Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 09.12.2014, 17:40   #1
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Forumowa Choinka 2014!


Choinka znów zawitała na forum!

W zeszłym roku cieszyła się ona na dużym powodzeniem, dlatego w tym roku również będziecie mogli ją ubrać i nacieszyć nią oczy Zasady są proste: Wy mówicie jaką chcecie bombkę - ja ją robię i zawieszam (proszę Was tylko o litość, mistrzem photoshopa nie jestem xD). Pamiętajcie by sprecyzować swoje życzenie (kolor, szlaczek, krótki tekst, konkretny motyw, dedykacja), bo jak ktoś mi tylko napisze "Chcę bombkę" to to nie wystarczy.
Bombkę można zażyczyć sobie tylko jedną, ale jeśli starczy miejsca, napiszę, kiedy będzie można zamawiać kolejne Możecie też poprosić o prezenty, ale pod choinką nie ma zbyt wiele miejsca, więc jeśli będzie ich za dużo, to umieszczę tylko te pierwsze.
Gwiazda na czubku odpada, żeby nie było
Zapomniałam wspomnieć, że możecie oczywiście wysyłać mi swoje bombki bym je wkleiła na choinkę

Postaram się aktualizować drzewko jak najczęściej, jednocześnie proszę miłośników regulaminu forum o wyrozumiałość w kwestii rozmiaru obrazka, bo dzięki temu wszystko będzie na nim wyraźniejsze

Do 30 grudnia (lub do zapełnienia choinki ofc) będę jeszcze przyjmować zamówienia. Później choinka postoi jeszcze gdzieś do 6 stycznia i to by było na tyle jeśli chodzi o ten rok

Charionette dziękuję bardzo za pomoc

e: update nr 6
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 02.01.2015 - 00:49
Kędziorek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023