Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2011, 22:19   #31
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mnie sierść koni wkurza, to moje ulubione zwierzęta i chciałam, żeby były dopracowane. Jednak jak patrzę na screeny innych i widzę to samo co u mnie, to trochę mnie to uspokaja. Wiem, to jest trochę wredne z mojej strony No nic, po prostu tak grę napisali i tyle
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2011, 23:29   #32
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Ja mam kłopot z instalacją. Sobie zakupiłam w amazonce, wysłane było wcześniej, super. Płyta działa, ale napisało mi "gra wymaga aktualizacji". No i czekałam godzinę z okienek "trwa aktualizacja". Wyłączyłam, updatowałam ręcznie grę ale znowu tak wygląda instalacja... ;/
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 16:21   #33
Trish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

A ja mam taki problem - zaistalowane miałam tylko zwykłe simsy 3 i działały normalnie. Wczoraj przyszły zwierzaki i normalnie je zainstalowałam, włączyłam, wybrałam nowe miasto i jakąś 1 min się ładąją a później się wyłączają i jest napisane : "Program sims 3 przestał działać. System Windows sprubuje znaleźć rozwiązanie i poinformuje cię o tym". I tak dzieje się od czasu zainstalowania zwierzakó lub tej najnowszej aktualizacji.

Mam też pożyczone od koleżanki Wymarzone Podróże i Po Zmroku ale instalując zwierzaki tamte odinstalowałam ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 16:41   #34
Julia
 
Avatar Julia
 
Zarejestrowany: 28.12.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

cześć, zakupiłam dzisiaj The Sims 3 Zwierzaki, wszystko działało, dopóki nie włączyłam trybu tworzenia rodziny. Ten w którym wybieramy m.in. kolor skóry, działa bez problemu, natomiast pozostałe się nie włączają, czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje?
Julia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 17:33   #35
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

A u mnie wszystko jest w porządku, poza jednym - najistotnijeszym.

Psy i koty mają wszystkie łyse głowy, i nic, na prawde nic nie da się z tym zrobic. Macie jakiś pomysł jak to delikatnie mówiąc - naprawic?
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 18:32   #36
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Olson Zobacz post
A u mnie wszystko jest w porządku, poza jednym - najistotnijeszym.

Psy i koty mają wszystkie łyse głowy, i nic, na prawde nic nie da się z tym zrobic. Macie jakiś pomysł jak to delikatnie mówiąc - naprawic?
Zaznacz w opcjach grafiki ,,zaawansowane renderowanie grafiki"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 19:57   #37
Salamandra
 
Zarejestrowany: 26.09.2011
Skąd: Wa-w.
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Witam. : 3

Nie wiem czy to już mentalność gry ale mam problem dot. umiejętności łowiectwa zwierzaków. Otóż, ten dziwny cosiek co pojawia się nad głowami simów w czasie nauki umiejętności nie podwyższa się gdy zwierzak trenuje umiejętność tym samym nie pojawia się umiejętność ( powtórzyłam słowa ale nic. ). Pasek stoi w miejscu od kilku simowych dni ( mimo to ten plus cały czas... mryga?)
Wiecie co może to powodować? Nie posiadam żadnych modów - zostały usunięte wraz z instalacją dodatku.
Salamandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 06:00   #38
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Trish Zobacz post
A ja mam taki problem - zaistalowane miałam tylko zwykłe simsy 3 i działały normalnie. Wczoraj przyszły zwierzaki i normalnie je zainstalowałam, włączyłam, wybrałam nowe miasto i jakąś 1 min się ładąją a później się wyłączają i jest napisane : "Program sims 3 przestał działać. System Windows sprubuje znaleźć rozwiązanie i poinformuje cię o tym". I tak dzieje się od czasu zainstalowania zwierzakó lub tej najnowszej aktualizacji.

Mam też pożyczone od koleżanki Wymarzone Podróże i Po Zmroku ale instalując zwierzaki tamte odinstalowałam ...
A gdy odinstalowałaś podroze i po zmroku to podstawe sims 3 zostawilas? Usuwajac tamte moglas usunac jakis potrzebny plik. Odinstaluj wszystko raz jeszcze, podstawe takze, i zacznij od nowa, to powinno pomoc.

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Niestety zmiana sterowników na nowsze nic nie pomogła. Ustawienia grafiki mam na maxa, a futerko nadal prześwituje.
U mnie to samo... Zainstalowałam nowiutki sterownik i lipa. Najgorsze, że gdy mam włączone wygładzanie animacji i renderowanie, gra mi się wyłącza, wychodzi do windowsa w ogóle (gdy mam np. widok na całe miasto podczas gry). Jak wyłączę te 2 opcje, to zwierzęta wyglądają beznadziejnie, mają jakby odbicia lustrzane futra i brzydkie gęby. Coś tu chyba nie gra. A komputer mam dość dobry i wszystko inne śmiga co tu robić?

Ostatnio edytowane przez Mrufka : 22.10.2011 - 06:08
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 08:06   #39
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał DamianPL Zobacz post
Zaznacz w opcjach grafiki ,,zaawansowane renderowanie grafiki"
Dziękuję. Mam nadzieję, że pomoże.
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 08:41   #40
mmandragorra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

sluchajncie, ja mam wsie dodatki sims 3 i teraz probouje zaistalowaczwierzaki, a wyskauje mi problem
sims 3 bład aktualizacji gry the sims 3 zwierzaki

no i nie wiem co robic?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023