Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2004, 18:29   #41
Ira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jedyne co mnie wkurza to że posiadając dodatek "The Sims:Abrakadabra" masz czar "Cena Sławy" i ciekawość sprowadza do tego , że jestem gwiazdą i nie przeszłam od "Karierowicza" nigdzie dalej. I jeszcze to , że można tylko raz dziennie być w mieście "ShowBiznesu". A ta Merlin Monrol to taka jakaś dziwna nawet jak jestem gwiazdą nie mogę z nią pogadać.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2004, 19:27   #42
tomik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dona powiedzmi jak bys sobie wyobrazała koncerty...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2004, 07:39   #43
Simuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak się wchodzi do miasta schowbiznesu to po bokach na samym koń cu są bloki których niemożemy używać i tam jest wielka scena na której simy powinny śpiewać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2004, 10:07   #44
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sims Randka + Sims Wakacje + Sims Zwierzaki + Sims Gwiazda + Sims Abrakadabra = doskonala jedna calość... Nie mogli wydać jednego calego dodatku zawierającego te gry, a nie wydawać je oddzielnie? A wracając do tematu Gwiazda jest naprawdę fajna, chociaż ci natrętni, fanatyczni wielbieciele są bardzooo denerwujący...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2004, 11:49   #45
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Dona powiedzmi jak bys sobie wyobrazała koncerty... 
W simsach szczerze muwiąc to nie wiem bo mam dobiero 1,5 gwiazdki no i wiecie ....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2004, 16:44   #46
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

The Sims Gwiazda jest cool, ale jest coś lepszego od gwiazdy...

... wszystkie dodatki są jeszcze bardziej cool niż tylko jeden dodatek sims gwiazda.

Ja miałam simkę co miała 5 gwiazdek dzięki zaklęciu cena sławy a specjalizowała się w muzycę.

W the sims gwiazda jest Fanatyczny Wielbiciel, jest denerwujący, bardzo denerwujący jak chodzi po całym domu i skacze z radości jak sławny sim siedzi pod prysznicem i jak ktos chce zrobić zaklęcie cena sławy choćby z ciekawości to też musi czekać i czekać aż wielbiciel przyjdzie nie po to żeby skakać z radości tylko żeby dać czarne róże, a czekanie czasami jest denerwujące.

Napisałam o trzech rzeczach związanych z gwiazdą żeby nie pisać posta pod postem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 12:25   #47
Vasa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

HA .. oczywiście żę mozna pozyczyć .. ale jak nikt nie ma .. takich fajnych jak gwiazda .. tylko 1 częśc??? to już kłopot
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023