Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.06.2003, 10:09   #21
Kremówka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może wypożyczyła by moje dwie siostry to by może odświrowała :wink:. Jakby miała ten komputer podzielić sobie to przez jakiś czas nie mogła by przy nim przebywać... zaczęło by się jej nudzić... i może by zauważyła wreszcie coś innego niż Sims . Albo niech sobie wymieni kompa na jakiegoś złoma co się bezprzerwy rozlatuje :wink: to wtedy może straci cierpliwość...

Jakby co to ja się chętnie zamienię
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.06.2003, 15:39   #22
Olciaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

8) Szybko to ona kompa nie dostanie... Narazie musi przesiadywać u mnie POMOCY :!: :!: :!:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2003, 17:15   #23
Blinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam koleżankę (już nie mam bo się pokłóciłyśmy) która ma lekkiego
świara na punkcie Simsów. Jak do mnie przychodziła to zaraz chciała grać
w Simsy. Marudziła coś a potem szła do domu pod pretekstem że idzie
się z psem pobawić, posprząteć itp. Ale jak włączałam te Simsy,
to siedziała póki moja mama nas nie wygoniła. Niby miała iść o drugiej,
a nigdzie nie wychodziła. Jak już nie grałyśmy to szła do domu.
Pożyczałam jej Simsy zwykłe bo dodatki do jej kompa nie wchodzą.
I tak rok było Teraz mam inną koleżankę starszą od niej ale w
moim wieku. Ale jest strasz wkurzająca pyta się mnie czy jej Sim
może podwozić innych Simów do pracy jak mówie że nie ma takiej możliwości to się pyta dlaczego
Powiem jej że panowie z Maxsis tego nie wymyślili?
Zapyta się co to Maxsis :roll:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2003, 19:58   #24
Jacky
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja kuzynka co roku przyjeżdża do mnie na wakacje i gdy ja grałam w simsy ona mówiła że ta gra jest nudna. Kiedyś pokazałam jej i wytłumaczyłam dokładnie na czym ta gra polega i teraz jest prawie nałogowcem tej gry.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 11:36   #25
Garfield
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Drogi pushu mam nadzieje że teraz co ja powiem nie wzbudzi w tobie złości ale jesteś administratorem :] napisałeś regulamin :] a sam łamiesz ten regulamin spójrz na swoje posty. Wiesz że ja cie lubie ale poprostu tak nie może być. Zastanów się i popraw te błędne posty :].
Pozdrowienia bubu i garfield
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 11:51   #26
Bania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simsy?? hmm tak moja 2 gra jaką miałem. Nałogowcem byłem przez jakies 2 miechy potem sie simsy zdu...zepsuły i nie chciało mi się z nimi robić. Mineło półtora roku. 2 tyg temu zainstalowałem sismy znów. I znów jestem nałogowcem.......z domu wychodze tylko na melanże. Ale na razie sie nie lecze z nałogu. Zaczne 1 września bo inaczej znowu będe miał problemy z przejściem klasy.

P.O.Z.D.R.O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 13:06   #27
kuba_10
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pamiętam, jak miałem 8 lat to miałem kolegę, który był (i jest, na szczęście już lżej) nałogowcem totalnym. Nawet od najgłupszej gry nie dało się go odciągnąć - matka przychodziła, pies wył, dzidzia (ten kolega) płakała, chąc przejść jeszcze 20 metrów w Jazzie Jackrabbicie 2 Jak już przeszedł to musiał dokończyć poziom W końcu matka musiała go lać, a ja musiałem wycierać podłogę
A pierwszą grą, w jaką grałem, były mangowe wyścigi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 13:33   #28
oneocato
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simsy .... Grałam już w nie u kolegi bo nie miałam jeszcze swojego kompa... Ale przecież wiadomo że twórcom tej gry chodziło o to aby dziecie (i nie tylko chciały lub lubiły grać w simsy aby ta gra ich przyciagała choćby tym że jest inna od niektórych gier..Nie wiem ale ja gram w simsy z gdzies 2-3 godzinki bo później mnie mama i siora zganiaja =__=
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 16:50   #29
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 66
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

U mnie to sie zaczęło od reklamy w clicku (drugi numer) Póxniej znowu go kupiłem, zobaczyłem jak te simsy wyglądają na mini screenach i chciałem je mieć Jak byłem u kogoś kto je miał mogłem grać godzinami (całe szczęścia taka sytuacja miała miejsce tylko 2 razy). W końcu porzyczyłem od kogoś simsy i zostałem nałogowcem. No i tak jak prawie wszyscy mam takie cykle - gram,nie gram (pare dni temu zakończył mi się ten cykl grania ).
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 18:27   #30
tomik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simy wypatrzyla moja sistra.. ja sobie zalatwilem diablo ona simy.... diablo nie dzialalo bo byl crack pizdniety.... zobaczylem smisy.... pizdlem diablo
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
۞Semita Ad Achet-Ankh۞ Aquila_Ardens The Sims Fotostory 11 27.12.2005 01:11


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023