Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2005, 18:33   #1
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Cool Francuski Dworek

Oto i on na samym początku miał być mały ale potem zmieniłem go na dwupiętrowy i ot taki wyszedł. Prosze o ocenki! i Wyrazenie własnego zdania co jest nie tak...










 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2005, 19:31   #2
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, no ogród boski. Wnętrze też fajne. Widać, że się napracowałeś. Gratuluję. 1/10.
 
stare 16.09.2005, 21:40   #3
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika
No, no ogród boski. Wnętrze też fajne. Widać, że się napracowałeś. Gratuluję. 1/10.
Hey, nie wiem o co ci chozi?? To żart?? Napierw chwalisz dom, a potem oceniasz go na 1/10, a może zapomniałaś napisać 0 za 1. Hehe. Mnie ogólnie domek się podoba, choziaz od awna nie gralam w simsy 1, oceniam na 8/10
 
stare 17.09.2005, 05:50   #4
Caroline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak widze po tytule to chyba miał być jakiś "Francuski" dworek ale jakoś mi on nie przypomina . No dobra może być ale mogło być lepiej 6/10
 
stare 29.10.2005, 11:45   #5
Madzia96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może być... ogród jest śliczny tylko w środku jest troche pomieszane... bo tu jest jakichś najdroższy mebel a tu tanie biurko i komputer... no dobra dostajesz 8.9/10
 
stare 29.11.2005, 13:41   #6
MissyMyszka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

niezbyt mi sie podoba - wydlada jak na centrum handlowe . jako centrum to fajnie 9/10
 
stare 29.11.2005, 17:16   #7
pyldziuchna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z jakim to dodatkiem? Ocena: 9/10 :bounce: :bounce:
 
stare 30.11.2005, 06:40   #8
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał OlaSims2
Hey, nie wiem o co ci chozi?? To żart?? Napierw chwalisz dom, a potem oceniasz go na 1/10, a może zapomniałaś napisać 0 za 1. Hehe. Mnie ogólnie domek się podoba, choziaz od awna nie gralam w simsy 1, oceniam na 8/10

Ach wybacz pomyłka. 10/10 Widocznie mi 0 umknęło.
 
stare 30.11.2005, 17:34   #9
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z początku ten parterowy wygląd bardziej mi się podobał. Ale dwupiętrowy też ujdzie.W salonie mógłby być ciemniejszy stoliczek.W gabinecie tam gdzie stoi komputer nie pasują tam dzwonki które wiszą nad biurkiem, i to cos podobne do ławki. Tapeta i podłoga w kuchni wogole do siebie nie pasują. Meble powinny być jasniejsze lub ciemniejsze np. czarne z białym. I do tego jasna tapeta i jasna podloga, by wyglądało to estetycznie. I te 2 rodzaje firanek mnie w kuchni dobijają. W łazience znowusz za jasne kafle i tapeta. Nie podoba mi się to,że tam w łazience są takie ciemne rzeczy a tapeta + kafle nie są dobrane pod kolor. I ten kwiatek na pracle co stoi wogole bym z tamtąd wywaliła bo do niczego sie nie nadaje. :wacko: W sypialni przydał by sie ciemniejszy kolor tapety i podłogi, znowusz lampka która stoi na stoliczku jest tutaj zbędna! albo powinna byc w kolorze białym, albo brązowym. I jak dajesz stojącą lampę to nie dawaj lampy która stoi na małym stoliczku.W jadalni nie pasują te obrazy i ten barek. Mogłby być jasniejszy stolik i krzesla. Bo wygląda to okropnie. Ogród ma te strefy których ja nie lubię, bynajmniej mi one przeszkadzają, ja jakos za oknem nie widzę aby drzewa były symetrycznie poustawiane. Ogród wydaję się BOSKI na pierwszy rzut oka ale nim nie jest, bynajmniej ja sie nim nie zachwyciłam tak jak to zrobiłą Weronika. Jakuzzi stoi w za ponurym miejscu. Francuskiego dworku on mi raczej nie przypomina, wnętrza ma bardzo nieestetycznie dobrane.Kolory pomieszane i jakos w srodku Ci mis masz wyszedł... - nie przypadł mi do gustu. Lecz moze następne będą bardziej udane?
 
stare 30.11.2005, 18:40   #10
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Niepodoba
1/10
1 za dobre hęci
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023