Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.07.2008, 19:20   #11
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Ok, wrzuciłem drugi odcinek. Link w pierwszym poście tego tematu.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.07.2008, 21:54   #12
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Odcinek trochę nudny. I mogłeś nie pokazywać całego procesu jedzenia, gdyż to zajęło znaczną część filmu. A jeśli już to miało być, to mogłeś przyspieszyć tempo gry, żeby to się tak długo nie ciągnęło. No chyba, ze miałeś tym na celu przypomnieć tym wszystkim fanom Sims 2, jak Simy w "jedynce" spożywają posiłki
Słowo się rzekło, więc 7/10.

PS: Ten kot, co wleciał do jej domu, gdy jadała, to jej?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2008, 06:53   #13
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Tak Kotka to jest i się nazywa Kicia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2008, 17:27   #14
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Fajne ^^
I nie rozumiem osób typu Atlantis... Ludzie, on wkłada 2 razy więcej pracy niż w TS2. Wiem, bo sam się w to bawię. Żal mi Atlantis, bo zarejestrował się w tym roku, nie ma szacunku, i potrfai nieźle ubliżyć! To jest chamstwo. I to trzeba tępić! Wystarczyło napisać; No sorry, ale mi się nie podoba. I to na tyle...

VS jest spoko. Radzę pobawić się Hypercam, ponieważ nawet fajna to zabawka. Chociaż na dłuższą metę, to klipów nakręconych ni można edytować, i rozkładać na klatki, i wyciąc to co nie potzrebne

Ocenki nie daję, poczekam na resztę
Pozdro ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2008, 17:46   #15
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Nie zachęciło mnie do oglądania... Ale podziwiam Cię za to, że kręcisz serial w Sims 1. Niestety nie będę oglądać kolejnych odcinków, ale nie twierdzę, że VS jest złe. Jak na Sims 1 jest naprawdę dobrze ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2008, 18:07   #16
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Po odpowiedziach rozumiem, że opłaca się kontynuować serial. WinCam 2000 przydałby się do edytowania klatek. Możliwości nagrywania ma słabe ale za to posiada ciekawy edytor filmików.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 08:05   #17
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Cytat:
Napisał Shaggy Zobacz post
Fajne ^^
I nie rozumiem osób typu Atlantis... Ludzie, on wkłada 2 razy więcej pracy niż w TS2. Wiem, bo sam się w to bawię. Żal mi Atlantis, bo zarejestrował się w tym roku, nie ma szacunku, i potrfai nieźle ubliżyć! To jest chamstwo. I to trzeba tępić! Wystarczyło napisać; No sorry, ale mi się nie podoba. I to na tyle...
Popieram...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 12:36   #18
edzia114
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

1. odc. To pokaz slajdów...i muzyka jak z mario. -,-
2. odc wygląda jak film. ;] I muzyka już lepsza. ;]
Ogólnie to podziwiam, bo nie łato robić film w TS1. Ja sobie zainstalowałam pograłam 10 minut. I odinstalowałam, strasznie mnie denerwowały ruchy, kamery i inne rzeczy. xdd W TS2 o wiele łatwiej się kręci. ;D
Narazie 7,5/10 ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 14:59   #19
Kendra0
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Nie jest źle tylko bardzo słaba jakość przez jakość nie widać trochę napisów w chmurkach ale jak to poprawisz to będzie ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 15:19   #20
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Drugie Życie

Do Shaggy. O ile mogę ci przypomnieć ty też nie zawsze była dla wszystkich SUPER FRIENDS. A napisałem, że nie wiem o co chodzi, bo nie wiedziałem, gdyż dawno temu nie odwiedzałem tego tematu. Po za tym Nicole mnie poparła... i tak jak napisałem na PM- każdy może sobie pisac co chce, byle było to zgodne z regulaminem, a to co napisałem to tylko moja skromna, nic nie znacząca opinia.

Co do drugiego odcinka, rzeczywiście, wreszcie zaczęło to być VS-em. Ocenka? Sam nie wiem. Chyba nie dam, bo Shaggy mogłaby mnie jeszcze o coś innego posądzić i dalej mnie szantażować, ale ta ocenka byłaby dość niska. Wybrane sytuacje są za długie, za nudne, nic się w nich nie dzieje, i powstrzymam się od innych uwag, bo SHAGGY CZUWA!!!
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 21.07.2008 - 15:22
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023