Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2009, 14:38   #1
Flossy15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie pierwszy dodatek do gry!

Pierwszy oficjalny dodatek do najpopularniejszej gry na świecie – The Sims 3 – już niedługo w sprzedaży!

Simy w poszukiwaniu przygód wyruszają do najciekawszych zakątków świata. Dodatek The Sims 3: Wymarzone podróże jest w zaawansowanej fazie produkcji i trafi do sklepów w listopadzie bieżącego roku.

– Sukces, jaki osiągnęła gra The Sims 3 przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak bardzo uatrakcyjnimy grę nowym dodatkiem, najbardziej rewolucyjnym ze wszystkich, które dotychczas wyprodukowaliśmy na potrzeby serii The Sims. – mówi Scott Evans, EA General Manager ds. The Sims. – Gracze będą mogli wyprawić swoich podopiecznych w podróż życia, podczas której Simy dotrą daleko poza granice Sunset Valley i Riverview. Czekają na nich miejsca takie jak Chiny, Francja i Egipt, gdzie podążą za swoim nowym przeznaczeniem zagłębiając się w rozgrywce, którą zakończyć będzie można na wiele sposobów.

Simy po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać nowe, niesamowite przygody. Lista niespodzianek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa. Simy będą mogły nauczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, odkryć bogate dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać tajemnicze grobowce Al Simhara w Egipcie. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innej kultury, spotykanie ciekawych Simów,
a nawet sprowadzenie ich ze sobą do domu – to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów.
Gracze będą mogli dzielić się swoimi wrażeniami z podróży, umieszczając w Internecie zrobione przez siebie filmy, zdjęcia i historie. Dodatkowo każdy gracz posiadający wersję na PC/MAC otrzyma 1,000 punktów SimPoints, które będzie mógł wydać w sklepie internetowym The Sims 3. To nie koniec niespodzianek! Wkrótce przedstawimy wyjątkowe obiekty do dodatku, które będą dostępne na naszych stronach internetowych w dniu premiery. Aby zagrać w The Sims 3: Wymarzone podróże, należy posiadać grę The Sims 3.

Dodatek The Sims 3: Wymarzone podróże wyjdzie również w wersji na iPhone™ oraz iPod touch® na początku 2010 roku. Będzie go można pobrać z platformy EA Mobile™. Gra wyposażona zostanie w unikatowe rozwiązania dla użytkowników tych urządzeń, których szczegóły zostaną przedstawione w nadchodzących miesiącach. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.eamobile.com.

Więcej informacji na temat The Sims 3 i pierwszego dodatku do gry znajduje się na stronie www
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2009, 15:18   #2
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!



Pierwsze zdjęcia z nowego dodatku:






W ogóle zauważyłam, że thesims.pl znowu sobie przerwę robi. Może na forum ciągle się coś dzieje, ale strona główna 'umiera' - nic ciekawego tam nie ma, żadnych nowości.

EDIT: Kolejne wieści z dodatku

Serwis JeuxVideo zamieścił wywiad z Lyndsay Pearson, jedną z producentek najnowszego, ogłoszonego dziś, dodatku The Sims 3 Wymarzone podróże (ang. World adventures).

Możemy dowiedzieć się stamtąd nowych szczegółów dotyczących rozszerzenia. Judhudson z Simprograms.com zamieścił angielskie tłumaczenie artykułu.

Oto najwazniejsze szczegóły:
- Simowie mogą pojechac na wakacje używajac telefonu lub komputera i wybrac pomiędzy Egiptem, Francją i Chinami
- Wakacyjne lokacje można edytować tak samo jak Sunset Valley, wybierając opcję "Edytuj teren" w menu gry.
- Simowie moga posiadać więcej nieruchomości i mają wybór w której lokacjio chca mieszkac.
- W poszczególnych miastach gracze będą mogli zobaczyć charakteystyczne dla nich budownictwo i miejsca.
- O kolejnych otoczeniach dowiemy się w następnych miesiącach.
- W grze ujrzymy wiele wspaniałcyh budynków, do których bedziemy mogli wjechac kamerą i zobaczyć co skrywa np. piramida.
- Każde miejsce posiada charakteystyczne dla siebie znajdźki i artefakty, które Simowie moga zbierac i kolekcjonowac (lub też oczywiscie sprzedać).
- Znajdźki możemy odblokować poprzez ekspolrowanie grobowców, odkopywaniu gruzu, odkrywaniu sekretnych drzwi, itp.
- nowe umiejętnosci beda przydatne dla podróżników i kolekcjonerów. Dzięki nim możemy odblokowac wiele nowych elementów, które urozmaica zabawę.
- Będą nowe cechy, ale o tym już wkrótce.

Przeczytaj: Wywiad z Lyndsay Pearson

źródło: www.simowie.info

Ostatnio edytowane przez psychickid : 03.08.2009 - 15:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 16:34   #3
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

Jak myślicie jaki koszt ?
Mi się zdaje że ok. 60-70.
Ps: Dodatek został zaplanowany na listopad.
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 16:57   #4
kamil11
 
Zarejestrowany: 01.07.2009
Skąd: Lubaczów
Płeć: Mężczyzna
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

Cytat:
Napisał Illusion. Zobacz post
Jak myślicie jaki koszt ?
Mi się zdaje że ok. 60-70.
Ps: Dodatek został zaplanowany na listopad.
No nie wiem do tej pory dodatki do TS2 kosztują 79zł...
kamil11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 17:07   #5
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

zależy gdzie
wiadomo że na poczaku sobie nawet do 80 dobiją, ale po miesiącu zejdzie spokojnie do 60 jak już pierwsza fala minie tak się cieszę że to ten dodatek będzie!
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 17:29   #6
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

jak dla mnie ten dodatek zapowiada sie swietnie =d
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 17:46   #7
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

Ciekawe dlaczego jeszcze chyba 2 tyg temu zaprzeczyli że trwają pracy nad tym dodatkiem ?
Szkoda że nie dodadzą możliwości odwiedzenia np. Szwajcarii chodzi mi tu o wyjazd w góry
mam nadzieje że ilość mebli a w szczególności dekoracji się powiększy a nie że dadzą dwa nowe krzesła , jedno łóżko i trzy fotele choć w sumie to by było w ich stylu
no i szkoda że nie dadzą możliwości tworzenia własnego otoczenia
i oby możliwe wreszcie było zmiana koloru . schodów , ogrodzeń i sufitów _
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 20:02   #8
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

Zapowiada się ciekawie. Może wraz z tym dodatkiem dorzucą deszcz i śnieg. Ciekawe czy będzie jakieś morze i możliwość kąpania się w nim, tak jak to było w TS2.
Zdjęcia na ten widok piramidy o zachodzie słońca naprawdę fajne.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 21:00   #9
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

Zdjęcia wyglądają fajnie, szczególnie ta piramida podejrzewam, że będzie do niej można wejść, ale będzie to wyglądało tak jak wchodzenie do katakumb czy sklepów w podstawce, czyli będziemy mogli wykonać określone działania, ale nie zobaczymy wnętrz. Zobaczymy, zobaczymy... A tak w ogóle, to szkoda, że tylko trzy tereny o_O brakuje mi tu ośnieżonych gór...

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 03.08.2009 - 21:05
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 21:33   #10
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pierwszy dodatek do gry!

musieliby zrobić pogodę,a po co się przemęczać?
Chiny,Egipt i Francja to na tyle neutralne rejony,że można do nich zostawić to samo "wieczne lato".

Sceptycznie przekonana jestem.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023