Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2009, 11:43   #11
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Problem znikających rodzin nie jest mi obcy, znikały mi rodziny na różne sposoby, ale taki sposób zniknięcia rodziny jeszcze mi się nie przydarzył. Znając moje szczęście doświadczę tego niebawem
Co do tematu, theground ma absolutną rację, grę trzeba zapisywać. Ja poza tym od czasu do czasu kopiuję foder Electronic Arts w bezpieczne miejsce na komputerze. Dodatkowo zapisuję kopię rodziny w bibliotece, zawsze gdy zmieniam aktywną rodzinę. Wówczas, w przypadku zniknięcia będę mogła grać rodziną od momentu, w którym przestałam w niej grać.
Polecam powyższe sposoby, na wypadek zniknięcia rodziny

theground poszłam w Twoje ślady i gram na nowej planszy. Jak do tej pory nikt nie zniknął, a wprowadziłam od razu trzy nowe rodziny i grałam nimi na zmianę. Co prawda nie sprawdzałam, czy nie zniknęła któraś z maxisowych rodzin, przecież ostatnio zniknęła właśnie rodzina maxisa.
Cóż ... nie pozostaje nic innego jak czekać na łatkę, która naprawi ten problem.
Irbis, czyli jaki to dokładnie sposób? Niestety nie jestem dobra w takie klocki, a chciałabym się dowiedzieć, ponieważ za niedługo będę już posiadać TS3, a z tego co tu czytam o tej grze to wiele użytkowników marudzi, że znikają rodziny (lub też jest masowa adopcja dzieci)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.09.2009, 08:44   #12
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Cytat:
Napisał Alene Zobacz post
Irbis, czyli jaki to dokładnie sposób? Niestety nie jestem dobra w takie klocki, a chciałabym się dowiedzieć, ponieważ za niedługo będę już posiadać TS3, a z tego co tu czytam o tej grze to wiele użytkowników marudzi, że znikają rodziny (lub też jest masowa adopcja dzieci)
Temat już trochę odszedł w niepamięć, ale ponieważ Twój post umknął mi gdzieś pomiędzy brakiem czasu a problemami z internetem, toteż odpisuję dopiero teraz

Trochę się jednak pogubiłam i nie wiem za bardzo o co dokładnie pytasz. Czy sprawa w ogóle nadal jest aktualna?
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2014, 01:10   #13
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

wydaje mi się, że to błąd świata, lepiej żebyś zmieniła zapis
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023