Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.11.2004, 14:49   #1
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gra BARDZO wolno dziala

kupilam TS2 i nie da sie w to grac. Instalacja przeszla bez najmniejszych problemow. Ale jak wlaczylam najpierw bardzo dlugo sie wsyztsko ladowalo, okolica itp. w tworzeniu rodziny to samo, w meblowaniu bylam juz wsciekla, ale jak wlaczylam gre i byo jeszcze gorzej... one zeby wykonac jeden ruch potrzebuja conajmniej pol minuty! w to sie nie da grac! poza tym czy to normalne, ze jak chce wprowadzic rodzine do domu to na ekranie pojawia sie obraz 'Rodzina: jakas tam' i czekam wtedy 20 minut? chyba nie ;/ dlaczego tak sie dzieje?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.11.2004, 14:58   #2
chudson5
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Nie podalas parametrow twojego kompa...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:09   #3
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a mozesz mi powiedziec co to sa parametry? ;p

Jesli chodzi o to to mam Windowsa XP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:12   #4
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sharon, napisz ile masz pamięci ram i jaką kartę graficzną, bo pewnie przez to Simsy Ci tak wolno działają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:13   #5
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tu chodzi o procesor,kartę,ile masz ramu. itd.I to że ci się ładuje 15min i te inne rzeczy to normal.U mnie rodzina kowali ładowała się 15 minut.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:20   #6
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale mozesz normalnie tworzyc rodzine i Ci normalnie chodza w trybie zycia?

niestety nie mam pojecia jaka mam karte graficzna ani ile mam RAM... jak mam to sprawdzic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:30   #7
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wejdź we właściwości Mojego Komputera. Tam jest napisane jaki masz procesor i ile masz pamięci. Jeśli chodzi o kartę graficzną, wejdź w zakładkę "Sprzęt", a następnie w "Menadżer urządzeń" i tam masz wszystko ładnie podane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:45   #8
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tną mi jak ch*l***.Nie mam odbicia w lustrze.Przy tworzeniu rodzinki też mie tnie.Gdy zbliżam się do dekoltu, ciuch na brzegu dostaje pikselozy.Jak żyję to najlepiej mi się gra na 2 prędkości.Mniej tnie.Przesuwanie ekranu to katorga.Jak zmienia się noc z dniem,przyjeżdża samochód,ktoś wchodzi na parcelę,gra zwaaalniaaaa.Pomiędzy planszami nie jest aż tak źle.Trochę gorzej jest z rodzinkami.Ogólnie grać się da.Jednak trzeba mieć cierpliwość.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 15:45   #9
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Komputer:
AMD Duron(tm) procesor
952 MHz
128 MB RAM

karta: NIVIDA RIDA TNT2 Model 64

o to chodzi?

EDIT: ale ja nie mam cierpliwosci. I nie po to wydalam 150 zl na gre, zeby zamiast przyjemosci mnie denerwowala.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2004, 16:00   #10
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie martw się, na Twoim miejscu delikatnie mówiąc szlag by mnie trafił. Masz za mało pamięci. Autorzy gry zalecają 256 MB ramu, a i wtedy gra nie chodzi jak w bajce, a Ty masz dwa razy mniej. Musisz sobie dokupić kostkę przynajmniej 128 MB ramu.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023