Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Zdjęcia z gry > Domy [TS4]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2014, 19:39   #1
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie White Street 42

Dom zbudowany z nudów, w późniejszym czasie mi się przydał do grania, ale zaszła go aktualizacja i go zjadła. :C
















bardziej artystyczne zdjęcie, niż mające coś pokazać, ale Ciii





















RZUT PIERWSZEGO PIĘTRA

RZUT DRUGIEGO PIĘTRA


Przepraszam za zdjęcia, ale były one robione w nocy, a wolałem, żeby było jasno, stąd obróbka. Z tego też powodu zabrakło zdjęć ogrodu, ale jeżeli ktoś będzie chciał, mogę je jeszcze wstawić.

Komentujcie, motywujcie repkami.
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 26.12.2014 - 19:51
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2014, 20:00   #2
massdnm123
 
Avatar massdnm123
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: White Street 42

Bardzo podoba mi się bryła wnętrze jasne, przestronnie, nie lubię jak jest za dużo mebli, tak napakowane na siłę, czego u Ciebie nie ma, więc duży plus osobiście wolę cieplejsze wystroje, ale doceniam Twój projekt i pomysł
massdnm123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2014, 20:46   #3
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: White Street 42

Generalnie dom okej, mieszanka stylów.
Bryła najlepsza za wszystkiego! (y)
Dałeś strasznie dużo dodatków, które niekoniecznie do siebie pasują.
Ta wanna w łazience... co ona tam robi? Kompletnie nie pasuje

Na większości zdjęć jest ta sama roślina, widać to szczególnie na czterech ostatnich zdjęciach...

ogólnie? 6/10
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2014, 14:19   #4
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: White Street 42

Bryła całkiem spoko, ale wydaje się dosyć ciężka, klockowata nawet trochę. Wnętrze ciekawe, ale trochę, hmmmm..., mdłe? Wszystko jest strasznie rozbielone takie trochę bez wyrazu. Wystarczyłoby dać kilka mocniejszych akcentów, chociażby żywszego różu, który już tutaj masz. Podobają mi się te ceglane ściany, wyglądają bardzo realistycznie, ale za dużo ich w całym domu. Jak wspomniał lodzik, wszędzie te same rośliny (ale ja robię tak samo także ciii ). Jeszcze jeśli chodzi o plan pomieszczeń - umiejscowienie schodów beznadziejne, przez to masz ten pusty korytarz na pietrze
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2015, 21:59   #5
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: White Street 42

Bryła jest w porządku, ale co robią te kolumny w ścianie? Na rzutach widać, że coś dziwnego zadziało się również z podłogą w jadalni i w korytarzu na piętrze w okolicach sofy. Schody rzeczywiście są niekorzystnie umieszczone, ale mi bardziej przeszkadza, że schodzą do jadalni niż to, że na korytarzu jest pusto. Ja bym je po prostu obróciła tak, żeby wejście na nie było na wprost drzwi do łazienki na parterze.
Jeśli chodzi o wystrój, dużo bardziej podoba mi się na parterze. Pomimo zastosowania w większości chłodnych kolorów, jest dość przytulnie. Niektóre elementy faktycznie nie pasują, jak na przykład wiszące szafki w kuchni (są dużo jaśniejsze od reszty mebli i wydaje się jakby były błyszczące). W oczy rzuca się również zimny odcień paneli na podłodze i zasłon, trochę gryzie się to z ciepłem kolorów i stylu tapety. Po prostu podłoga i zasłony kojarzą się bardziej z nowoczesnością, a tapeta taka nie jest. Jednak pomijając te drobne szczegóły parter podoba mi się. Układ pomieszczeń jest ciekawy. W pierwszej chwili pomyślałam, że jadalnia jest za daleko od kuchni, ale po zastanowieniu doszłam do wniosku, że jest to bardzo przyjemny kącik do spożywania nie tylko obiadów w rodzinnym gronie, ale także romantycznych kolacji przy świecach
Na piętrze nieco mniej mi się podoba, a najmniej sypialnia z tapetą w błękitne pasy. Przez nią w sypialni jest zimno i nieprzytulnie i odstaje od reszty domu. Czy w łazience przylegającej do sypialni ta tapeta znalazła się przypadkiem? Niestety okropnie komponuje się z odrapaną ceglaną ścianą i kafelkami na podłodze. Druga łazienka jest całkiem klimatyczna dopóki nie zobaczy się zdjęcia z wanną
Kwiaty na rzutach bardzo zwracają na siebie uwagę, niestety wyglądają tak, jakby zostały upchnięte przypadkiem lub na siłę. Patrząc na zdjęcia pomieszczeń również w większości ma się takie wrażenie.
Dziękuję za uwagę
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2015, 15:42   #6
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: White Street 42

Cześć
Pierwsze moje skojarzenie po obejrzeniu Twojego domku to to, że jest romantyczny.. Tak to chyba dobre słowo. Zawsze chciałam taki wybudować, ale nigdy mi się niestety nie udało
Z zewnątrz dom prezentuje się bardzo okazale, strasznie podoba mi się taras. Oczywiście kolorystyka pomieszczeń i panująca w nich biel bardzo mi się podoba. Nie znam się na różnych stylach i nie wiem czy jest coś pomieszane czy nie, bo mi się podoba. Jedyne co mnie troszkę drażni to wtykanie w każde możliwe miejsce zielonych kwiatów, a właściwie to praktycznie tego samego kwiata I trochę dziwne jest też to że w całym domu masz tylko chyba trzy tapety, ta w kwiaty, w niebieskie pasy i cegiełkowa, dlatego każde pomieszczenie wydaje się podobne. Dom wydaje się też dość pusty i brak w nim jakiś akcesoriów domowych, a każde puste miejsce zapełnia kwiat Mimo tego wszystkiego mi się podoba i miło się go ogląda
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2015, 09:03   #7
MinodoraAbc1081
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: White Street 42

Budynek od zewnątrz jest przyzwoicie wykonany, ale jakoś mnie nie zachwycił, natomiast wnętrze jest moim zdaniem urządzone bardzo dobrze. Lubię takie zimne kolory. Wszystkie pomieszczenia w domu wyglądają bardzo spójnie. Widać, że projekt był przemyślany.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 16.07.2023 - 00:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2015, 16:25   #8
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: White Street 42

Po pierwsze - bardzo ładnie obrobione zdjęcia. Jednak i bez tej obróbki domek prezentowałby się świetnie - konsekwentnie utrzymana biel dobrze współgra z zielenią oraz tu i uwdzie poukładanymi kontrastami. Na rzutach można by jedynie przyczepić się do schodów, dość dziwnie umiejscowione, ale to tylko małe niedociągnięcie (albo i nie)

10/10, pozdrawiam!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2016, 11:01   #9
Oszka
 
Avatar Oszka
 
Zarejestrowany: 14.07.2016
Skąd: Poznań
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: White Street 42

Śliczny dom! Wszystko takie stylowe, współgra ze sobą. No i uwielbiam biel, dodaje takiej elegancji Trochę nie pasuje mi w tej przedostatniej łazience połączenie tapety w paski z dywanikiem i tą drugą tapetą. Ten dywanik chyba po prostu ma inną stylówę i dlatego nie komponuje się. Ale dom super, z zewnątrz mi się bardzo podoba
Oszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023