Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2005, 15:37   #21
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja gram taką rodzinką i chciałem mieć dziewczynkę (jedną) Bardzo chciałem tą dziewczynkę, niestety urodziły się bliźniaki i to chłopcy. Pamiętam, że moja simka zjadła ciasteczka w "fazie" tego większego brzuszka, rodziła też z platynową aspiracją
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2005, 15:57   #22
Trish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

blizniaki to wielkie szczescie i wielki klopot...i jak na zlosc mi prawie caly czas sie rodza blizniaki i na czerwonej aspiracji czasami simka je ciasteczka czasami nie
teraz np mialam fajna rodzinke i tak chcialam miec dziewczynke a urodzily mi sie blizniaki i w dodatku chlopcy nie pomoglo nawet nie zapisywanie gry...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 16:07   #23
Marta 13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie to jeszcze nigdy nie urodziły się bliźniaki. A tak wogóle to nie wiedziałam, że może tak być. Zawsze myślałam, że rodzi się tylko jedno dziecko.
Nie znam żadnych sposobów i myślę że żadnych nie ma. Po prostu fart...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 17:27   #24
Loraa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja raz grałam rodzinką Hak ( z Miłowa ) i ta Esmeralda, czy jak jej tam urodziła bliźniaki. Normalnie tylko raz zrobiłam "postaraj się o dziecko". Jadła to co jej rodzina. Być może to jest przypadek z tymi bliźniętami, jak to inni piszą .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 17:49   #25
gwiazdunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja simki nigdy nie jadły ciasteczek, a blizniaki sie rodziły zawsze kiedy było to niepotrzebne... Naprzykład miałam małzenstwo i niechciało mi sie opiekowac bobasami to zaadoptowałam dziecko i był to chłopiec, potem stwierdziłam ze musze miec dziewczynke, ale juz nie chciałam jej adoptowac... To wziełam postaraj sie o dziecko i jak na złos urodziły mi sie blizniaki..... I to nadodatek chłopcy....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 18:01   #26
pszczółka
Guest
 
Postów: n/a
Post Bliźniaki???

Zawsze chciałam żeby moi simowie mieli bliźniaki ale nic. ]
Ja nie wiem jak to zrobić. Proszę niech mi ktoś powie jak to zrobić...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2005, 11:45   #27
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak wiele osób napisało- to czysty przypadek ^_-. Nie ma sposobu na biźniaki. Chociaż mnie się przytrafiła śmieszna historia, bo moi Simowie mają dwie córki: Jedną młodszą, drugą starszą...i gdy ta młodsza doszła do wieku nastoletniego...puf.Okazało się, że są prawie identyczne! Nawet ciuchy takie same! Różnice są naprawdę niewielkie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 13:06   #28
Ningio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś bardzo chciałam mieć blizniaki, robiłam co w postach wszystko i nic. Potem używałam takiego urządzenia dzięki któremu można miec bliżniaki normalne i z kosmitą i strasznie mi się już znudziły. A dzisiaj zupełnie niespodziewanie Kasandra urodziła bliżniaki bez kodów ani dodatków To serio jest przypadek tylko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 14:05   #29
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ciasteczka nie działają Dziś biednego Nerwusa ( którego UFO porwało) karmiłem podczas ciąży tylko ciastkami i wyszło jedno dziecko..śliczny chłopczyk ^.^. Jestem taki dumny xD!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 16:45   #30
..::PIRATKA::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ech, wy znowu z tymi blizniakami :\ posiadanie ich wcale nie jest takie swietne, przysparza tylko wiecej problemow, ale kazdy niech ma jak chce.

CO DO TEMATU to nie mam zielonego pojecia, jaki jest przepis na blizniaki, ale raz udalo mi sie je miec.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023