Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.07.2014, 14:09   #1
crepeaunutella
 
Avatar crepeaunutella
 
Zarejestrowany: 19.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie zwierzęcy problem

Witam,
otóż mam dość dziwny problem. Kiedyś miałam ogromny problem z grą, usunęło mi wszystkie domki z otoczenia, ale rodzinki tak jakby pozostały. Przywracałam je insimem no i chyba przez to nagle mam człowiecze zwierzęta. Chodzi o to, że w niektórych rodzinkach mam zwierzęta jako ludzi, niby da się nimi sterować. Ale to to pikuś, moge je sobie usunąć. Gorszy problem polega na tym, że zamiast normalnych miastowych też mam zwierzęta. No i gdy chcę sobie kulturalnie zagrać w karty na parceli publicznej to nie mogę bo wbija taki Azor i gra glupieje bo on przy stole nie usiądzie.
Myślalam nad odinstalowaniem zwierzakow ale a) czy to nie zlikwiduje save'ow? b) mam teraz ultimate collection wiec nie wiem jak

wszelka pomoc mile widzina
crepeaunutella jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.08.2014, 09:27   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: zwierzęcy problem

Jeśli masz tak tylko w jednym otoczeniu, usuń je (save jest totalnie walnięty - już sam fakt, że usnęły Ci się domki jest bardzo niebezpieczny dla gry. Dodatku Zwierzaki i tak nie możesz się pozbyć, skoro to UC, zresztą gdyby nawet się dało to podejrzewam,że skutkiem byłby jeszcze większy bajzel w plikach

Chyba, że przeskanujesz otoczenie HoodCheckerem. Byłabym wdzięczna, gdybyś wkleiła tu do tematu raport błędów (jak już Ci przeskanuje otoczenie, kliknij na dole "save" i jak już zapiszesz to do pliku tekstowego, po prostu otwórz ten plik, skopiuj cały tekst i wklej tutaj jako spoiler )
Możesz też w tym programie wybrać opcję "remove" - cokolwiek teraz zrobisz, gorzej już z Twoim otoczeniem nie będzie, także śmiało A nuż zadziała!
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 10:47   #3
crepeaunutella
 
Avatar crepeaunutella
 
Zarejestrowany: 19.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zwierzęcy problem

ehh, to moje ukochane otoczenie - jedynie w nim gram. Sprobuje tym hoodcheckerem ale to dopiero za jakies 10 dni.

O czym swiadczy usuniecie sie domkow?
crepeaunutella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 11:09   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: zwierzęcy problem

Wiesz, w normalnie działającym otoczeniu domki same z siebie NIGDY się nie usuwają - Twoje otoczenie się zepsuło.

A, zapomniałam o tym wspomnieć - na wszelki wypadek przeskanuj system antywirusem.
Coś w końcu musiało zrobić Ci bajzel w grze, o ile to nie była simowa autodestrukcja
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 22:52   #5
crepeaunutella
 
Avatar crepeaunutella
 
Zarejestrowany: 19.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: zwierzęcy problem

no wiem wiem, fakt - to nie jest normalne. Mozna jakos sprawdzic to otoczenie, pliki etc? Antywirus nie podziala - ostatnio zmienialam komputer wiec system jest swiezutki

dzieki za pomoc )
crepeaunutella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023