Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2006, 13:14   #1
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 2: Cztery pory roku - Informacje (nie fotki!)

W pudełku The Sims 2 Pets jest ulotka nowego dodatku związanego z tym, że będą pory roku! Zajefajnie! Będzie wreszcie deszcz, słońce, padający śnieg, a takze jezienna pogoda z liśćmi ^.- Nie wiem, jak się będzie nazywał, ale identyczny obrazek jest tutaj: http://thesims2.ea.com/ Na dole, po prawej.

A także będzie w listopa mini dodatek "Na święta" w stylu pudełka, jak rozrywka rodzinna i glamour. Z akcesoriami na święta. Ale wydaje mi się, że będzie to coś w rodzaju wydania specjalnego zestawa świątecznego =p Ktoś wie coś na ten temat?

Ale z tymi porami roku to super! Kolejne szczegóły, kolejna rozmaitość, aby wzbogacić życie simów A nie tylko jedna i ta sama pogoda
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2006, 23:34   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Selena
Nie wyobrażam sobie, żeby miałobyć koniec dodatków O_O Zawsze miałam na co czekać ;(
To ploty, dodatków nie będzie mniej niż dla 1-ki - to pewne. Oni trzepią na tym taką kasę, że wiecie... O to im chodzi. Deszczu faktycznie nie będzie na pewno, bo ten ich deszcz - jak kiedyś sprawdzaliśmy tutaj - strasznie spowalnia grę, a taka opcja tylko dla "Tańcz w deszczu" to złe rozwiązanie. Więc wymyślili sobie, że zawsze będzie ładnie, bo nie potrafią sobie z tym poradzić. Chyba też problem jest w tym, że deszcz padał przez dach. BTW... Ten dodatek powinien być w stylu "jedynkowych" WAKACJI - hmm? Swoją drogą... Jak to będzie? Jeśli osobne dzielnice dla pór roku to dziękuję, wysiadam na najbliższej stacji. Zobaczymy. Byćmoże co jakiś czas (skoro mamy już wprowadzone dni tygodnia od początku serii) będzie się zmieniał sezon? Coprawda bez deszczu i padających płatków śniegu, ale... Chodzi mi o teren. W sumie byłoby to przyjemne. W ten oto sposób możnaby zrobić spadające na jesień liście, które możnaby grabić. W połączeniu z ZWIERZĘTAMI koty i psy mogłby buszowaćw liściach. W zimę natomiast tekstura trawy byłaby pokryta śniegiem, drzewa bez liście a przy opcji dostępnej w wolnej przestrzeni - obok "Podejdź tutaj" czy "Podskocz tutaj" byłaby opcja "Zrób bałwana". Tak, pomarzyć dobra rzecz... Ale to będzie coś innego, bo na pewno nie będąmieli ochoty na takie zmiany, zwłaszcza że trzeba by tworzyć "nowe" drzewa bez liści, tych aktualnych modeli a śnieg w Dziwnowie wydawałby się conajmniej dziwny. To pewnie będą kolejne raczej zbędne gadżety... Nieużywalne narty, nowe kurtki z szalikami, bleh. xP


Z obrazka jednak wynikałoby, że...
- Wiosną jest czas na ogródek, może jakieś warzywa prosto z ogrodu?
- Latem można opalić sima?
- Jesienią faktycznie grabimy liście.
- Zimą pada śnieg... o_O
Ale to pewnie podpucha, jak zwykle.

Ostatnio edytowane przez Fizzly : 22.10.2006 - 23:42
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2006, 02:23   #3
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

W najnowszym nomerze Gry Extra 6/2006, gdzie cały numer poświęcony The Sims 2 Zwierzaki napisali o tych porach roku Napisali o padającym deszczu, o łowieniu ryb w przydomowym stawie, o lepieniu bałwana zimą i rzucaniu śnieżkami, jak o grabieniu liści jesienią. A to z domkiem letniskowym i zimowym napisali to określając, cytuję, "Na posesji zbudujemy domek letniskowy albo lodowe igloo (...)". A i jeszcze, że wyjdą na wiosnę
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2006, 22:39   #4
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A teraz coś ciekawszego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2:_Pory_Roku <- przeczytajcie to. Normalnie mnie powaliło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2006, 11:15   #5
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 2: Cztery pory roku - Informacje

Tutaj chciałbym zrobić zbiór najważniejszych informacji odnośnie najnowszego dodatku. Mam nadzieję, że temat nie zostanie uznany za nabijanie lub spam?

Aspekty The Sims 2: Cztery pory roku:
- System pór roku - wiosna, lato, jesień i zima!
- System pogodowy - jesienne ulewy, wiosenne burze z piorunami, letnie upały i zimowe śnieżyce;
- Nowy kanał w TV - pogoda;
- Dla okolicy (przy wejściu) wybierzesz odpowiednią porę roku dla wszystkich parceli, później w parceli grywalnej system sezonów jest oczywiście obiegowy;
- Nowe interakcje, a w tym zabawa w kałuży, łapanie motylów do słoika, bitwa na śnieżki, robienie "aniołków" na śniegu, lepienie bałwana, grabienie liści;
- Dla każdej pory roku odpowiednie, unikalne działania - wiosenne zajmowanie się grządkami, letnie opalanie, jesienne porządki w ogrodzie i zimowe szaleństwa;
- Nowe obiekty, w tym ślizgawka do basenu, bujana ławka ogrodowa, wieszak.
- Z wyhodowanych warzyw lub owoców możesz zrobić przetwory lub sprzedać swoje uprawy.
- Nowa okolica - znowu...
- Nowy system budowy basenów - okrągły!
- Nowe obiekty ogrodowe związane z farmerstwem - narzedzia do budowy szklarni, drzewka owocowe, narzedzie grządek dla plonów, strach na wróble, kompostownik, studnia i inne;
- Nowy zwierzak NPC - Pingwin!
- Nowy dodatek do osobowości sima - temperatura ciała! A w związku z tym nie zdrowo jest nadmiernie się opalać, czy też odbyć zabawy w śniegu bez odpowiedniego odzienia;
- Nowe ubrania i zakłądki w wyborze strojów - strój jesienny i zimowy;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2006, 13:08   #6
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Tak są kurteczki,sweterki itp. Tam w miejscu przy tworzeniu sima, jak są stroje wizytowe, bielizna itp. dojdzie strój zimowy





Można będzie przegrzać organizm itp. ale jeszcze nie wiem jakie będą objawy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2006, 16:41   #7
Electra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Filmiki

Nie wiem czy już widzieliście te filmiki o Porach Roku, ale na wszelki wypadek dam wam linki:

http://www.youtube.com/watch?v=hFBXb4-F8Ew

http://www.youtube.com/watch?v=SgzavkTVVB4

i kilka screenów:

*Panel wybierania pory roku...





*Maszyna pogodowa...



*"Podlewaczki" dla leniwych


*Nowy kształt basenu!



*Babuszki siejące warzywka, owoce lub coś w tym stylu...


*Grabienie liści...



*Sokowirówka!



*NA LODOWISKU!!



*Nowa zimowa okolica!!



*Nowe łaszki


*Upragniony wieszak!



*RYbka... mniam mniam






Ostatnio edytowane przez Electra : 25.12.2006 - 16:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2006, 17:05   #8
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

pocia - szukałam w internecie i znalazłam jakie potrzeby będzie miał ten Sim-Roślina. Jego potrzeby to Światło słoneczne, Woda (nie wiem jak to dokładnie przetłumaczyć, bo jest kilka znaczeń np. podlać) i miłość.
http://spzone.simparool.nl/gallerij/...oemenvrouw.jpg

Edit@Trichelle: Cholera jasna, nie hotlinkować!

Ostatnio edytowane przez Trichelle : 19.01.2007 - 21:05
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2006, 23:07   #9
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Gdzieś przeczytałam, że w każdej porze roku będą jakieś ciekawe efekty w interakcjach i umiejętnościach, np. na wiosnę będzie więcej miłosnych i romantycznych interakcji, w lecie będzie można podbudować relacje z przyjaciółmi, a jesienią umiejętności (np. gotowanie) będą wzrastały szybciej tak samo przy odrabianiu lekcji (jeśli chodzi o dzieci i nastolatków), a w zimie coś związanego z rodziną, ale nie doczytałam.
Nie wiem czy już to ktoś pisał, ale jeśli chodzi o pogodę to oprócz deszczu i śniegu ma być też grad.
No i jeszcze ma się pojawić jazda na łyżwach i rolkach (chociaż tego nie jestem pewna).



Ostatnio edytowane przez rosex : 27.12.2006 - 23:23
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2006, 15:49   #10
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Fizzly, dzięki za przydatne informacje

Ja słyszłam (oprócz twoich informacji):
- sprzęt do robienia dżemu
- krem do opalania
- inne okolice niż Miłowo itd. (???)
Ale nie jestem na 100% pewna

Ps. Nareszcie moi simowie będą zajmowac się ogródkiem podczas emerytury... :laugh:
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska

Ostatnio edytowane przez Monitkowa : 28.12.2006 - 15:53
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023