Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 13.01.2012, 16:42   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Buduoire by Jin.

Buduoire...
Witam wszystkich po ponad rocznej(!) przerwie. Nie mam pojęcia, czemu tak długo nie wstawiałem tu żadnego projektu. Może to przez lenistwo? Kto wie... Mam nadzieję, że jednak znajdą się tacy, którzy za mną tęsknili :> Do rzeczy. Nowy projekt nie jest nowy. Powstawał między marcem a majem 2011r. Tylko jakoś nie mogłem się zmobilizować do robienia zdjęć, no i... opublikuję go dopiero teraz. W grudniu w moje grono wpadł nowy laptop, za czym idzie -wreszcie- lepsza karta graficzna i -wreszcie- widać mi cienie. Przez ostatnich kilka dni trochę poprawiłem tenże projekt, bo przez te głupie Zwierzaki nic nie stało tam gdzie powinno, ale co tam, przynajmniej zmobilizowałem się, by to zrobić. Mogę to uznać jako mój powrót. Może niekoniecznie w tak wielkim stylu jak Gingers, ale za jakiś można to uważać. Całość zachowana jest w dość minimalistycznej formie. Widać dość dużo pustek. Podczas robienia zdjęć na za dużosobie pozwoliłem i wyglądają one na większe niż są naprawdę. (Ach, Jin, nie używaj TAB i "x" oraz "z") Nie sądzę by domek nadawał się na ponowne wejście, ale co tam.

*****************

Cena:
umeblowane: 52 844§
nieumeblowane: 37 756§

Rozmiar Parceli:
25x35

*****************

Jeżeli komuś się spodoba, udostępnię do pobrania.

*****************

Bryła i jej otoczenie




























Przedsionek(?)






Salon




Kuchnia+Jadalnia




Sypialnia:






Łazienka






Rzuty





*****************
Zapowiem wam teraz dwa projekty, które także już prawie w całości powstały miesiące temu.

1.


2.
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023