Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2012, 20:22   #161
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Aoi

Dzięki wszystkim za oceny
W ciągu paru dni powinnam dać ją do pobrania
Aoi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2012, 12:47   #162
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Aoi

O to świetnie z niecierpliwością czekam ^^ No i wrzucaj następne simki <zaciera ręce>
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline  
stare 05.07.2012, 10:50   #163
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Aoi

Stwierdzam, iz uwielbiam Annie i gratuluje Ai - jest bardzo ladna i nietypowa( a to bardzo cenie w simach). Reszta simek - niektore rowniez sa calkiem ladne, aczkolwiek poczatkowo byly prawie identyczne. Podobny los tyczy sie rowniez simow, aczkolwiek akurat kompletnie nie moj typ sima, dla mnie sa zwyczajnie zniemwiesciali i generalnie nie przepadam za 'skosnooka' uroda, a juz w ogole u facetow, a fe. Za to ostatnie simki wyszly Ci spiewajaco. 7/10 za calosc
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 04.05.2013, 21:09   #164
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Aoi

Tak sobie pomyślałam, że może po długiej przerwie warto by wrócić z czymś nowym? Mam parę zdjęć dwójki simów. Postaci powstały dość dawno temu, zdjęcia też, ale dopiero teraz zdecydowałam się je tu wstawić. Nie są to zdjęcia idealne, szczerze mówiąc chciałabym poprawić parę rzeczy w tych simach, ale źle się dzieje z komputerem, gdy włączam grę, więc zostawię je już tak, jak jest.

Moi simowie to dwójka wampirów. Wzorowałam się na postaciach z wampirzej klasyki. Pan Wampir to mała kopia Lestata de Lioncourt z "Wywiadu..." i po nim też odziedziczył imię. Pierwowzorem Pani Wampir była Carmilla z utworu Le Fanu i również odziedziczyła po niej imię. Oto oni:








Wybaczcie tę krew na ustach. Chciałam ją usunąć, ale komputer nie pozwala mi na zrobienie czegokolwiek w grze, więc po kilku próbach zostawiłam to w spokoju.


Carmillę tez próbowałam poprawić. Chciałam zmienić jej nieco makijaż, mieniając jej białą kreskę na dolnej powiece na nieco mniej widoczną.

Żałuję trochę, że komputer nie pozwala mi na jakiekolwiek zmiany w postaciach, ale już mówi się trudno. Korciło mnie, że wstawić tu te zdjęcia, więc po prostu oceńcie to, co jest
A tak nawiasem dodając, nie chciałam, żeby to była kolejna porcja "simów idealnych". Chciałam, żeby wyglądały na nieco zmęczonych i wyniszczonych przez długie, nocne życie. Mam nadzieję, że efekt mi wyszedł
Aoi jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023