Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.05.2013, 21:13   #11
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Cytat:
Napisał Ilona Zobacz post
My sims 3 Blog opublikowal to zdjecie,ktore zostalo szybko usuniete,w kazdym razie znalazlam je na miom blogu,wiec moge je Wam udostepnic

Cytat:
Napisał Luzak125
Droga Ilona dziękuję za foto. Pozwoliłem sobie je trochę przeanalizować i co ja tutaj widzę.

1. Obok sima jest suwaczek z przedziałkami - możliwe,że w końcu będzie można ustalić wysokość Simów. Faktycznie to ma sens. ok 7 przedziałek. Daje ok 49 kombinacji przy wykonywaniu interakcji. Gdyby suwak był bez przedziałek a można by go przesuwać krok po kroczku to dałoby... miliony animacji interakcji, co jest niemożliwe do wczytywania. Za duża robota by była nawet przy prostym podaniu ręki przez Simy.
2. Będzie możliwość nadania 2-iego imienia dla sima . ( Niewyraźnie widzę middle-name )
3. Pod opcjami płci widzę 4 okienka - czyżby możliwość wyboru postaci nadnaturalnej od podstawki ? ( wampir,wilkołak,wiedźma wróżka ???)
4. 7 grup wiekowych, czyli standard on niemowlęctwa do emeryta, tutaj zmian nie ma.
5. Będziemy mieli od razu możliwość wybrania 6 cech dla sima. Tylko co symbolizują linie łączące okienka czyżby np. kombinacja pewnych cech dawała lepsze profity w relacjach i w życiu danego Sima ?
7. tam gdzie jest mapa miasta chyba te duże okienka to 4 kariery jakie możemy mieć w mieście ( hmm szkoda to ubogo, mam nadzieję,że będzie 1 metropolia ze wszystkimi karierami a nie skakanie od miasta do miasta)Te malutkie kwadraciki to zapewne ,,drogą,, jaka można obrać w danej karierze tak jak w sims 3 od 5-6 poziomu kariery gra nas pyta o kierunek naszej kariery. Aha na obrazku te 4 kariery to : tancerz,aktor, chyba entertainer coś w stylu show-mana i medycyna.
8. można tego nie widzieć ale ostatnie okno po prawo na dole ma wpisane - Online Gameplay , czyli będzie możliwość gry za pomocą internetu.
9. hmmm sim trochę przypomina te z silnika Sims 3 czyli może będą tutaj tylko kosmetyczne zmiany ? fajnie jakby CAS Simów był jak ze Średniowiecza ( PRZEPIĘKNE tekstury skóry a nie ,,laleczki,, z trójki )
10. Widać panel starowania Sima i ... czyżby pogoda już w podstawce ? ( słoneczko z chmurką) Warto zaznaczyć,że występuje to tylko w okienku z Online gameplay. Może na razie pogoda będzie zależna od internetu ( ??? )

Choć sam jestem bardzo sceptyczny do 4 to nie będę ukrywał,że ten kawałek informacji mnie osobiście zaintrygował.

Czy ktoś ma jakiś program lub wie jak można przetworzyć takie foto na lepsza rozdzielczość ? Z pewnością łatwiej by było odnaleźć nowe funkcje jakie nas czekają.
z tego co wynika,to chyba nie taki fake to zdjęcie

specjalnie cytuje ze zdjeciem,zeby moznabylo latwiej opis Luzaka125 zrozumieć
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.05.2013, 21:26   #12
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

The Sims 4 wydaje się być ciekawe.
Malin, nie martw się, postacie nie będą wyglądać tak, jak w trójce: http://sims.arhn.eu/2013/05/pierwsze-grafiki-z-czworki/
W ogóle polecam Wam poczytać DOTSim, są tam ciekawe rzeczy nt. Czwórki.
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 21:31   #13
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Kamil podawałam link do nich stronę wcześniej.

Ana głównym forum-zmienić język na angielski-powstał już osobny dział dotyczący ts4,jak ktoś zna angielski,to może tam zajrzeć http://forum.thesims3.com/jforum/forums/show/598.page

i jelcze tutaj http://simsvip.com/2013/05/06/the-si...ra/#more-23959

nie trzeba będzie mieć włączonego neta,aby pograć w grę,czyli będzie tak,jak do tej pory.

Ostatnio edytowane przez Ilona : 06.05.2013 - 21:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 21:44   #14
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Przepraszam, ślepy jestem.
Niezbyt podobają mi się włosy simów, ale pewnie będą zmieniane jeszcze sto razy, więc chyba nie ma się czym martwić.
Zaciekawiły mnie cytaty: "The Sims 4 celebruje serce i duszę samych Simów" oraz "Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Powiedzmy, że te będą oknem w przyszłość."
...
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 21:52   #15
Letown
 
Avatar Letown
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Jeśli simowie mają faktycznie wyglądać tak, jak ci na "próbce", to ja podziękuję.
__________________

D E V O N
Letown jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 22:25   #16
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

kurcze, pamiętam jak tak głośno reklamowali trójkę, a tu info o czwórce chciałbym aby zrobili taki przełom jak z 1 na 2 ale i tak nie spodziewam się już za wiele T_T teraz wszystkie dodatki sa robione na szybko, aby tylko kase ubić, trójka przepełniona jest mnóstwem błędów.
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 22:34   #17
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Gdyby zrobili z tego prawdziwą symulację życia z lepszą oprawą wizualną to może być ciekawie, a tymczasem dostaniemy coś w rodzaju The Sims 3.5

Czytając pierwsze informacji i porównując je z informacjami na temat Gta V, można dojść do wniosku, że Gta V jest o wiele bliższa w odzwierciedleniu realnego świata, aniżeli ts.

Co by tu jeszcze zhejtować...

Aaa i zapewne takie bajery jak studia i zmiany warunków atmosferycznych zawitają w DLC za jedyne 79,99 !
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2013, 11:15   #18
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Ja tam myślę, że pogoda będzie już w podstawce, bo ileż można robić o tym dodatki : P w ogóle ileż można robić takie same dodatki przecież człowiek już tym wymiotuje ;p
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2013, 11:26   #19
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Na pewno będę bacznie obserwowała to co piszą o TS4, oglądała zdjęcia i filmiki itd., ale czy to kupię, to ciężko mi powiedzieć... O ile wady jedynki i dwójki widziałam i pod koniec gry obiema częściami, wiało nudą, o tyle trójka mi w zasadzie odpowiada. W końcu mam otwarty świat, wspólny czas dla całego miasta i wiele innych ciekawych rozwiązań. Fakt, najbardziej zbugowanymi Simsami jest właśnie trójka, ale kto wie jaka będzie czwórka, może jeszcze gorsza pod tym względem? Ja chyba zostaję w świecie trójki Nie mogłam się doczekać trójki, początkowo byłam mocno rozczarowana, ale się przyzwyczaiłam i teraz nie wyobrażam sobie powrotu do jedynki czy dwójki. Ale co nowego mogą wymyślić? Może Simy zasiedlą Marsa! Zastanawiam się jak potraktują trójkę po wydaniu czwórki... Pewnie tak jak poprzedniczki, czy zero nowych obiektów i łatek... Oby więc przyłożyli się chociaż do tej ostatniej łaty do TS3... To tyle, współczuję czytającym, biorąc pod uwagę długość tego tekstu
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2013, 14:22   #20
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Weź tu wejdź na forum po 2 miechach i od razu zapowiedź nowych simsów

Tak czy siak, strasznie mnie to zaintrygowało Nawet zapomniałem o tym, że mam jutro maturę z matmy Ta nowa grafika jest niestety straszna, Boże nie daj znowu plastików ani plastusiów! Ja chce mieć normalną skórę i zmarszczki wreszcie!

Cytat:
Napisał Wielebny
Czytając pierwsze informacji i porównując je z informacjami na temat Gta V, można dojść do wniosku, że Gta V jest o wiele bliższa w odzwierciedleniu realnego świata, aniżeli ts.
Z tym, że gry są skierowane do zupełnie różnych odbiorców. Poza tym z tego co pamiętam, to właśnie Rockstar Games zarzucono, że za bardzo chce aby gra wyglądała jak realny świat (w związku z czym opinia na temat realności gier jest taka, że gra powinna wyglądać jak gra, a nie dopasowywać się do faktycznego obrazu rzeczywistości, że tak to ujmę ).
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023