Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2007, 11:53   #1
Swan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Cele wakacyjne

Witam
Podobne pytania padły już w innym temacie, jednak ten chyba bardziej by pasował ;]
Założyłam go, aby można było się pytać jak zdobyć poszczególny cel. A więc.. zacznę.
Jak można zdobyć 'Poznawaj miejscowe zwyczaje' (znam wszystkie powitania, taniec klepaniec... w azji ani na wyspie nie widziałam nikogo tańczącego swój własny taniec;/), lub 'zjedz syty górski posiłek'?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2007, 11:57   #2
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

W Takemizu musisz się nauczyć tańca Tai-Chi (włącz wieżę gdzieś na parceli publicznej i czekaj-któryś z tubylców przebierze się w stój sportowy i zacznie Tai-Chi.Będziesz mogła się do niego przyłączyć i po paru próbach się nauczysz.)
W Twikii jest taniec hula.Jeszcze nie wiem,jak się go nauczyć,ale pewnie na podobnej zasadzie jak Tai-Chi i tańca klepańca.
"Zjedz syty górski posiłek" - Będąc w Trzech Jeziorach,w knajpie na dworze kup do jedzenia...naleśniki =P
 
stare 13.09.2007, 12:07   #3
Kasiek13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu )??
 
stare 13.09.2007, 12:10   #4
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Cytat:
Napisał Kasiek13
Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu )??

Ja z niczym takim się nie spotkałam a mam zapełnione 44 wspomnień :con:
 
stare 13.09.2007, 12:16   #5
Swan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Cytat:
Napisał Kasiek13
Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu )??
Nie spotkałam się z tym celem ale na 99% jestem pewna, że chodzi tu o statek piratów. Są tam opcje jak wejdź na bocianie gniazdo i tak dalej.. Skorzystaj ze wszystkich to raczej się spełni ^^
Ja mam pytanie.. O co chodzi ze śpiewającym piratem x__X?
 
stare 13.09.2007, 12:23   #6
Kasiek13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Nie wiem....Ja takie coś mam na 100 %(albo podobne...w każdym bądź razie jest słowo nawiguj w tym celu.)A z piratem to pewnie chodzi o to żeby spotkac na statku ducha pirata.I on ponoć śpiewa szanty.
 
stare 13.09.2007, 12:31   #7
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Aha no tak trzeba na statku przeszukać kajute kapitana i czasami wyskakuje duch . Jak będziesz mu opowiadała dowcip i będziecie już się troche lubieć będzie opcja naucz się szanty

Ostatnio edytowane przez domsim : 13.09.2007 - 12:36
 
stare 13.09.2007, 16:25   #8
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Jak wasz poziom związków bedzie powyżej 15, kliknij nauczyć się szanty. To wszystko. A Fechtuj i nawiguj na plaży to zabawa na statku piratów.
Lilith jest offline  
stare 07.10.2007, 12:28   #9
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

A jeśli chodzi o to Tai-Chi to musi być do tego włączona jakaś specjalna muzyka czy może być np.Pop?
 
stare 07.10.2007, 13:15   #10
Stokrotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Do Tai-Chi nie potrzeba muzyki, wystarczy, że klikniesz na sima, a jest tam opcja "wykonuj Tai-Chi"
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023