Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.03.2006, 01:06   #11
Cay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał miracidium
Bardzo dobry poradnik. A jak ma się kasę wcześniej?? Mój sim zanim jeszcze kupiłam Włąsny biznes zarobił ponad 200 tyś simolenów więc jak będę te pieniądze inwestować to też obniży mi się ten poziom??
Wedłu mojej wiedzy 0 nie.
Mój sim też miał zarobione trichę grosza z poprzedniej wersji gry i jak kupił biznes od razu miał z niego zyski.
Jednak to raczej jest przypadek jeden ba sto, przeważnie sam zakup biznesu czy też zbudowanie go sa kosztami na tyle dużymi, ze bilans będzie ujemny przez jakiś czas.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.03.2006, 14:06   #12
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Cool

heh ja znam lepszy;p (czyli moj;p)
robisz sklep w domu
w sklepie znajduja sie tylko zabawki!
nie zatrudniasz zadnych pracownikow
jak beda juz zyski (i jak twoj sim bedzie mal przynajmiej srebre rangi kasjera, sprzedawcy i magazyniera) to robisz roboty, do złotej rangi
konstruucjesz 2 sługusów - beda to twoi pracownicy)
potem zbierasz zlotą range frorysty i zabawkarza
i tym sposobem mam 100 tys. zysków, 10 poziom sklepu, 300 pare gwiazdek i rangi:
złote - kasjera, sprzedwacy i magazyniera i srebrna frorysty
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 16:04   #13
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W końcu mój sklep zarabia. Przez długi czas nie mogłem nic zarobić a to dzisiaj patrzę i jest.
Mój pierwszy dochód odkąd posiadam kierownika i nie muszę jeździć do sklepu.


  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 16:06   #14
MayerBoss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja juz od dawna zarabiam co to za wielki problem :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 16:15   #15
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MayerBoss - Widocznie problem, to że coś robisz to nie znaczy, że inni też. Mnie egoizmu więcej altruizmu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 18:13   #16
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam pytanie- zatrudniłam procownice ze złotą rangą stylisty na parceli publicznej, co zrobic żeby była kierowniczką? bo nie ma opcji w stylu "zaproponuj posadę kierwonika"...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 18:59   #17
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musi mieć jeszcze jedną rangę, na przykład sprzedawcy lub kasjera. Może być brązowa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 19:19   #18
Konrad 2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam pare pytan, narazie mam jeden sklep Wieczne Dziecko i sprzedaje tam wszystkiego rodzaju zabawki tworzone i czasem jakas rzeszba misia czy pluszak i roboty, przynosza duze zyski jak tam jestem i mam pare pytan w sprawie do prowadzenia biznesu przez kierownika:
1 Kogo nazlezy zatrudnic by biznes szedl w dobrym kierunku? Kasjera, sprzedawce Kierownika chyba obowiazkowo, kogo zatrudnic by robil zabawki i inny pracownik magazynier je uzupelnial? Da sie tak zrobic by podczas ich pracy zabawkarz je robil i magazynier je uzupelnial? TO chyba takie jedno pytanie ktore mnie najbardziej dreczy. Jak juz sie dowiem to zakupie inne biznesy i zrobie tak jak zostalo napisane.(Jezeli nie mozna zrobic tak by zabawkarz produkowal je a magazynier uzupelnial to nie bedxzie wielkiego problemu jak sobie podjade co pare dni i uzupelnie ale chodzi mi o to czy moga uzupelniac pod nie obecnosc czy nie)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 19:55   #19
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tego co wiem, to po przyjeździe na parcele publiczną jest ona w takim stanie jak przed opuszczeniem jej ostatnim razem, gdy się było na tej parceli.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 20:10   #20
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad 2
Ja mam pare pytan, narazie mam jeden sklep Wieczne Dziecko i sprzedaje tam wszystkiego rodzaju zabawki tworzone i czasem jakas rzeszba misia czy pluszak i roboty, przynosza duze zyski jak tam jestem i mam pare pytan w sprawie do prowadzenia biznesu przez kierownika:
1 Kogo nazlezy zatrudnic by biznes szedl w dobrym kierunku? Kasjera, sprzedawce Kierownika chyba obowiazkowo, kogo zatrudnic by robil zabawki i inny pracownik magazynier je uzupelnial? Da sie tak zrobic by podczas ich pracy zabawkarz je robil i magazynier je uzupelnial? TO chyba takie jedno pytanie ktore mnie najbardziej dreczy. Jak juz sie dowiem to zakupie inne biznesy i zrobie tak jak zostalo napisane.(Jezeli nie mozna zrobic tak by zabawkarz produkowal je a magazynier uzupelnial to nie bedxzie wielkiego problemu jak sobie podjade co pare dni i uzupelnie ale chodzi mi o to czy moga uzupelniac pod nie obecnosc czy nie)
Oczywiscie ze moga! Od czego sa rangi Zabawkarza i Magazyniera? U mnie normalnie zabawkarz zauwa przy warsztacie, magazynier uzupelnia, sprzedawca sprzedaje i oczywiscie kasjer przyjmuje zaplate. Problem mam tylko z kierownikiem Ten nie chce przynosic dochodu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023