywiście stworzyłaś w domu specyficzną atmosferę, aczkolwiek nie jestem pewien czy letnią. Nie chodzi mi tu o dobór do siebie mebli i dodatków co do których nie mam żadnych uwag, jak w każdym zresztą Twoim projekcie, jednakże czegoś mi brakuje. W niektórych miejscach dom sprawia wrażenie bardziej zimnego niż ciepłego. Może to zależeć od takiej prozaicznej rzeczy jak pokrycie ściany czy podłogi. W niektórych miejscach wydaje się być pustawo (chyba, że takie było zamierzenie, więc nie będę się czepiać ), szczególnie jeśli chodzi o ogród. Pomijając wszystko dom naprawdę mi się podoba, ale brakuje mi w niem czegoś co pozwoliłoby nazwać go ''letnim'' (albo po prostu mamy różne wyobrażenia co do tej pory roku ). Zostawię bez oceny liczbowej, bo trudno mi się zdecydować na konkretną cyfrę .
__________________
Shiver jest offline  
stare 27.01.2013, 13:24   #3
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Też skomentuję ;D

Ogród jest... przesliczny. Dodatki starannie dobrane tworzą udaną kompozycję.
Dodam także, że podoba mi się miejsce, w którym są kury. Bardzo mnie urzeklo.

Podoba mi się klimat korytarza. Wszystko do siebie pasuje, nawet drzwi, które mnie na początku nie przekonały, pasują idealnie. Dzięki dobranym dodatkom udało się stworzyć piękne wnętrze.

Pokój dzienny z kuchnią także mi się podoba. Okna idealnie pasują do wnętrza, a zasłony są śliczne. Kanapa jest przepiękna. Wszystko pasuje do reszty i czuję ten piękny klimat.

Kuchnia podoba mi się jeszcze bardziej. Nie wiem co mogę powiedzieć, bo wszystko w niej jest boskie. Rośliny są bardzo ładne, całe pomieszczenie jest pięknie wykonane, meble bardzo pasują.

Gdy popatrzyłam na pierwsze zdjęcie sypialni, pomyślałam, że jest w niej bardzo pusto, jednak się myliłam. Widać mnóstwo dekoracji, piękne okna. Podoba mi się bardzo.

Łazienka także jest udana. Starannie wykonana, z pięknymi dodatkami. Każdy przedmiot pasuje do wnętrza, które bardzo mi się podoba.

Podsumowując udało się stworzyć dom z klimatem wakacyjnym. Bardzo mi się spodobał. W tym wypadku ocena w skali liczbowej (będę musiała w skali do 100, 10 się nie nadaje na ocenę takiego domu) będzie wynosić 100/100
__________________
Laselight jest offline  
stare 27.01.2013, 13:28   #4
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

To i ja zawitam

bardzo ładny domek Ogród (a w szczególności kury ) bardzo mi się podoba :3 W środku tez jest prześlicznie, szczerze powiedziawszy to trochę nie chce mi się rozpisywać Jedyne co mi się nie podoba to chyba łóżko w sypialni takie jakieś dziwne jest :/

ale tak to 9,99/10
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 27.01.2013, 13:49   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Och Senoy, wszystkie Twoje prace zawsze wprawiają mnie w ogromny zachwyt i podziw. Potrafisz stworzyć taki niepowtarzalny klimat, sprawiasz, że oglądając Twoje fotki czuję się tak, jakbym była wewnątrz tych domów i oglądała je na własne oczy.
Z zewnątrz dom jest taki sielski i anielski, przywołał we mnie wspomnienia wakacji gdy byłam dzieckiem i zawsze wyjeżdżałam do babci na wieś. Snopki słomy, stogi siana, omg, niemal czuję ich zapach Pięknie to wygląda, naprawdę idyllicznie. Wnętrza zachwycają, są bardzo urokliwe. Posiadasz niebywałą zdolność wynajdywania i łączenia ze sobą różniastych dodatków, z pozoru do siebie nie pasujących, a razem tworzących harmonijną całość. Nigdy bym nie pomyślała, że ręcznik na kole będzie tak uroczo wyglądał Czy jest ciepło... nie wiem, ale na pewno przytulnie. Jestem pod wielkim wrażeniem.
A tak przy okazji, znalazłam około tysiąca przedmiotów, które chciałabym u siebie mieć i którymi zaspamowałabym temat o poszukiwanych dodatkach ze zdjęć I wciąż zastanawiam się, ile GB ma Twój folder Downloads :>
Pięknie jest, nie zostawiam oceny liczbowej, bo ten dom jest tak wspaniały, że nie potrzebuje jakichś tam liczb

Ostatnio edytowane przez Malin : 27.01.2013 - 13:51
Malin jest offline  
stare 27.01.2013, 18:57   #6
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Senoy, ten dom jest cudowny! Jak zresztą wszystkie Twojego autorstwa . Podziwiam, jak zawsze potrafisz połączyć wszystkie elementy, by tworzyły spójną całość. Twoje domy są zawsze takie prawdziwe. Aż chce się w nich zamieszkać.
Udało Ci się stworzyć bajkowy klimat. Przy kilku początkowych zdjęciach (z zewnątrz) powiało mi nawet Anią z Zielonego Wzgórza ...
Idealny projekt. Nie mam nic do zarzucenia .
__________________
Libby jest offline  
stare 27.01.2013, 22:54   #7
noir
 
Zarejestrowany: 03.01.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Projekt klimatyczny. Juz od pierwszego zdjecia czuje sie sielski klimat wsi.

Zarowno wnetrza jak i otoczenie wokol domu sa bardzo przemyslane i dopracowane w kazdym calu. Widac, ze mialas koncepcje w jakim stylu chcesz stworzyc projekt i udalo Ci sie to bez najmniejszego potkniecia Wszystko jest takie, jakie powinno byc, chociaz mi osobiscie bryla domu nie przypadla do gustu. Rozumiem, ze to wiejski, prosty domek, ale mimo wszystko widzialbym tam na przyklad ganek przy wejciu, czy cos podobnego.

Tak czy inaczej bardzo mi sie podoba Bez oceny i zycze weny do kolejnych projektow. Pozdrawiam ;3.
__________________
Oh God, I'm gonna die alone

Ostatnio edytowane przez noir : 28.01.2013 - 01:58
noir jest offline  
stare 28.01.2013, 14:57   #8
Quixley
 
Avatar Quixley
 
Zarejestrowany: 01.07.2011
Skąd: Kraków
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 124
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Dom zachwycający już od pierwszych zdjęć Skad ty bierzesz te wszystkie ładne dodatki Nie wpadłabym nawet że takie pole można w simsach zrobić z kurami i sanem ^^ Jedynie tył łóżka, podczas przeglądania zdjęć, wydał mi się dziwny, ale tak to nie mam nic do zarzucenia, udało ci się stworzyć bajkowy klimat
__________________
[img]http://i62.************/2vw9oit.jpg[/img]



www.quixley.fbl.pl
Mój fotoblog z handmade

Ostatnio edytowane przez Quixley : 28.01.2013 - 15:11
Quixley jest offline  
stare 30.01.2013, 11:58   #9
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Qwerty, Laselight, Cytrynowa Wiśnia, Malin, Libby, noir, Quixley - bardzo dziękuję za komentarze.

Miło mi, że domek się spodobał. W sieci tyle już tego powstało, że trudno zaskoczyć nowym pomysłem tym bardziej, że i nowe dodatki pojawiają się już bardzo rzadko, a ja uwielbiam z nich korzystać. Ucieszył mnie też fakt, że dostrzeżone zostały takie detale jak kury w polu, które w tym projekcie występują w roli głównej. Od dawna chciałam umieścić je w jakimś wcześniejszym projekcie, ale nigdzie taki sielski akcent by nie pasował. No i to porównanie klimatu do "Ani z Zielonego Wzgórza" również jest dla mnie bardzo pochlebne.
Malin, mój folder Downloads ma 9,79 GB - oczywiście nie wszystko jest w nim potrzebne; trochę śmieci i rupieci - tak na wszelki wypadek, że może kiedyś coś się przyda. Raz jeszcze dziękuję za tę jakże miłą opinię.
cerastes jest offline  
stare 01.02.2013, 10:21   #10
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chatka " Letnia idylla "

Świetny dom, to trzeba przyznać. Strasznie podoba mi się cały ogród, te wszystkie zwierzęta i to jak ozdobiłaś przestrzeń wokół nich. Dzięki temu dom jest niezwykle uroczy i klimatyczny. Z wnętrza najbardziej podoba mi się łazienka i salon.
Ogólnie wszystko do siebie idealnie pasuje, graty!
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline  
 

Tagi
alegoria, aniołek, letnia idylla, senoy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023