Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2015, 19:25   #1
Carole
 
Zarejestrowany: 16.04.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Niebieskie plusy

Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z podobnym problemem, więc zakładam nowy temat. Otóż z niebieskimi plusami po raz pierwszy spotkałam się na Isla Paradiso, kiedy robiłam przemeblowanie w kurorcie. No i tak ich obecność była całkowicie zrozumiała, bo to ma podobno związek z wystrojem kurortu czy coś. Mniejsza o to. Tam było w porządku, bo ślicznie znikały i w ogóle mi nie zawadzały. Ale kiedy stwierdziłam, że Isla Paradiso nie jest dla mnie i przeniosłam się na stałe (z inną rodziną) do Twinbrook pojawił się problem - plusy zaczęły pojawiać się przy budowaniu czegokolwiek, błyski, które przy normalnie działającej grze, kiedy usuwa się jakiś przedmiot, nie chcą znikać, w ogóle nic nie znika, póki z powrotem nie przełączę na tryb życia. W trybie budowania natomiast w ogóle nie widzę żadnej miarki, kiedy buduję ściany lub ogrodzenia. Za to po wszystkim, nawet po głupim krzaku czy kamieniu, zostają te przeklęte plusy i błyski.
Przyznaję, że swego czasu trochę się rozkręciłam i zainstalowałam kilka modów (usuwanie cenzury, związane z edycją w CAS i dodatkowe interakcje), ale nie chcę ich wszystkich usuwać, tym bardziej że nie mam pojęcia, który jest odpowiedzialny za ten głupi błąd. A instalowałam je wszystkie za jednym zamachem, więc tym bardziej nie jestem w stanie do tego dojść.
Moje główne pytanie brzmi - czy ktoś kiedykolwiek, czy to na Isla Paradiso czy w innym świecie, spotkał się z podobnym problemem? W ostateczności usunę mody i zobaczę, co wtedy się stanie, ale bardzo bym chciała tego uniknąć.
Carole jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.04.2015, 19:57   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Niebieskie plusy

Na początek przenieś mody gdzieś poza grę np. na pulpit, bo jest możliwe, że to nie przez nie występuje ten błąd. Upewnij się jeszcze czy wszystkie mody masz kompatybilne z wersją gry.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2015, 18:49   #3
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Niebieskie plusy

Pamiętam, że u mnie spowodował to mod na usunięcie cenzury. Po wywaleniu tego moda wszystko było ok.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023