Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2011, 09:04   #1
Linette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie by Linette

Witajcie, trochę już tu siedzę, myślę, że czas i na mnie ^^ Nadmienię, że lubię simki eleganckie, z klasą, gracją i takie też staram się tworzyć. Piękno to pojęcie względne, ale... lubię swoich simów xD Oczywiście nie wszystkie będą emanowały szykownością, pozwolę sobie odetchnąć przy kobiecych, delikatnych simkach.
Uprzedzam, że moje prezentacje pewnie nie będą najwyższych lotów, nigdy się tym nie zajmowałam ani nawet nie interesowałam. Będę starała się wiec głównie ukazać to, co "wyczarowałam." Ale może kiedyś nauczę się tworzyć cuda Liczę, że mi w tym pomożecie ^^









Ostatnio edytowane przez Linette : 30.04.2011 - 09:26
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.04.2011, 11:59   #2
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by Linette

Interesująca Simka i ładna prezentacja. Jak na początek - łaaaał! Powiedziałabym, że ma dziwne oczy, wyglądają na nieco wyłupiaste... ale mnie to wcale nie przeszkadza
Master of Disaster jest offline  
stare 30.04.2011, 13:29   #3
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Linette

No fakt, oczy są trochę za duże, ale do reszty nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń
Jak na początek to prezentacja całkiem niezła, chociaż zdjęcia są trochę za jasne.
I czemu mi tu perfidnie kłamiesz, że nie umiesz dobierać szminek do ust simek?
Przecież ta pasuje całkiem nieźle

Edit: zauważyłam jeszcze właśnie, że brwi różnią się kolorem od włosów, są troszkę za ciemne
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 30.04.2011, 13:55   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by Linette

Przedobrzyłaś, jeśli chodzi o obróbkę zdjęć.
Poza tym radzę zmienić oczy, a jeśli Ci się podobają, to zdobądź dla nich takie "kąciki" (najbardziej znane są te od Anvy).
Włosy za jasne.
Brwi tej Simki wyglądają jakby były pomarańczowe. Przy moich Simach preferuję ciemne brwi i dobrze na tym wychodzę
Prezentacja faktycznie taka jakaś bez pomysłu Zastosowanie odbijającej światło podłogi nie jest imo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku.
7/10

@up: masz oczy z justsims2, ale na MTS2 być może znalazłabyś lepsze (bardziej pasujące do tego skina). Oto mi chodzi mówiąc "zmień oczy".
Hm, to powiedz mi jeszcze, że nie widzisz sensu robienia zdjęć modelkom (weź byle jaki magazyn dla kobiet to będziesz wiedzieć o co mi chodzi) w plenerze? Tam się pokazuje, w jakich "okolicznościach" może być ubrany ciuch, poza tym zdjęcie ładniej wygląda
O, albo czemu simowi (i nie tylko) twórcy mebli pokazują je w katalogach w otoczeniu dekoracji, podłogi i ścian, skoro sprzedają same meble?
Teraz rozumiesz, dlaczego prezentacja jest ważna? TY na tym zyskujesz.
Ale jak nie chcesz się chwalić ładnymi fotkami to nie musisz
Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale jasnych brwi przy jasnym skinie u mnie w ogóle nie widać. Poza tym nawet naturalni blondyni mają ciemniejsze brwi

Ostatnio edytowane przez Liv : 03.05.2011 - 17:08
Liv jest offline  
stare 03.05.2011, 19:14   #5
Linette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuję za komentarze. To prawda, na brwi sama zwróciłam uwagę, jakimś magicznym sposobem brak mi było blond -.- Ciemnych nie dam, bo przy blondzie wygląda to groteskowo/śmiesznie/żenująco.
Nie rozumiem niestety sformułowania "zmień oczy'. Kolor? Wygląd? Włosy jasne, gdyż takie miały być. W simową fotografię bawić się nie lubię, więc nie spodziewajcie się lepszych prezentacji. Ja tu Sima, nie krajobraz pokazuję xd

@up A to stąd, że nie chce naśladować obeznanej profesjonalistki. Simsy imho naśladują świat realny, a nie nim są, dlatego daruję sobie takie "szczegóły". Z oczami pokombinuję, a kącików poszukam. Postaram się xd



Czas ruszyć dalej. To jedna ze starszych simek. Następna pojawi się jak znajdę dla niej godne ubranie ^^
Znowu ten durny problem z brwiami >< Nie wszyscy są tlenieni, naprawdę, istnieje jeszcze blond z natury. Postawiłam na ciemną szminkę, gdyż taką lubię Następnym razem bardziej pokombinuję z rysami twarzy, aby nie napotkał nas nieprzyjemny atak klonów. Może następnym przy budowaniu jakiegoś domu najdzie mnie ochota na wykorzystanie wnętrza w twórczy sposób i powstanie coś... zacnego. Tymczasem idę czarować dalej










Ostatnio edytowane przez Liv : 04.05.2011 - 07:38
  Otrzymano Ostrzeżenie
stare 04.05.2011, 08:01   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by Linette

Nosek ma za bardzo zadarty imo ;]
Dopiero teraz zauważyłam, że każda Twoja Simka na każdym zdjęciu ma taką samą minę. Mogłabyś to zmienić?
Ten blond brwi dalej mnie nie przekonują
I z tymi uniesionymi kącikami ust przesadziłaś xD
Oczy (!) natomiast wyglądają tak, jakby były za małe na ten oczodół xD Albo dałaś jej taką nakładkę, która dodaje im takiego "cienia" (nie wiem jak to określić). Ona się spisuje u panów, bo u pań wolę jej nie używać
I pod oczami niepotrzebnie ma tak rozświetlone - nie wiem, czy to wina skina czy efektów specjalnych, w każdym bądź razie nie zachwyca.
Simka mnie nie przekonuje.
6/10
Liv jest offline  
stare 04.05.2011, 13:38   #7
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Linette

Oczy i nos są trochę za duże, brwi nadal za ciemne
Paznokcie ma zabójcze <333 podobnie jak włosy i sukienkę.
Szminka również jej pasuje

Ten uśmiech faktycznie jest przesadzony, najlepiej pstrykać foty z neutralnym wyrazem twarzy.

chętnie zobaczyłabym simkę po poprawkach, bo na pewno wyglądałaby bosko
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 10.08.2011, 18:10   #8
agacarter
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Linette

1.Victoria
Jest cudowna i bardzo piękna
2.Naomi
Ma ładną twarz ale jest trochę za długa i za mała szerokościowo i trochę te włosy jej nie pasują.
agacarter jest offline  
stare 11.08.2011, 17:29   #9
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by Linette

Za duży nos i oczy... no i skin mi się nie podoba. Poza tym jest całkiem ładna. Co do brwi... faktycznie ten kolor nie pasuje.
Victoria bardzo mi się podoba, tylko te brwi... no wiesz.

Ogólnie to nie jest źle 8,5/10
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline  
stare 11.08.2011, 18:07   #10
revive
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: by Linette

1.Victoria : Po prostu cudowna bardzo mi się podoba...
2.Naomi : Oczy za duże i te brwi nie pasują ale tak to ładna...
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023