Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.09.2008, 02:58   #1
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Wink Lokaj



To znów ja i znów chyba będę marudzić Hehe.
Nie sądzicie, że lokaj ma za mało fajnych funkcji w swojej pracy ?
Przygotowuje mało wyszukane potrawy i raczej mu się nie zdarza pilnować systematycznie drzwi aby witać gości. Uważam, że lokaj z The Sims 1 już lepiej się wywiązywał z tych obowiązków.
Mógłby odbierać telefony i mieć przynajmniej funkcję czasową aby ustalić z nim na którą godzinę życzymy sobie posiłki oraz ich rodzaj.
Eh czy tylko ja trafiam na takich niekompetentnych lokajów, pokojówki, opiekunki i ogrodników ?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.09.2008, 08:20   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Lokaj

Raz wzięłam lokaja, ale był zbyt denerwujący
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 04.09.2008, 08:38   #3
Isiulek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lokaj

Nom, mało ten lokaj robi, nawet kotu do miski jedzenia nie wsypuje ;|
Ale fakt faktem o ogród pierwszorzędnie dba ;]
 
stare 04.09.2008, 22:15   #4
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lokaj

Cytat:
Napisał Isiulek Zobacz post
Nom, mało ten lokaj robi, nawet kotu do miski jedzenia nie wsypuje ;|
Ale fakt faktem o ogród pierwszorzędnie dba ;]
Tylko w prywatnej posesji Mógłby wokoło bloku trochę popracować w ogrodzie no ale rozumiem że to nie jego "działka". Heh

O właśnie. Nie karmi zwierząt
 
stare 05.09.2008, 17:02   #5
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lokaj

Ja też miałam lokaja tylko raz (u Ćwirów ) i po paru dniach wymówiłam mu pracę. Co chwila dzwonił do straży pożarnej, chociaż nic się nie jarało... Strażak przyjeżdżał i pojawiał się komunikat, żebym następnym razem uważała. Ledwo co wyjechał z mojej posesji, a lokaj znów po niego dzwonił... To było nie do zniesienia! Poza tym zamawiając opiekunkę do dziecka (wg terminarza), odprawiał ją bez mojej zgody i simka nie mogła iść do pracy po zasłużony awans... Grrr, jak zwykle w TS2 problemy z pracownikami Muszę chyba wejść na oficjalną stronę EA, może mają już jakiegoś patcha do OŻ...
ultraviolence jest offline  
stare 05.09.2008, 21:02   #6
Isiulek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lokaj

Cytat:
Napisał helena Zobacz post
Ja też miałam lokaja tylko raz (u Ćwirów ) i po paru dniach wymówiłam mu pracę. Co chwila dzwonił do straży pożarnej, chociaż nic się nie jarało... Strażak przyjeżdżał i pojawiał się komunikat, żebym następnym razem uważała. Ledwo co wyjechał z mojej posesji, a lokaj znów po niego dzwonił... To było nie do zniesienia! Poza tym zamawiając opiekunkę do dziecka (wg terminarza), odprawiał ją bez mojej zgody i simka nie mogła iść do pracy po zasłużony awans... Grrr, jak zwykle w TS2 problemy z pracownikami Muszę chyba wejść na oficjalną stronę EA, może mają już jakiegoś patcha do OŻ...
Fakt... przydałaby się jakaś łatka...
 
stare 06.09.2008, 10:26   #7
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lokaj

OŻ jest pełne błędów... Aż chwilami odechciewa mi się grać. Wiecie może po jakim czasie od wydania, pojawiła się łatka do CW? To wszystko strasznie mnie irytuje Nie dość, że EA nie postarała się co do lokaja, to jeszcze inni pracownicy nawalają...
ultraviolence jest offline  
stare 10.09.2008, 16:21   #8
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Wink Odp: Lokaj

Zwrócę nieco honoru lokajowi W toku dlaszej gry stwierdzam, że lokaj jest nieprzydatny zupełnie w mieszkaniu ale jeśli chodzi o własny dom to jest idealny ! Lokaj okazał sie odpowiedzią na mojego niesumiennego ogrodnika. Wymuskał ogród do perfekcji (dwa dni nie wracał do domu bo ogród mam ogromny, haha, no i jaką pensyjkę zgarnął za te 'syzyfowe prace'). Lokaj zatem potrafi doskonale dbać o ogród co już jest jakimś pocieszeniem i rekompensatą niekompetencji innych pracowników. No ale... Osiedlowe życie nie polega na mieszkaniu w rezydencji własnej
 
stare 10.09.2008, 16:40   #9
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Lokaj

Cytat:
Napisał helena Zobacz post
OŻ jest pełne błędów... Aż chwilami odechciewa mi się grać. Wiecie może po jakim czasie od wydania, pojawiła się łatka do CW? To wszystko strasznie mnie irytuje Nie dość, że EA nie postarała się co do lokaja, to jeszcze inni pracownicy nawalają...
Helena - do CW to trzy łatki wyszły, a ostatnia to pod koniec czerwca, albo nawet i w lipcu
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 10.09.2008, 18:01   #10
tiki taki i kasztanki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lokaj

Mnue lokaj tak wnerwia ,że nie wiem co!! zamias zajmowac sie domem cwiczy sobie!! HELP!! ŁATKA BY SIE PRZYDAŁA!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023