Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.10.2015, 11:11   #11
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Twory Lepkiego

Łał, urocza simka, faktycznie najładniejsza postać Twojego autorstwa Świetną ma bluzkę.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.10.2015, 20:11   #12
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Twory Lepkiego

Panna Limonka bardzo mi się podoba. Dobrze jej z oczu patrzy i wydaje się być sympatyczną Simką Ma taką delikatną twarz dlatego fajnie, że makijaż nie jest zbyt mocny. Ubranie też przypadło mi do gustu, szczególnie ta bluzeczka
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2015, 11:36   #13
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Twory Lepkiego

Ze wszystkich prezentowanych tu simów chyba Julianna podoba mi się najbardziej. Ma super fryza i wizerunek Tylko dałabym jej inne oczy (ew. założyła okulary), ale i tak to piękna osóbka. Ale Jan też jest fajny. Sprawia wrażenie sima z osobowością (i ją ma). Takie simy lubię najbardziej, bo się nimi fajnie gra.
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2016, 08:51   #14
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Twory Lepkiego

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Łał, urocza simka, faktycznie najładniejsza postać Twojego autorstwa Świetną ma bluzkę.
Dziękuję

Cytat:
Napisał Madame Marmolini Zobacz post
Ze wszystkich prezentowanych tu simów chyba Julianna podoba mi się najbardziej. Ma super fryza i wizerunek Tylko dałabym jej inne oczy (ew. założyła okulary), ale i tak to piękna osóbka. Ale Jan też jest fajny. Sprawia wrażenie sima z osobowością (i ją ma). Takie simy lubię najbardziej, bo się nimi fajnie gra.
Dziękuję
Jan miał prezentować sima, który dba o rodzinę i się nie poddaje czy coś takiego. Czyli innymi słowy rodzinny sim

Cytat:
Napisał KarolinaJ Zobacz post
Panna Limonka bardzo mi się podoba. Dobrze jej z oczu patrzy i wydaje się być sympatyczną Simką Ma taką delikatną twarz dlatego fajnie, że makijaż nie jest zbyt mocny. Ubranie też przypadło mi do gustu, szczególnie ta bluzeczka
Bo Juliana jest sympatyczną simką
Dziękuję


Dziękuję wam z całego serca za komentarze i przypominam, że Juliana jest do pobrania w moim temacie OSJG Dawidowo. Zapraszam

Może ktoś jeszcze się skusi na komentarz?
W ferie planuję zaprezentowanie nowego sima
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2016, 11:26   #15
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Twory Lepkiego

Zdecydowałam się! Zrobię to! Na pewno mi się uda! Nawet jak mi się nie uda, to mi się uda, bo wygram duchem!
Mimo, że nie lubię simów full maxis/maxis match i ciemnoskórych, to Juliana mi się spodobała! Nos ma idealny, usta w zasadzie też, chociaż osobiście bym uniosła w dół kąciki. W oczach mi coś nie pasuje. Może brakuje rzęs albo są za wąskie. Ale ubrania i fryzura świetne! Więc dam 9/10.

Zaś Klarysa... wygląda tak zwyczajnie, wiejsko, ale jednak jest ładna. Nawet blizna tak nie przeszkadza, bo widać, że starasz się robić różnorodnych. Chociaż nos mógłby być dłuższy, a fryzura nieco inna, więc dam 8/10.

Zaś Jan przypomina mi mojego nauczyciela polskiego. Najlepszy ze wszystkich, ale jednak oczy powinny być mniejsze. 10/10
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023