Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.10.2011, 16:07   #121
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

To znaczy jak "do ostatniego zainstalowanego"?
Poprostu ściągasz tego moda stąd, wrzucasz go do katalogu Mods/Packages, jak inne pliki o rozszerzeniu .package.
Nie trzeba aktualizować, bo jest kompatybilny z każdą aktualizacją.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.10.2011, 16:23   #122
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Dzięki spróbuję może w niedziele bo jutro mam...... pogrzeb.
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 16:28   #123
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Remus - zawsze możesz zarejestrować grę przez Origin, ją ściągnąć (tylko wcześniej trzeba odinstalować dodatek "Zwierzaki") i uruchamiać bez płyty.

A swoją drogą jak jeszcze były w Simsach książeczki, to wyczytałam, że zabezpieczenia przed kopiowaniem mogą uniemożliwiać normalne działanie płyty
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 17:18   #124
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Dlatego ja, wiedząc jakiej jakości są te płyty, robię ich kopie i tylko z nich korzystam. Oryginały leżą na półeczce w pudełeczkach. Widziały mój napęd DVD tylko raz, właśnie gdy robiłam ich kopie. Co prawda płyty są zabezpieczone, więc wypalić się ich nie da, ale mam duży dysk i obrazy płyt leżą sobie na dysku. Zajmują coraz więcej miejsca
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 17:59   #125
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Ściągnąłem tego moda i co dalej????? wsadziłem gdzie trzeba i co dalej mam zrobić?

włączam i dalej prosi o płytę
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 18:29   #126
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Remus, a inne mody działają?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2011, 09:20   #127
Joker
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Witam wszystkim, mam problemy związane z grą.
Mam w domu dwa komputery - laptop i stacjonarny. Na obu komputerach ma zainstalowane Simsy 3 Zwierzaki ale na obu mam problem. Na stacjonarnym grałem zawsze normalnie, instalowałem dodatki itd. Teraz gdy gram i posyłam swojego simsa do pracy to spędza tam około 2-3 minut simowych i wychodzi stamtąd. Nie chce wracać - myślałem, że to problem spowodowany dodatkami więc usunąłem folder z modami - niestety sytuacja się powtarza. Mam tylko płytę ze Zwierzakami więc nie wchodzi w grę reinstalacja całej gry. Może ktoś coś zaradzi ?
Drugi błąd : Na laptopie zainstalowałem Simsy 3 Zwierzaki i jest ok - można tworzyć, można edytować miasto ale gdy wchodzę w tryb życia - mija kilka simowych minut - obraz się zacina i wyrzuca mnie do pulpitu - Aplikacja Sims przestała działać czy coś takiego. Tak jest za każdym razem. Laptop jest naprawdę mocny - 4 GB Ramu, karta Radeon HD 5470, procesor Intel Core i5 2,53 GHz. Jaki może być powód tego ? Warto dodać, że osobie której pożyczyłem grę - działa bez problemu.
Z góry dzięki za jakąś pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2011, 09:43   #128
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Napisałam o tym w tym ostatecznym temacie o wyłączaniu się gry, jednak ten temat jest chyba trochę bardziej używany, więc napiszę również tu.
Otóż gra CIĄGLE się wyłącza. Nic się po prostu nie da zrobić, nawet wejść do nowej rodzinki, bo już podczas ładowania gra staje i są dwie możliwości: albo odsyła mnie do pulpitu, i wyskakuje komunikat że windows zbiera informacje o problemie, czy inne bzdety, albo po prostu gra się stopuje i w jednym jakimś miejscu na ekranie kursor jest jak z pulpitu, nie z simsów. Niestety w obydwu przypadkach muszę resetować kompa, bo nic innego się po prostu nie da zrobić. Pomóżcie, bo przez to się w ogóle nie da grać! Wyrzuciłam folder z modami, nic nie pomogło.
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2011, 09:46   #129
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Joker Zobacz post
Witam wszystkim, mam problemy związane z grą.
Mam w domu dwa komputery - laptop i stacjonarny. Na obu komputerach ma zainstalowane Simsy 3 Zwierzaki ale na obu mam problem. Na stacjonarnym grałem zawsze normalnie, instalowałem dodatki itd. Teraz gdy gram i posyłam swojego simsa do pracy to spędza tam około 2-3 minut simowych i wychodzi stamtąd. Nie chce wracać - myślałem, że to problem spowodowany dodatkami więc usunąłem folder z modami - niestety sytuacja się powtarza. Mam tylko płytę ze Zwierzakami więc nie wchodzi w grę reinstalacja całej gry. Może ktoś coś zaradzi ?
Drugi błąd : Na laptopie zainstalowałem Simsy 3 Zwierzaki i jest ok - można tworzyć, można edytować miasto ale gdy wchodzę w tryb życia - mija kilka simowych minut - obraz się zacina i wyrzuca mnie do pulpitu - Aplikacja Sims przestała działać czy coś takiego. Tak jest za każdym razem. Laptop jest naprawdę mocny - 4 GB Ramu, karta Radeon HD 5470, procesor Intel Core i5 2,53 GHz. Jaki może być powód tego ? Warto dodać, że osobie której pożyczyłem grę - działa bez problemu.
Z góry dzięki za jakąś pomoc.
Niestety tylko usuniecie wszystkiego i wgranie wszystkich simsow od nowa, od poczatku. To najczesciej pomaga niestety. Usun tez wszystkie mody i dodatki jesli takowe masz.
Co do drugiego problemu, to pokombinuj z grafika. Wylacz renderowanie zaawansowane i wygladzanie animacji, zresetuj gre i zobacz jak bedzie. Wylaczaj tez inne programy gdy grasz w simsy.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2011, 09:52   #130
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Joker, a jak instalowałeś grę, to czasem nie miałeś w grze modów? Podczas instalacji trzeba folder z modami przenieś w inne miejsce, by potem nie mieć przebojów w grze.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023